(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування алергічно-контактного дерматиту

Нестерпний свербіж, подразнення, печіння шкіри – явища, м’яко кажучи, не з приємних. Щоб швидко і якісно визначити причину та ліквідувати її – зверніться до спеціалістів медичного центру Оксфорд Медікал. Наші спеціалісти відділення дерматології та алергології сформують індивідуальний комплексний курс лікування, який спрямований не ваше одужання!

Алергічний контактний дерматит – що це?

Алергічний контактний дерматит є найпоширенішим алергодерматозом, з яким протягом свого життя зустрічалась кожна людина. На жаль, цьому захворюванню не надають належної уваги, хоча дарма. Алергічний контактний дерматит – це уповільнена реакція організму, яка може розвиватися протягом кількох днів, тижнів, місяців і навіть років. Цей алергодерматоз сковує можливості людини, унеможливлює нормальне ведення побуту чи професійної діяльності.

Постійно уникати алергена нереально, це захворювання можна і необхідно лікувати!

Причиною розвитку алергічного контактного дерматиту є специфічна неадекватна реакція імунної системи на певний подразник, який протягом відповідного відрізку часу контактує зі шкірою. Цим подразником (а точніше можна сказати алергеном) можуть бути хімічні речовини та біологічні тканини, а саме: дезінфікуючі розчини, хімікати, миючі засоби, косметика, доглядові засоби, ліки, латекс, гумові вироби, фарбуючі засоби, пилки та соки рослин, ефіри та ін.

Під час контакту, імунна система сприймає ці речовини за антигени і виробляє специфічні антитіла – імуноглобуліни класу Е. У певний час ці імуноглобуліни активізуються і виникає алергічна реакція.

Клінічні особливості алергічного контактного дерматиту

Варто чітко відрізняти алергічну реакцію шкіри від інфекційного захворювання, оскільки лікування кардинально відрізнятиметься. Класичними об’єктивними проявами алергічного-контактного дерматиту є:

  • cильний набряк та почервоніння шкіри;
  • поява пухирців, які мають прозорий вміст;
  • лусочки на ураженій шкірі;
  • надмірна сухість або навпаки – мокнуття шкіри.

Окрім того, пацієнт скаржиться на свербіж, печіння, дискомфорт. Інфекція може виникнути тільки у випадку, якщо на уражене місце потрапляє патогенна флора.

Вищеописані симптоми тривалістю до 3 тижнів притаманні гострій формі. Також лікарі виокремлюють хронічну форму алергічно-контактного дерматиту, яка триває понад три тижні, і яка потребує більш тривалого та складного лікування.

Діагностика та лікування алергічного контактного дерматиту

Діагностикою та лікуванням даного алергодерматозу займаються лікарі алерголог та дерматолог. Під час первинного прийому проводиться детальне опитування пацієнта (алергічний анамнез, професійні особливості, умови побуту, спадковий анамнез), огляд ураженої шкіри, детальне дослідження стану внутрішніх органів. Додатково призначаються лабораторні методи обстеження та швидкі тести.

Лікування алергічного контактного дерматиту потребує професійного індивідуального підходу до проблеми, комплексного впливу – як місцевого, так і системного, старанного дотримання призначень спеціаліста.

Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал гарантують якісний індивідуальний курс лікування, який включатиме в себе місцеве застосування мазей, ванночок, кремів, системну імуносупресивну терапію, протизапальну терапію, профілактику інфекційного ускладнення. Також практикується сучасна АСІТ-терапія.

Довіртесь професіоналам! Ми гарантуємо якісне та результативне лікування! Запис: 0503777299, 0673777299.

( Рейтинг: 4.85, голосів: 27 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог
Лікар-дерматовенеролог, косметолог: Мельник Надія Володимирівна
Мельник Надія Володимирівна Лікар-дерматовенеролог, косметолог

інформація про лікаря

2005 р. - закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, здобула кваліфікацію лікаря;

2005-2007 р. - інтернатура за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» ІФДМУ;

2005-2007 р. лікар-інтерн за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» в Богородчанській центральній районній лікарні;

2007 р. - спеціалізація по дерматовенерології на базі ІФДМУ та КЗІФОКШВД;

2008 р. - присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Дерматовенерологія»;

2008 р. - 2021 р.  лікар-дерматовенеролог Богородчанської центральної лікарні;

2017 р. - УНЦ «Savanna Pro» Базова косметологія; Мезотерапія; Ботокс; Контурна пластика; 3d-ліфтинг, мезониті;

2022 р. - UMAA м. Київ «Botulinum toxin in cosmetologist and neurologi»;

З 12.2023 р.- лікар-дерматовенеролог МЦ «Оксфорд Медікал».

показати повний текст

відгуки
Ірина Родіна 01-08-2022 Була на прийомі (травнень 2022) в дерматолога п. Т. Боднара. Дуже розчарована: лікар спізнився на 10 хв.; огляд поверхневий і миттєвий, виключно в тих місцях, на які пальцем показала. Була в кабінеті 28 хвилин і під час проведення процедур лікар три рази відповідав на телефонні дзвінки і кожен раз говорив:"Вже йду! Через 5 хвилин буду". Відповідно робота виконана не якісно (!!!) і настрій зіпсутий такім відношенням лікаря. Не рекомендую нікому такого лікаря.

відділення: Дерматологія

Олена 06-05-2022 Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую

відділення: Дерматологія

Юля 18-10-2021 Багато років мучилася з екземою рук, лікувалася в багатьох лікарів - все безрезультатно, але я не покладала надії, і дякую Вашому дерматовенерологу Боднару, що нарешті я позбулася цієї проблеми на довгий час. А головне, що він ще й паралельно, не знала, що це їх фах теж, вилікував чоловіку хронічний простатит, з'ясувавши причину, призначив недороге лікування, і він теж здоровий, а раніше ми обоє щороку витрачали на лікування десятки тисяч гривень. Добре, що є ще такі совісні лікарі я Тарас Григорович...

відділення: Дерматологія

Наталя 30-07-2020 Дуже хочу подякувати лікарю Бондару за видалення бородавок - не залишилося й сліду, навіть рубців від тих, що раніше мені видаляли інші т.зв. "фахівці". У лікаря руки ювеліра

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом