Увага! Акцію -30% на курс лікування геморою латексними кільцями продовжено до кінця липня

Лікування тривожних станів в Івано-Франківську

Кожен відчував стан тривоги. Це тяжке відчуття каменю на грудях, страх, переживання. Здебільшого, при усуненні конкретного чинника, це відчуття усувалося. Проте, в деяких осіб стан тривоги супроводжує їх постійно. У даному випадку ми можемо підозрювати наявність справжньої психічної проблеми.

Тривожні стани – суть та причини виникнення

Тривожний стан – це постійне патологічне переживання людини, яке виникає не на конкретний гострий чинник, а на постійні рутинні проблеми. Людина перетворює власне життя на суцільний жах постійні переживання та нескінченна тривога.

У чому причина тривожних станів?

Тривожні стани, як і інші розлади психіки, виникають через загальні травмуючи чинники у поєднанні з емоційною нестійкістю та вольовою слабкістю. Цими чинниками можуть бути:

 • тривале емоційне перенапруження;

 • постійні стресові умови;

 • інформаційне перенавантаження;

 • генетична схильність;

 • індивідуальні особливості психіки;

 • захворювання щитоподібної залози: гіпертиреоз, дифузний токсичний зоб;

 • хронічна гіпоглікемія;

 • дисфункція статевих гормонів;

 • тривалий прийом психотропних стимуляторів;

 • наркоманія;

 • розлади функціонування кори головного мозку та ін.

Патогенез та симптоматика тривожних станів

Тривога - це специфічний симптом, який може проявлятися по-різному. В одних випадках, тривога виникає різко, в інших – наростає поступово, протягом кількох хвилин. Тривога дещо відрізняється від страху. Якщо страх закріплений за конкретним чинником, о тривога характерна появою занепокоєння щодо фактору, який може навіть не існувати в природі. Також тривога може зберігатися навіть на роки.

До певного рівня тривога – це адаптивна функція організму, що свідчить про необхідність підготуватися до якоїсь неприємності, задля уникнення різкого стресу. Проте, при перевищенні цього рівня умовної «норми» тривога сама по собі стає патологією, яка потребує професійного психотерапевтичного лікування.

Симптомами тривожних станів є:

 • підвищена нервозність;

 • тремтіння рук;

 • безсоння;

 • посилене серцебиття;

 • часте відчуття тривоги;

 • забруднення дихання.

Тривога може призвести до значних соматичних порушень. Під час тривоги часто виникає викид адреналіну, який посилює діяльність серця та викликає спазм периферичних судин. Внаслідок цього, серце працює «понаднормово», затрати енергії перевищують їх постачання, паралельно спазмовані коронарні судини не забезпечують серцевий м’яз необхідними поживними речовинами. Виникають ішемії та гострі порушення коронарного кровообігу, некроз. Спазм судин проявляється і в інших органах: нирках, головному мозку, легенях та ін.

Лікування тривожних станів в Оксфорд Медікал

Важливим аспектом лікування тривожних станів є вчасне виявлення проявів депресії. Тільки при правильному підході до цього стану, лікар матиме можливість ефективно ліквідувати прояви тривоги. Професійне лікування даної патології полягає у поєднанні курсу психотерапії та медикаментозного втручання (часто призначаються селективні інгібітори захоплення серотоніну). Курс формується індивідуально і за потреби підлягає негайній корекції. Іноді необхідна консультація невропатолога для виявлення і ліквідації неврологічних порушень. 

Важливо вчасно визнати наявність проблеми та звернутися до лікаря, доки систематична тривога не принесла свій негативний вклад у ваше здоров’я. Зверніться до фахівців Оксфорд Медікал! Ми надамо якісну та анонімну допомогу! 

Запис до психотерапевта за номером: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Психотерапія Ціна
Консультація психотерапевта 400.00 грн
Консультація психотерапевта (повторна) 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Оксана 29-06-2021 Велике спасибі Ірино Вікторівно за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар! Я вдячна за підтримку в нелегкій ситуації . Бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою .

відділення: Психотерапія

Богдана 24-06-2021 Вельми вдячна Ірині Вікторівні за детальні консультації, за терпіння та чуйність! Завдяки її підтримці я почала вирішувати свої проблеми яким багато років, і які заважали мені жити повноцінним життям, тепер мені набагато краще!

відділення: Психотерапія

Христина 18-06-2021 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарю психотерапевту Гладкій Ірині Вікторівні. Ви справжній професіонал своєї справи, спеціаліст від Бога. Жодної хвилини не сумніівалася в Вашій фаховій компетенції, довірилася Вам . Ви мене вернули до життя . Дякую за уважне ставлення,за турботу до своїх пацієнтів . Хай Бог вас оберігає.

відділення: Психотерапія

Христина 17-06-2021 Щиро вдячна лікарю Ірині Вікторівні за чуйність та небайдужість. Багато років я жила з великою кількістю проблем, з якими не могла самотужки справитись,вони мені заважали жити, боялась комусь про них розказати, довела себе до такого стану…відчуття страху, безнадії, душевна біль,повна зневіра. Ірина Вікторівна дякую за підтримку у непростій ситуації, я стала по іншому дивитись на життя і радіти кожній прожитій секунді.

відділення: Психотерапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом