Лікування депресивних розладів в Івано-Франківську

Клінічна депресія – це один з найпопулярніших діагнозів серед сучасних людей. Чим більше ви переглядаєте серіалів, чим більше інформації переглядаєте у соцмережах, тим більше ви схильні до того, щоб самостійно сказати собі: «У мене депресія».

У цьому і полягає вся проблема. Ми не розділяємо реальні проблеми від уявних, надаємо перевагу порадам знайомих перед консультацією лікаря. Проте, як би сумно це не було, люди з реальною проблемою все більше закриваються у собі і бояться вирішити це.

Актуальність депресивних розладів

У зв’язку з науково технічним прогресом, масовим поширенням булінгу у навчальних закладах і навіть серед дорослих людей, інтенсивним інформаційним напруженням, надмірним розвитком соціальних мереж, все більшої актуальності набувають депресивні розлади.

Депресивні розлади – це група розладів, які характерні пригніченням настрою (не завжди явним, що триває понад два тижні, та закріплюється неможливістю виконувати навіть найпростішу рутинну роботу. Виникають ці розлади на фоні соматичних розладів, порушень адаптації, емоційного вигорання, інтоксикації, стресу.

За даними ВООЗ, зафіксовано понад 300млн випадків клінічної депресії у всьому світі. Українці посідають перші місця у рейтингу захворюваності депресивними розладами.

Діагностичні критерії депресивних розладів

Для диференціації депресії з іншими розладами психіки, лікарі проводять численні опитування пацієнта, оцінюють його зовнішній вигляд та стан. Лікар мусить визначити такі критерії:

  • значне зниження зацікавленості у оточуючому світі, відсутність захоплення та радісних емоцій від позитивних речей;

  • пригніченість пацієнта, яка помітна навіть зовні;

  • недоглянутість: пацієнту складно змусити себе робити прості доглядові маніпуляції, у пацієнта може бути неохайна зачіска, недоглянуті нігті та ін.

  • негативне та байдуже ставлення до всього;

  • порушення апетиту, від повної відсутності бажання поїсти і до жаги їсти все навколо;

  • анорексія;

  • загальмованість, що змінюється психомоторним збудженням;

  • відчуття непотрібності;

  • часті суїцидальні думки та нахили;

  • часті думки про смерть.

Лікар диференціює депресивні розлади з такими проблемами, як біполярні розлади, депресивна форма адаптаційних розладів, циклотимія, органічні порушення внаслідок деяких соматичних захворювань. Тому, у даних випадках враховується тривалість  симптоматики, зв’язок з уражаючими чинниками, циклічність.

Професійна допомога при депресивних розладах

На жаль, у ті моменти, коли люди з депресією наважуються поділитися проблемою з близькими, то часто чують у відповідь: «це проста хандра», «це лінь і просте небажання допомогти», «візьми себе в руки», «воно перейде», «випий сто грам і все пройде» та інші перли. 

Тому, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, депресія та депресивні розлади не минають самостійно без професійного втручання! У випадку, якщо ви підорюєте у себе цю проблему, зверніться одразу до фахівця – дипломованого лікаря психотерапевта. Саме лікар на даним опитування та анкетування визначить, яка саме проблема вас турбує і надасть необхідну допомогу.

До лікування депресії варто підходити відповідально та комплексно. Формується курс психотерапії та медикаментозного лікування (інгібітори зворотного захоплення серотоніну, антидепресанти та ін.). Саме у цей період пацієнту як ніколи необхідними є розуміння та підтримка близьких. Не бійтеся звернутися до лікаря. Ми вам допоможемо. Професійно та анонімно.

Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 2.67, голосів: 6 )
послуги Відділення Психотерапія Ціна
Консультація психотерапевта 550.00 грн
Консультація психотерапевта (повторна) 450.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ольга 04-08-2022 Візит до психотерапевта зазвичай відкладаєш до останнього. А потім про це шкодуєш, бо так багато часу згаяно на важкі психоемоційні стани. Ірина Вікторівна - уважний висококваліфікований лікар. Вона швидко розібралася з проблемою, призначила відповідне лікування. Не варто зволікати з допомогою фахівця.

відділення: Психотерапія

Яна 25-10-2021 Я дуже довго наважувалася, чи потрібно звертатися до психіатра. Це слово асоціювалося у мене зі страшилками з пострадянського простору. Але моє життя склалося так, що допомога стала мені життєво необідна. Випадково я потрапила до Ірини Вікторівни і дуже цим задоволена. Ірина Вікторівна дуже чуйна, добра та делікатна. Саме вона діагностувала у мене депресію та прописала лікування. Вже через два місця я пожалкувала, що не звернулася по допомогу РАНІШЕ! Ірина Вікторівна постійно на зв'язку, а у перший місяць, коли вводилися антидепресанти дуже мене підтримувала. Вона щиро радіє за мене щоразу, коли я звертаюся до неї щомісяця для фіксування мого стану, бо мені стає легше і щоразу я виглядаю та почуваюся все краще.Що б вам не казали, які страшилки не розповідали, антидепресанти - це іноді єдиний порятунок вашого здоров'я. Я дуже вдячна Ірині Вікторівні за все!

відділення: Психотерапія

Марія 25-07-2021 Лікувала депресивний стан після переїзду. Ірина Вікторівна одразу визначила, в чому була проблема і за кілька місяців я вже прийшла в норму. Всі страхи і тривоги пройшли, і життя налагодилося :)

відділення: Психотерапія

Андрій 18-07-2021 У моєї бабусі вже дуже давно присутня легка форма шизофренії, яка виробилась на фоні стресу через роботу на заробітках. Ми дуже довго йшли до того, яким чином умовити її почати приймати ліки. Дуже вдячний Ірині Вікторівній за проявлений професіоналізм у цій справі і рекомендую всім людям не боятись і не чекати, а діяти! Навіть найгіршу ситуацію можна повернути у сторону позитивних змін!

відділення: Психотерапія

Оксана 29-06-2021 Велике спасибі Ірино Вікторівно за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар! Я вдячна за підтримку в нелегкій ситуації . Бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою .

відділення: Психотерапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом