Лікування анорексії в Івано-Франківську

Особливої популярності, на сьогоднішній день, набули соціальні мережі. Кожен старається продемонструвати переваги своєї зовнішності. Популярні інста-блогери, телевізійні селебріті, співачки, моделі, - на екрані чи на рекламному плакаті їх зовнішність наближена до ідеалу. 

Через це багато сучасних дівчаток і зрілих жінок почувають себе неповноцінними, некрасивими, товстими. Хоча кожен з нас розуміє, що насправді за красивими фото ховається багато косметики та фотошопу, проте комплекси вже починають свій розвиток. Ми починаємо ненавидіти власне тіло.

Анорексія – що це та чому вона виникає?

Анорексія являє собою скоріш психогенне захворювання, що проявляється стійкою втратою апетиту, бажання до їжі, що призводить до стійкої білкової недостатності. Зовні проявляється надмірною худизною та порушеннями з боку різних систем організму.

Що викликає розвиток анорексії? Перш за все, причинами може стати психічний чинник: незадоволеність зовнішнім виглядом, систематичний булінг щодо зайвої ваги, патологічна невпевненість у собі, посттравматичні стресові розлади, депресія.

Варто зауважити, що окрім психогенних чинників, до анорексії можуть призвести:

 • захворювання шлунково-кишкового тракту;

 • порушення травлення та всмоктування поживних речовин у кишківнику;

 • патологія обміну речовин;

 • захворювання щитоподібної залози;

 • паразитарна інвазія;

 • прийом деяких лікарських препаратів;

 • харчові токсикоінфекції;

 • онкопатологія.

Особливості перебігу анорексії

Люди, які мають ознаки анорексії, вважають, що відмова від їжі – це їх свідомий вибір і це не є хворобою. Але вони не розуміють, що надалі організм просто не зможе адекватно сприймати спожиту їжу. Відмова від їжі може бути у двох варіаціях:

  1. Перша – людина просто не вживає їжу і навіть не стикається з її запахом, виглядом та смаком.
  2. Друга – людина вживає певну кількість їжі, проте майже одразу після прийому старається викликати блювотний рефлекс, щоб спорожнити шлунок. Ці дії, на думку людини, спрямовані на обман мозку, щоб викликати штучне відчуття ситості.

   Головними діагностичними ознаками нейрогенної анорексії є:

   • відмова від їжі;

   • немотивований прийом різних трав і препаратів для схуднення, ефект яких полягає у викликанні блювоти та діареї;

   • нездорова худоба;

   • розвиток нав’язливої ідеї надмірної повноти;

   • схильність до проведення численних пластичних операцій.

   Внаслідок тривалого голодування виникають такі проблеми як порушення статевої функції, гормональних дисбаланс, онкотичні набряки, порушення гіпоталамо-гіпофізарної системи, зниження лібідо, нервозність, дратівливість, спалахи агресії. Згодом розвивається кахексія – дистрофічні незворотні зміни.

   Як лікувати анорексію?

   Головним аспектом якісного лікування анорексії є проведення цілісного курсу психотерапії. Задачею лікаря є правильно донести твердження про цінність здоров’я перед зайвими 2-3 кілограмами, про важливість збалансованого харчування для повноцінного ведення активної діяльності у соціумі, про важливість насичення організму поживними речовинами для збереження здоров’я пацієнта.

   Додатково до лікування залучається лікар гастроентеролог, який за допомогою дієтотерапії допоможе поступово повернутися до нормального раціону. Гастроентеролог надасть цінні поради щодо корисного харчування, яке дозволятиме тримати тіло і здоров’я в тонусі та не призведе до появи зайвої ваги.

   Любіть себе і будьте здорові! Наші лікарі завжди готові вам допомогти! Запис: 0503777299, 0673777299

   ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
   послуги Відділення Психотерапія Ціна
   Консультація психотерапевта 400.00 грн
   Консультація психотерапевта (повторна) 250.00 грн

   Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

   відгуки
   Марія 25-07-2021 Лікувала депресивний стан після переїзду. Ірина Вікторівна одразу визначила, в чому була проблема і за кілька місяців я вже прийшла в норму. Всі страхи і тривоги пройшли, і життя налагодилося :)

   відділення: Психотерапія

   Андрій 18-07-2021 У моєї бабусі вже дуже давно присутня легка форма шизофренії, яка виробилась на фоні стресу через роботу на заробітках. Ми дуже довго йшли до того, яким чином умовити її почати приймати ліки. Дуже вдячний Ірині Вікторівній за проявлений професіоналізм у цій справі і рекомендую всім людям не боятись і не чекати, а діяти! Навіть найгіршу ситуацію можна повернути у сторону позитивних змін!

   відділення: Психотерапія

   Оксана 29-06-2021 Велике спасибі Ірино Вікторівно за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар! Я вдячна за підтримку в нелегкій ситуації . Бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою .

   відділення: Психотерапія

   Богдана 24-06-2021 Вельми вдячна Ірині Вікторівні за детальні консультації, за терпіння та чуйність! Завдяки її підтримці я почала вирішувати свої проблеми яким багато років, і які заважали мені жити повноцінним життям, тепер мені набагато краще!

   відділення: Психотерапія

   Христина 18-06-2021 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарю психотерапевту Гладкій Ірині Вікторівні. Ви справжній професіонал своєї справи, спеціаліст від Бога. Жодної хвилини не сумніівалася в Вашій фаховій компетенції, довірилася Вам . Ви мене вернули до життя . Дякую за уважне ставлення,за турботу до своїх пацієнтів . Хай Бог вас оберігає.

   відділення: Психотерапія

   Залишити відгук
   Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

   Акції
   актуальна інформація

   Дякуємо!

   Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

   Залишити повідомлення для адміністрації кліників
   Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
   up

   Записатися на прийом

   Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом