(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Психотерапія - відгуки
Залишити відгук
Віктор 06-06-2024 Шановна Ірина Вікторівна! Щиро вдячний Вам за дочку. Всіх благ і мирного неба.

відділення: Психотерапія

Світлана 05-06-2024 Хороша лікарка,щиро вдячна Ірині Вікторівна!Рекомендую!!!

відділення: Психотерапія

Вікторія 17-04-2024 Ірина Вікторівна лікар від Бога.Точно визначає стан, назначає правильне лікування, рятує у важких випадках.Дякую Ірині Вікторівні за лікування та допомогу у вирішенні складної життєвої ситуації.

відділення: Психотерапія

Ольга 04-08-2022 Візит до психотерапевта зазвичай відкладаєш до останнього. А потім про це шкодуєш, бо так багато часу згаяно на важкі психоемоційні стани. Ірина Вікторівна - уважний висококваліфікований лікар. Вона швидко розібралася з проблемою, призначила відповідне лікування. Не варто зволікати з допомогою фахівця.

відділення: Психотерапія

Яна 25-10-2021 Я дуже довго наважувалася, чи потрібно звертатися до психіатра. Це слово асоціювалося у мене зі страшилками з пострадянського простору. Але моє життя склалося так, що допомога стала мені життєво необідна. Випадково я потрапила до Ірини Вікторівни і дуже цим задоволена. Ірина Вікторівна дуже чуйна, добра та делікатна. Саме вона діагностувала у мене депресію та прописала лікування. Вже через два місця я пожалкувала, що не звернулася по допомогу РАНІШЕ! Ірина Вікторівна постійно на зв'язку, а у перший місяць, коли вводилися антидепресанти дуже мене підтримувала. Вона щиро радіє за мене щоразу, коли я звертаюся до неї щомісяця для фіксування мого стану, бо мені стає легше і щоразу я виглядаю та почуваюся все краще.Що б вам не казали, які страшилки не розповідали, антидепресанти - це іноді єдиний порятунок вашого здоров'я. Я дуже вдячна Ірині Вікторівні за все!

відділення: Психотерапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом