Відео- та фотореєстрація ларингоскопії в Івано-Франківську

Кожен пацієнт зустрічається із поширеною проблемою, коли після будь-якого з візуальних досліджень в якості доказу він може отримати тільки заключення лікаря. А якщо необхідна альтернативна думка чи контроль лікування? В даних випадках необхідно мати документ, що дає спеціалісту не тільки письмові, а й реальні візуальні дані у статичному чи динамічному режимі. А це означає, що потрібно знову готуватися до обстеження і знову починати все з першого етапу. Особливо це стосується ларингоскопії – ендоскопічного обстеження глотки та гортані.

Щоб уникнути цієї неприємності, необхідно уважно та вдумливо підійти до вибору клініки чи кабінету обстежень. Повідомляємо, що в медичному центрі Оксфорд Медікал лікарі-ендоскопісти та оториноларингологи кожному відвідувачу окрім заключення видають фото-та відеодані проведеної ларингоскопії.

Яким чином забезпечується фото- та відеореєстрація обстеження?

У побуті та серед знайомих ми чуємо популярну фразу «якщо лікар має досвід, йому однаково на якому обладнанні проводити обстеження». Беззаперечно, досвід лікаря – вагома умова якісного обстеження. Проте, на результат значний вплив має програмне забезпечення апаратури. Чіткість зображення на екрані, забезпечення комфорту для пацієнта, можливість проведення швидкого та безпечного обстеження, можливість збереження фото або відеоданих з монітора та можливість копіювання файлів – це одні з численних переваг сучасного діагностичного устаткування. Ці якості в рази спрощують роботу лікаря та дозволяють залучити в процес обстеження якомога більше пацієнтів.

В медичному центрі Оксфорд Медікал ларингоскопія,як і інші види ендоскопічних обстежень ЛОР-органів, проводиться на новітньому апараті останнього покоління – DR.CAMSCOPE! Обладнання оснащене всім необхідним для проведення комфортного обстеження та детальної фото- і відеораєстрації.

Режим NBI – запорука якісної діагностики

Функція NBI – це режим цифрової хромоскопії, який полягає у проведенні додаткового зафарбовування тканин та передачі чіткого зображення в багатократному збільшенні за широкий екран. Режим NBI дозволяє якісно діагностувати зміни слизової оболонки плоского характеру та незміненого забарвлення і чітко визначити місця забору біопсії.

Завдяки режиму NBI в рази зросла статистика вчасного видалення різного роду новоутворень слизової оболонки гортані та своєчасної діагностики онкопатології. Варто зауважити, що режим NBI дозволяє перенесення даним на цифровий носій зі збереженням якості зображення.

Чому варто звернутися саме в Оксфорд Медікал?

Здоров’я – це важливий та цінний скарб, про який варто піклуватися постійно. Важливо знайти саме того лікаря, який лікує не проблему, а пацієнта. Ми запевняємо, що звернувшись саме до лікарів медичного центру Оксфорд Медікал, ви відчуєте масу переваг клініки, а саме:

  • чуйне та турботливе відношення персоналу;

  • досвід та професіоналізм лікарів;

  • можливість отримання детальної інформації та запису у телефонному режимі;

  • відсутність черг та економія вільного часу;

  • швидка та якісна діагностика;

  • обладнання останнього покоління;

  • індивідуальний підхід до лікування, що принесе швидкий та ефективний результат;

  • доступні ціни та гнучка система знижок для постійних клієнтів;

  • забезпечення повної конфіденційності;

  • електронне ведення карти пацієнта.

Важливим показником турботи про пацієнта є також робота центру без обідніх перерв та вихідних! До нас звертаються за результатом!  Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ЕндоскопіяЦіна
Фіброгастродуоденоскопія (у вартість входить тест на визначення Helicobacter pylori) 475.00 грн
Колоноскопія ускладнена 1350.00 грн
Сигмоскопія 600.00 грн
Ендоскопія ЛОР-органів 450.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Наталія 22-07-2021 Хочу подякувати Ярославу Михайловичу за професіоналізм і чуйне відношення ! Багато років не наважувалася звернутися із своєю хворобою але вчора, була направлена на обстеження - нервувала , переживала , але все ж таки прийняла рішення і не шкодую . Дуже важливо вчасно зустріти справжнього лікаря , який знає свою справу досконало і відноситься до неї відповідально . Після обстеження всі "страхи" лишилися позаду . А головне, тепер є розуміння , як лікуватися далі до повного одужання. Безмежно вдячна Вам , лікарю , подальших успіхів Вам :-)

відділення: Ендоскопія

Галина 31-05-2021 Хочу подякувати лікарю п. Ярославу Михайловичу. Була приємно здивована професіоналізмом, чуйністю, відповідальністю, розумінням і людяністю лікаря. Бажаю здоров'я йому і його сім"ї. Рекомендую всім!З повагою п. Шалай Галина

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом