Онлайн консультація психіатра в Івано-Франківську

Психіатр  - це лікар, головною метою якого є психічне та емоційне благополуччя пацієнта. Ми усі давно знаємо, що повноцінне здоров’я – це не тільки хороша фізична форма та відсутність захворювань. Вкрай важливим аспектом є психічне здоров’я людини.

Оскільки ми щодня перебуваємо у стані напруги, щоразу дедалі важче впоратися з емоціями та почуттями. Психіка не витримує надмірного навантаження і поступово формує нові розлади. Окрім зовнішніх чинників, вагомий вплив на розвиток психічних порушень мають ендогенні чинники, такі як спадковість, інфекційні та соматичні захворювання, травми ЦНС.

Окрім звичайного сорому та неприйняття проблеми, навіть в епоху розвитку технологій та комунікацій, пацієнти стикаються із проблемами фізичної присутності на прийомі лікаря. Причинами цього є далека відстань, проблеми із транспортом, проблеми зі здоров’ям, через які пацієнту важко покинути дім і навіть звичайний брак часу на транспортування. Тому саме задля таких випадків медичний центр Оксфорд Медікал пропонує консультацію лікаря-психіатра в режимі онлайн!

В яких випадках необхідно звернутися до лікаря-психіатра?

В народі витає стереотипна думка, що звернення до психіатра – це соромно і ганебно. Саме через це ми бачимо невтішну статистику пізньої діагностики та високий рівень суїцидів. Хто сказав, що потрібно усе тримати у собі? Якщо вам необхідна допомога – не варто боятися та соромитися! Будьте уважними до свого стану і заплануйте звернення до лікаря у наступних випадках:

 • вас переслідує постійна апатія;

 • ви втратили відчуття радості від речей, котрі раніше підіймали ваш настрій;

 • ви відчуваєте погіршення якості пам’яті та мислення, стаєте неуважними;

 • ви постійно відчуваєте фізичну та емоційну втому, навіть після повноцінного сну;

 • ви не завжди контролюєте власну поведінку;

 • ви часто, не бажаючи того, завдаєте шкоди собі та близьким;

 • вас переслідують нав’язливі думки;

 • ви чуєте голоси у голові;

 • у вас спотворене сприйняття реальності;

 • у вас часто виникають напади паніки або тривоги;

 • вас переслідують страхи.

В деяких випадках проблема є незначною і ліквідовується завдяки простому відпочинку. Але в деяких випадках людина є небезпечною для оточуючих і навіть для самої себе. В будь-якому випадку необхідна допомога фахівця.

Онлайн консультація психіатра в Оксфорд Медікал

Зробити перший крок назустріч вирішенню проблеми – це половина результату! Але саме цей перший крок є найтяжчим для більшості з нас. Тому в медичному центрі Оксфорд Медікал пропонують варіант вирішення вашої проблеми, а саме можливість проконсультуватися із лікарем в онлайн-режимі!

Задля бронювання запису, необхідно попередньо зателефонувати і обрати зручний для вас час візиту. Зауважуємо, що лікар-психотерапевт не працює 24/7, тому зв’язатися із ним можна тільки у робочий час лікаря! Вільні години запропонує працівник контакт центру. Тривалість онлайн-консультації психіатра складає 40-60 хвилин. У випадках, коли у пацієнта недостатнє технічне забезпечення, лікар може зателефонувати йому на мобільний або стаціонарний телефон.

До спеціалізації психіатра входить діагностика та лікування ОКР, тривожних станів, іпохондричних розладів, депресивних розладів, ПТСР, розладів адаптації, розладів харчової поведінки, астено-невротичних порушень, постковідних розладів психіки та ін.

Вам не варто хвилюватися, адже наші лікарі гарантують професійний підхід до вирішення проблеми, чуйне та турботливе відношення і головне – повну конфіденційність!

Деталі та запис за номером: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Психотерапія Ціна
Консультація психотерапевта 400.00 грн
Консультація психотерапевта (повторна) 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Марія 25-07-2021 Лікувала депресивний стан після переїзду. Ірина Вікторівна одразу визначила, в чому була проблема і за кілька місяців я вже прийшла в норму. Всі страхи і тривоги пройшли, і життя налагодилося :)

відділення: Психотерапія

Андрій 18-07-2021 У моєї бабусі вже дуже давно присутня легка форма шизофренії, яка виробилась на фоні стресу через роботу на заробітках. Ми дуже довго йшли до того, яким чином умовити її почати приймати ліки. Дуже вдячний Ірині Вікторівній за проявлений професіоналізм у цій справі і рекомендую всім людям не боятись і не чекати, а діяти! Навіть найгіршу ситуацію можна повернути у сторону позитивних змін!

відділення: Психотерапія

Оксана 29-06-2021 Велике спасибі Ірино Вікторівно за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар! Я вдячна за підтримку в нелегкій ситуації . Бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою .

відділення: Психотерапія

Богдана 24-06-2021 Вельми вдячна Ірині Вікторівні за детальні консультації, за терпіння та чуйність! Завдяки її підтримці я почала вирішувати свої проблеми яким багато років, і які заважали мені жити повноцінним життям, тепер мені набагато краще!

відділення: Психотерапія

Христина 18-06-2021 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарю психотерапевту Гладкій Ірині Вікторівні. Ви справжній професіонал своєї справи, спеціаліст від Бога. Жодної хвилини не сумніівалася в Вашій фаховій компетенції, довірилася Вам . Ви мене вернули до життя . Дякую за уважне ставлення,за турботу до своїх пацієнтів . Хай Бог вас оберігає.

відділення: Психотерапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом