Видалення поліпів товстого кишечника в Івано-Франківську

Хоча поліп товстого кишечника і вважається доброякісним новоутворенням, та, все-таки, за даними статистики саме це утворення в 90% випадках схильне до переродження у рак. Тому у випадку виявлення поліпа варто якомога швидше звернутися до лікаря.

Поліп являє собою нетипове утворення зі слизової оболонки, так званий наріст на ніжці. Особливу небезпеку він становить схильністю до кровотеч і, як зазначалось вище, високим ризиком переродження в онкопатологію. 

Етіологія та симптоматика поліпів товстої кишки

Поліп не пов’язаний з віком чи расовими особливостями, тому насправді його можуть виявити у осіб віком 20 років, і 80. Найбільш поширена думка спадкового зв’язку з виникненням поліпа. Також відзначається схильність до поліпоутворення у людей, які страждають закрепами, гіпоацидним гастритом, у курців та осіб, що часто вживають м’ясо.

Симптоматичні ознаки поліпа товстої кишки:

  • поява кров’яних прожилків у калі яскраво-червоного кольору;

  • слиз у калі;

  • схильність до закрепів, або навпаки, діареї;

  • якщо виникає механічне пошкодження поліпа – більш масивна кишкова кровотеча;

  • біль внизу живота;

  • ознаки анемії – блідість та холод шкіри.

Невеликі поліпи не проявляють себе симптоматично і інколи їх виявляють випадково. Інколи пацієнт плутає симптоми з іншими захворюваннями шлунково-кишкового тракту та самостійно лікується знеболюючими та спазмолітинами. Але перший сигнал - поява крові – сигнал про те, що потрібно відкласти усі вторинні справи і НЕГАЙНО звернутися до лікаря!

Показання до видалення поліпа товстої кишки

Зазначаємо, що поліпи товстого кишечника підлягають обов’язковому видаленню у таких випадках:

  • поліпи всіх відділів товстої кишки, окрім утворів ректосигмоїдної зони до 5 мм;

  • поліпи розміром від 5 мм;

  • поліпи, що розташовані на згинах чи в ділянці анатомічних звужень, що можуть бути перепоною проходження калу;

  • поліпи, що схильні до кровотечі та ін.

Окрім показань, можливі також протипоказання до проведення процедури, а саме підозра на рак. У такому випадку лікар тільки проводить біопсію для подальшого гістологічного дослідження і скеровує пацієнта до онкохірурга.

Видалення поліпа товстої кишки в Оксфорд Медікал

В нашому центрі діагностику та видалення поліпів товстої кишки проводить лікар-ендоскопіст. Першочергово проводиться колоноскопія. Після попередньої спеціальної підготовки лікар обстежує стан слизової оболонки товстого кишківника, перевіряє наявність поліпів чи інших новоутворень, виразок. 

Однією з головних переваг нашого центру є сучасна ендоскопічна стійка серії OLYMPUS 180. Це єдиний, і не будемо лукавити, найкращий апарат у Івано-Франківську. Режим NBI та висока роздільна здатність дозволяють лікареві виявити навіть найменші поліпи та, згідно показань, одразу видалити їх за допомогою атравматичного методу електрокоагуляції. Після видалення, досліджуваний матеріал передається у лабораторію для подальшого гістологічного дослідження.

Не потрібно перебувати у стаціонарі чи проходити певні реабілітаційні процедури. Пацієнт може сміливо повертатися до звичного способу життя. У разі, якщо в анамнезі була поліпектомія, пацієнту рекомендовано надалі раз на три місяці проходити профілактичну колоноскопію.

Також профілактична колоноскопія рекомендована усім особам віком від 40 років. Потурбуйтесь про своє здоров’я заздалегідь – зверніться до спеціалістів медичного центру Оксфорд Медікал!

У нас ви отримаєте якісну медичну допомогу і просто добру пораду!

Запис на процедуру та деталі щодо підготовки за телефоном: 0503777299, 0603777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ЕндоскопіяЦіна
Фіброгастродуоденоскопія (у вартість входить тест на визначення Helicobacter pylori) 475.00 грн
Колоноскопія ускладнена 1350.00 грн
Сигмоскопія 600.00 грн
Ендоскопія ЛОР-органів 450.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Наталія 22-07-2021 Хочу подякувати Ярославу Михайловичу за професіоналізм і чуйне відношення ! Багато років не наважувалася звернутися із своєю хворобою але вчора, була направлена на обстеження - нервувала , переживала , але все ж таки прийняла рішення і не шкодую . Дуже важливо вчасно зустріти справжнього лікаря , який знає свою справу досконало і відноситься до неї відповідально . Після обстеження всі "страхи" лишилися позаду . А головне, тепер є розуміння , як лікуватися далі до повного одужання. Безмежно вдячна Вам , лікарю , подальших успіхів Вам :-)

відділення: Ендоскопія

Галина 31-05-2021 Хочу подякувати лікарю п. Ярославу Михайловичу. Була приємно здивована професіоналізмом, чуйністю, відповідальністю, розумінням і людяністю лікаря. Бажаю здоров'я йому і його сім"ї. Рекомендую всім!З повагою п. Шалай Галина

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом