записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування алергічно-контактного дерматиту

Алергічно-контактний дерматит – це захворювання, яке виникає внаслідок контакту з речовинами, які викликають алергію в організмі людини. Це одне із найпоширеніших шкірних захворювань, які носять алергічний характер.

Причини виникнення

Лікування алергічно-контактного дерматиту в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"Подразники, що призводять до розвитку захворювання: укуси комах, алергія на метали, пил, синтетика, миючі засоби,  рослини, препарати для місцевої анестезії, мазі, хімічні засоби, які ми використовуємо під час роботи на дому та ін.

Найбільші місця уражень – голова, шия, обличчя, які найчастіше страждають від дії парфумів, шампунів, косметичних засобів. Під час потрапляння алергічних подразників на шкіру – виникає висип, що є першим сигналом про запалення шкіри.

Притаманне дане захворювання, як для дорослих,так і для дітей.

Основною із причин виникнення алергічно-контактного дерматиту – це вплив вище перелічених алергенів на шкіру, які дають алергічну реакцію.

Форми та симптоми алергічно-контактного дерматиту:

  • гостра форма (перебіг до 3-х тижнів) –  характеризується сильним почервонінням, відчуття болючості в місці дії подразника, появляються набряклість шкіри, з’являються папули, які наповнюються рідиною і переходять у  пухирі, свербіж, після загоєння ранки – починається її лущення;
  • хронічна форма (більше 3-х тижнів) – утворюється набряк, папули, виразки, які мають здатність переростати у злоякісні утворення. З’являється лущення та сухість шкіри, постійна сверблячка, дана форма дуже швидко розвивається.

Лікування алергічно-контактного дерматиту в "Оксфорд Медікал"

Лікування алергічно-контактного дерматиту в МЦ "Оксфорд Медікал Івано-Франківськ"При первинному огляді лікар дерматолог оглядає місце ураження, збирає анамнез (скарги), якщо потрібно призначає додаткові аналізи. На основі діагнозу та стадії, призначає індивідуальне лікування, враховуючи загальний стан пацієнта. Принцип лікування полягає перш за все – припинення дії подразника. Якщо все таки  - це можливо.

Для запису до лікаря телефонуйте: 0974777299, 0503777299, 0342777299

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки