Хромоскопія товстого кишечника в Івано-Франківську

Патології товстого кишечника, зокрема спадковий поліпоматоз чи неспецифічні виразкові коліти, на сьогоднішній день набули значного поширення. Їх актуальність полягає не тільки в ураженні всіх вікових груп населення, а й у високому ризику малігнізації, тобто переродження в рак. 

Тому у прогресивних країнах для всіх пацієнтів віком від 40 років обов’язковим обстеженням є колоноскопія – ендоскопічний огляд товстого кишківника. В Україні дане обстеження є у списку рекомендованих. Колоноскопія дозволяє виявити навіть незначні зміни кишечника у багатократному збільшенні. Впровадження новітнього діагностичного обладнання у роботу в рази покращує статистику раннього виявлення онкопатології та інших органічних захворювань кишечника. 

Сучасні технології не стоять на місці. В медичному центрі Оксфорд Медікал пацієнтам пропонують сучасне та якісне ендоскопічне обстеження кишечника – цифрову хромоскопію в режимі NBI.

В чому полягає суть цифрової хромоскопії кишечника?

Хромоскопія товстого кишківника являє собою модифіковане ендоскопічне обстеження із контрастуванням слизової оболонки товстої кишки. Суть обстеження полягає в тому, що дефектні тканини не здатні забарвлюватись, тому вони чітко вирізнятимуться при контрастуванні. Цифровий режим дозволяє лікарю передавати зображення на екран в режимі реального часу. 

На екрані лікар бачить чітку картинку, яка збільшує розміри у багатократному режимі.

Дефектні тканини не завжди чітко помітні серед здорових, тому метод цифрової хромоскопії є чудовим рішенням для диференціальної діагностики та раннього скринінгу.

Показання та протипоказання до проведення хромоскопії кишечника

Оскільки більшість пацієнтів, м’яко кажучи, не надто бажають проводити колоноскопію суто з профілактичною метою, здебільшого їх скеровують на обстеження лікарі хірурги, гастроентерологи, проктологи, онкологи. Про необхідність проведення колоноскопії свідчать наступні симптоми:

  • поява крові в калі;

  • часті порушення стільця;

  • систематичні закрепи чи діареї;

  • неоформлений кал;

  • сильні спазматичні болі в животі;

  • різке схуднення;

  • часте бурчання в животі та ін.

Коли під час колоноскопії лікар бачить підозрілу ділянку, але не може чітко встановити факт патології і навіть не знає, де найдоцільніше взяти матеріал на гістологічне дослідження, допоміжною стає хромоскопія, адже вона чітко показує межі норми та патології.

Варто зауважити, що обстеження протипоказане при непереносимості барвника, схильності до алергій, аутоімунних станах, відсутності належної підготовки, наявність відкритої кровотечі.

Хромоскопія кишечника в Оксфорд Медікал

В першу чергу необхідно підготуватися до обстеження. Підготовка полягає у повному очищенні кишечника. Для цього пацієнту потрібно за індивідуальною схемою прийняти курс послаблюючих препаратів, за потреби провести очисну клізму. В день обстеження варто бути натще.

Лікар проводить місцеве знеболення для усунення дискомфорту для пацієнта. Надалі через анальний отвір вводиться колоноскоп, через зонд всередині ендоскопа вводиться барвник. Здебільшого для забарвлення лікарі використовують індигокармін або розчин Люголя.

Одразу ж під час обстеження лікар може проводити біопсію, видалення доброякісних новоутворень.

Потурбуйтесь про своє здоров’я та комфорт! Довіртесь професіоналам – лікарям медичного центру Оксфорд Медікал. Запис на обстеження можна здійснити за вказаними номерами: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Kateryna 18-01-2022 Це бізнесмен, а не лікар. Під час обстеження тричі розмовляв по мобільному, оперуючи апаратом записував пацієнтів на прийом до себе в іншому закладі ( лікарня на Мазепи), давав детальні вказівки по підготовці по процедурі, продиктовував назви препаратів, перепитував чи співбесідник сам бажає прийти на обстеження чи її мама! Дуже вже поспішав лікар пошвидше додому, перетелефоновував що 'вже біжить'.Одним словом подбав про кожного пацієта, крім того, який був у нього на обстеженні!Дуже неприємне враженння...Лікар не проявив ні такту, ні поваги до пацієта на делікатній процедурі. Не пояснював свої дії, маніпуляції, не питав про самопочуття, тільки розмовляв по телефону.Не розумію за що я заплатила кошти, бо це все здавалось якимось поганим жартом.Жахливий досвід. Не рекомендую!

відділення: Ендоскопія

Наталія 22-07-2021 Хочу подякувати Ярославу Михайловичу за професіоналізм і чуйне відношення ! Багато років не наважувалася звернутися із своєю хворобою але вчора, була направлена на обстеження - нервувала , переживала , але все ж таки прийняла рішення і не шкодую . Дуже важливо вчасно зустріти справжнього лікаря , який знає свою справу досконало і відноситься до неї відповідально . Після обстеження всі "страхи" лишилися позаду . А головне, тепер є розуміння , як лікуватися далі до повного одужання. Безмежно вдячна Вам , лікарю , подальших успіхів Вам :-)

відділення: Ендоскопія

Галина 31-05-2021 Хочу подякувати лікарю п. Ярославу Михайловичу. Була приємно здивована професіоналізмом, чуйністю, відповідальністю, розумінням і людяністю лікаря. Бажаю здоров'я йому і його сім"ї. Рекомендую всім!З повагою п. Шалай Галина

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом