Увага! Акцію -30% на курс лікування геморою латексними кільцями продовжено до кінця липня

Первинний прийом психотерапевта в Івано-Франківську

Ми постійно перебуваємо в умовах стресу. Проблеми на роботі чи під час навчання, негативні соціальні чинники, непорозуміння у сім’ї, булінг, відсутність систематичного живого спілкування, що вже й казати – останній повноцінний відпочинок був ще декілька років тому. Інколи здається, що ви балансуєте на межі між нормою та депресією, втрачаєте відчуття радості від простих речей.

Ми не завжди готові знайти час для свого фізичного здоров’я, що вже й згадувати про психоемоційне. Проте, навіть приказки кажуть, що стрес і психічні розлади можуть принести свій вклад у розвиток багатьох соматичних патологій, наприклад захворювання серця, виразкова хвороба шлунка і ДПК.

Причинами психічних розладів можуть бути і зовнішні чинники, і внутрішні. Зовнішніми чинниками є вплив виховання, виснажлива робота, бідність, приниження серед оточуючих, психічна травма, негативний вплив соціальних мереж, інтоксикація. Внутрішні чинники – це ендокринні патології, гормональні зміни, інфекції, вражаючі ЦНС, вроджені хромосомні та генні аномалії.

Специфіка роботи психотерапевта

Здоров’я – це не просто ідеальний фізичний стан організму. Згідно з останньою концепцією ВООЗ, здоров’я -  це поєднання фізичного, психічного, духовного та соціального благополуччя. Кардіолог лікує серце, ЛОР лікує вухо, горло та ніс, ревматолог лікує суглоби, а психотерапевт – це лікар, що лікує душу. Сучасна психотерапія займається діагностикою та лікуванням органічних та функціональних психічних розладів. 

До спеціалізації психотерапевта відносяться такі стани, як постстресові розлади, анорексія, розлади харчової поведінки, неврози, депресивні порушення, тривожні стани, панічні атаки, іпохондричні розлади, синдром хронічної втоми, обсесивно-компульсивні розлади та інші. Лікар також консультує осіб, у яких порушення психіки є вторинним розладом інфекційного або соматичного захворювання.

Коли варто звернутися до психотерапевта?

Як зрозуміти, що вам необхідна допомога психотерапевта? Актуальність психічних захворювань набирає все більше обертів. Кожне психічне захворювання діагностується при наявності відповідних діагностичних критеріїв. Але окрім того є загальні ознаки психічних відхилень:

  • різка зміна настрою;

  • тривале безсоння;

  • відчуття постійної втоми, яке не минає навіть після відпочинку та сну;

  • відсутність позитивних емоцій;

  • постійна апатія;

  • часті напади тривоги та паніки;

  • маячення;

  • ілюзії чи галюцинації;

  • різкі зміни поведінки та ін.

Первинний прийом психотерапевта в Оксфорд Медікал

Чомусь серед людей побутує думка, що звернення до психотерапевта є чимось принизливим, тому люди обманюють себе і відкидають навіть думку про проблему. Головна причина – страх осуду, відсутність підтримки близьких, нерозуміння. За цей час дрібні проблеми переростають у значні. При цьому статистика лякає – кожен третій має схильність або вже наявні недіагностовані психічні порушення.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми – зверніться до психотерапевта. Під час прийому ви можете висказати все, що вас хвилює, відкрити свою душу, поділитися найпотаємнішими думками  і тривогами. Лікар детально вислухає пацієнта та надасть необхідну консультацію, за потреби призначить додаткове медикаментозне лікування.

Вам не потрібно соромитися чи боятися прийому в лікаря. У відділенні психотерапії працюють чуйні та турботливі лікарі, які завжди готові допомогти вам. Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність. Для запису ви можете зателефонувати: 0503777299, 0673777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Психотерапія Ціна
Консультація психотерапевта 400.00 грн
Консультація психотерапевта (повторна) 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Оксана 29-06-2021 Велике спасибі Ірино Вікторівно за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар! Я вдячна за підтримку в нелегкій ситуації . Бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою .

відділення: Психотерапія

Богдана 24-06-2021 Вельми вдячна Ірині Вікторівні за детальні консультації, за терпіння та чуйність! Завдяки її підтримці я почала вирішувати свої проблеми яким багато років, і які заважали мені жити повноцінним життям, тепер мені набагато краще!

відділення: Психотерапія

Христина 18-06-2021 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарю психотерапевту Гладкій Ірині Вікторівні. Ви справжній професіонал своєї справи, спеціаліст від Бога. Жодної хвилини не сумніівалася в Вашій фаховій компетенції, довірилася Вам . Ви мене вернули до життя . Дякую за уважне ставлення,за турботу до своїх пацієнтів . Хай Бог вас оберігає.

відділення: Психотерапія

Христина 17-06-2021 Щиро вдячна лікарю Ірині Вікторівні за чуйність та небайдужість. Багато років я жила з великою кількістю проблем, з якими не могла самотужки справитись,вони мені заважали жити, боялась комусь про них розказати, довела себе до такого стану…відчуття страху, безнадії, душевна біль,повна зневіра. Ірина Вікторівна дякую за підтримку у непростій ситуації, я стала по іншому дивитись на життя і радіти кожній прожитій секунді.

відділення: Психотерапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом