Лікування панічних атак в Івано-Франківську

Ви відчуваєте різку нестачу дихання, немотивовану тривогу, сильне і швидке серцебиття, не можете зорієнтуватися де ви і яка зараз година, не розумієте, що робити, відчуваєте ступор і водночас страх. Ці симптоми у сукупності свідчать про особливий стан – панічну атаку.

Що являє собою панічна атака і чому вона виникає?

Панічна атака – це різкий неконтрольований напад тривоги та страху, який також характерний супутніми соматичними симптомами. Цей стан порівнюють з вегетативним кризом або симпато-адреналовим кризом. Проблема несе у собі порушення у соціальній адаптації. Систематичні панічні атаки можуть в подальшому призвести до панічного розладу.

У чому причина виникнення панічних атак? Є певна категорія людей, хто схильні до панічних атак. Вони є вразливими та непристосованими  до життєвих труднощів, тому незначні проблеми можуть викликати нетипову реакцію, сильний страх та паніку. Також факторами впливу на розвиток панічних атак може бути сильна стресова ситуація в минулому, значна кількість фобій, гормональна перебудова, наслідок прийому деяких психоактивних речовин, алкогольна абстиненція та ін.

Як симптоматично виявити панічну атаку?

Панічна атака – це не тимчасовий переляк чи щось в цьому роді. Це окремий симптомокомплекс, що свідчить про порушення психіки. Симптоматично напад панічної атаки маркерний такими ознаками:

  • різкий напад тривоги і страху, що не обумовлений якоюсь об’єктивною причиною;

  • дезорієнтація у місці, часі та події, інколи дезорієнтація у власному «Я»;

  • неможливість руху або навпаки, - надмірна безконтрольна рухова активність;

  • страх божевілля, страх смерті;

  • прояви вегетативної реакції: посилена пітливість, сухість у роті, посилення серцево-судинної діяльності, відчуття нестачі повітря, клубок у горлі;

  • відчуття приливу жару і холоду одночасно;

  • тремтіння усього тіла або тільки кінцівок.

Варто зазначити, що ця реакція виникає на певний подразник: певний шум, скупчення людей, їзда у автомобілі, поява причини фобії, грубо кажучи, певні умови, які формують у людини напад паніки. Людина сама здебільшого не розуміє, чому саме ці чинники викликають у неї паніку. Зазвичай, причина вияснюється під час психотерапії, коли випливають давні психічні травми.

Як усунути панічну атаку та в чому полягає допомога лікаря?

Для зняття нападу панічної атаки, варто швидко згадати кілька поступових дій. Ми розуміємо, що це важко, адже взяти себе в руки фактично нереально. Але ці методи діють досить швидко. Спочатку варто почати глибоко та повільно дихати. Візьміть під контроль свій страх. Зосередьте увагу на тому, що вас оточує, спробуйте описати це. Спробуйте «заземлитися» - стійте міцно на ногах, оперіться руками до стіни чи машини. Надалі спробуйте занотувати, що ви відчуваєте: у блокноті чи на диктофон. Через 1-2 хвилини напад минає, дихання нормалізується. Варто кілька хвилин посидіти, повністю розслабити м’язи.

Навіть після одноразового нападу, ви не можете бути впевненими, що він не повториться знову. Варто звернутися до лікаря для отримання комплексної професійної терапії. Під час сеансів психотерапії лікар детально вивчає стан пацієнта, вникає в суть його переживань шукає причину панічних атак. Лікар навчає пацієнта самоконтролю, призначає додаткові медикаментозні середники. Лікар повинен зосередити увагу пацієнта на постійному прийомі ліків, адже відхилення від призначення може спровокувати повторну появу панічних атак.

Закликаємо, що не варто миритися з панічним атаками! Зверніться до лікаря і позбавтесь страху повторних нападів! Запис: 0503777299, 0673777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Психотерапія Ціна
Консультація психотерапевта 400.00 грн
Консультація психотерапевта (повторна) 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Марія 25-07-2021 Лікувала депресивний стан після переїзду. Ірина Вікторівна одразу визначила, в чому була проблема і за кілька місяців я вже прийшла в норму. Всі страхи і тривоги пройшли, і життя налагодилося :)

відділення: Психотерапія

Андрій 18-07-2021 У моєї бабусі вже дуже давно присутня легка форма шизофренії, яка виробилась на фоні стресу через роботу на заробітках. Ми дуже довго йшли до того, яким чином умовити її почати приймати ліки. Дуже вдячний Ірині Вікторівній за проявлений професіоналізм у цій справі і рекомендую всім людям не боятись і не чекати, а діяти! Навіть найгіршу ситуацію можна повернути у сторону позитивних змін!

відділення: Психотерапія

Оксана 29-06-2021 Велике спасибі Ірино Вікторівно за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар! Я вдячна за підтримку в нелегкій ситуації . Бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою .

відділення: Психотерапія

Богдана 24-06-2021 Вельми вдячна Ірині Вікторівні за детальні консультації, за терпіння та чуйність! Завдяки її підтримці я почала вирішувати свої проблеми яким багато років, і які заважали мені жити повноцінним життям, тепер мені набагато краще!

відділення: Психотерапія

Христина 18-06-2021 Висловлюю найщиріші слова подяки лікарю психотерапевту Гладкій Ірині Вікторівні. Ви справжній професіонал своєї справи, спеціаліст від Бога. Жодної хвилини не сумніівалася в Вашій фаховій компетенції, довірилася Вам . Ви мене вернули до життя . Дякую за уважне ставлення,за турботу до своїх пацієнтів . Хай Бог вас оберігає.

відділення: Психотерапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом