Лікування хвороби Крона в Івано-Франківську

Хвороба Крона - це хронічне гранулематозне запальне ураження травного тракту, яке може локалізуватися на будь-якому з його відділів: від порожнини рота і до товстого кишківника. Хвороба Крона характеризується появою на слизовій оболонці специфічних вузликів та подальшим утворенням нориць. При даному захворюванні уражаються всі стінки порожнистого органа.

Чому виникає хвороба Крона, які її симптоми?

Серед причин захворювання виділяють декілька факторів: імунологічні, інфекційні та генетичні. Також на розвиток хвороби Крона впливають дисбактеріоз, часті інтоксикації, незбалансоване харчування, шкідливі звички.

Симптоматика хвороби Крона залежить від того, який саме відділ шлунково-кишкового тракту уражений:

  • Класична форма – у процес задіяний кінцевий відділ клубової кишки. Пацієнт скаржиться на загальну слабкість, різке схуднення, порушення руху у правому кульшовому суглобі, сильні болі у животі, діарею, інколи прожилки крові у калі.

  • Ураження товстого кишечника (у 40% випадків комбіноване ураження з тонким кишечником). Часто, при врахуванні скарг пацієнта, важко відрізнити дану форму від виразкового коліту. При цій формі провідними симптомами є діарея та біль у животі.

  • Ураження порожнини рота супроводжується утворенням афт, болючих виразок.

  • Ураження стравоходу супроводжується дисфагією.

  • Ураження шлунка – болі в епігастрії та блювання.

  • Анальний канал – утворення тріщин, кондилом, виразок, біль при дефекації.

Хвороба Крона характеризується хронічним перебігом, тобто періоди загострення чергуються з періодом ремісій. 

Діагностика хвороби Крона

Діагностика даного захворювання проводиться у декілька етапів. Спочатку лікар-гастроентеролог проводить огляд та збір скарг, опитує пацієнта щодо можливої алергічної реакції на певні види продуктів, медикаментів, з’ясовує сімейний анамнез. 

Надалі проводиться лабораторна діагностика: ЗАК, печінкові проби, дослідження рівня електролітів, коагулограма, визначення антитіл до ASCA, дослідження калу на виявлення яєць гельмінтів, мікробіологічне дослідження калу (для виявлення можливого специфічного збудника).

При підозрі на хворобу Крона обов’язковим є візуальне обстеження кишківника. Для цього проводять відеоколоноскопію з прицільною біопсією. У медичному центрі Оксфорд Медікал обстеження можна провести з допомогою найсучаснішої ендоскопічної стійки в області – OLYMPUS 180. 

Отримані дані обстежень дозволяють лікареві продиференціювати хворобу Крона з такими захворюваннями як виразковий коліт, гострий ілеїт, синдром подразненого кишківника, онкологічні патології та ін.

Рекомендації щодо лікування хвороби Крона

До загальних рекомендацій, що дозволяють уникати повторних загострень, лікарі включають повну відмову від куріння, дієтичне збалансоване харчування, обмежене вживання ліків, що можуть негативно впливати на слизову оболонку (нестероїдні протизапальні), уникання стресу, профілактику інфекційних захворювань.

Специфічне лікування хвороби Крона передбачає імуносупресивну терапію, корекцію електролітного балансу, усунення дисбактеріозу, антибіотикотерапію (при приєднанні бактеріальної інфекції), протидіарейні засоби, анальгетики.

При правильному дотриманні рекомендацій лікаря, існує висока ймовірність досягнення тривалої ремісії. Тому при появі симптомів, не затягуйте з візитом до лікаря, адже буквально 30 хвилин вашого часу можуть зберегти ваше здоров’я!

Для запису телефонуйте: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ГастроентерологіяЦіна
Консультація гастроентеролога 450.00 грн
Консультація гастроентеролога (повторна) 350.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Людмила Тимків 23-02-2022 Була на прийомі у лікарів Микитинської Н.І. та Царенко З.Р. Задоволена ввічливістю та простотою спілкування. Результат призначень побачу пізніше.
Ольга Мельничук 08-07-2021 Зоряна Ростиславівна, без перебільшення, - професіонал своєї справи, до лікування підходить комплексно і дуже виважено. Обстежуюсь у неї регулярно, оскільки маю хронічні захворювання. Завжди уважна до деталей, зрозуміло пояснює призначення тих чи інших препаратів. Тактовна і відповідальна. Я їй щиро вдячна.
Ігор Данилевський 07-07-2021 На прийом до Зоряни Ростиславівни потрапив випадково, лікаря вибрав по часу. Лікар швидко розібралася з проблемою та призначила лікування. Дуже вдячний за професійну консультацію, фаховий підхід, уважність та чуйне ставлення! Я отримав кваліфіковану допомогу. Також приємно вражений ввічливістю адміністраторів! Успіхів Вам!!!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом