Записатись через кол-центр
Напрямки

Відгуки клієнтів про напрям Ендоскопія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук

Як ми формуємо рейтинг?

Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня.

Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки

Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією

Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Відгуки пацієнтів
Віталій 10.01.2025
Чекав від процедури набагато гіршого,але все пройшло так, що готовий повторити).Дякую Жидан Я.М за професіоналізм ..
Star Star Star Star Star
Світлана 25.11.2024
Хочу залишити добрий відгук за Жидан Я.М.назначили відеогастроскопію,дуже переживала,бо колись проходила важко,але пройшло так легко,що здивувалась,ще подяка медсестрі яка допомагала.І окрема подяка дівчаткам на рецепції,дуже привіт
Star Star Star Star Star
Вікторія 23.11.2022
Щиро дякую Ярославу Михайловичу та медсестричці яка там була присутня... В мене була важка ситуація,якої я навіть уявити собі не могла що таке можливе,я дуже боялася та переживала перед процедурою.. Але під час процедури виявили де що...і потрібно було справляти цю ситуацію вже і зараз,було боляче але по іншому там не могло бути і я це розумію... але завдяки Ярославу Михайловичу я витримала все.... дякую за його професіоналізм і за таку напевно критику,чи як це можна назвати...він критикував та жартома, але строго говорив до мене,і це мене і в тих словах була правда,тому що якби я не потерпіла це тепер то потрібно було б іти ще раз...я все витримала щоб не іти більше на такий апарат....Мало того що я вперлася ногами в лікаря то я ще й кричала як дурна...Але я задоволена,лікар молодець вміє підтримати та має підхід до своїх пацієнтів! Я зовсім випадково потрапила до цього лікаря,мала бути зовсім в іншого,але хочу сказати що Бог дає нам ту дорогу яка краща,а не яку обираємо ми!!!
Star Star Star Star Star
Kateryna 18.01.2022
Це бізнесмен, а не лікар. Під час обстеження тричі розмовляв по мобільному, оперуючи апаратом записував пацієнтів на прийом до себе в іншому закладі ( лікарня на Мазепи), давав детальні вказівки по підготовці по процедурі, продиктовував назви препаратів, перепитував чи співбесідник сам бажає прийти на обстеження чи її мама! Дуже вже поспішав лікар пошвидше додому, перетелефоновував що 'вже біжить'. Одним словом подбав про кожного пацієта, крім того, який був у нього на обстеженні! Дуже неприємне враженння... Лікар не проявив ні такту, ні поваги до пацієта на делікатній процедурі. Не пояснював свої дії, маніпуляції, не питав про самопочуття, тільки розмовляв по телефону. Не розумію за що я заплатила кошти, бо це все здавалось якимось поганим жартом. Жахливий досвід. Не рекомендую!
Star Star Star Star Star
Наталія 22.07.2021
Хочу подякувати Ярославу Михайловичу за професіоналізм і чуйне відношення ! Багато років не наважувалася звернутися із своєю хворобою але вчора, була направлена на обстеження - нервувала , переживала , але все ж таки прийняла рішення і не шкодую . Дуже важливо вчасно зустріти справжнього лікаря , який знає свою справу досконало і відноситься до неї відповідально . Після обстеження всі "страхи" лишилися позаду . А головне, тепер є розуміння , як лікуватися далі до повного одужання. Безмежно вдячна Вам , лікарю , подальших успіхів Вам :-)
Star Star Star Star Star
Галина 31.05.2021
Хочу подякувати лікарю п. Ярославу Михайловичу. Була приємно здивована професіоналізмом, чуйністю, відповідальністю, розумінням і людяністю лікаря. Бажаю здоров'я йому і його сім"ї. Рекомендую всім! З повагою п. Шалай Галина
Star Star Star Star Star

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.