записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто
 
Ендоскопія

Колоноскопія

Колоноскопія Оксфорд МедікалКолоноскопія – це процедура, яка дозволяє провести огляд товстого кишечника за допомогою спеціального зонда із міні-камерою з транслюванням зображення на спеціальним монітор. Обстеження проводиться поступово, просуваючись по всьому товстому кишечнику, аж до початку тонкої кишки. Під час процедури лікар може запинити камеру на потрібному місці, ретельно оглядаючи певну ділянку. 

За допомогою колоноскопії можна діагностувати наявність багатьох серйозних захворювань, які не можна виявити ніяким іншим шляхом: дивертикули товстого кишечника, поліпи кишечника, злоякісні новоутворення,  туберкульоз кишечника, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт.

Показання до колоноскопії

Зробити колоноскопію для уточнення діагнозу, лікарі рекомендують при нижчеперелічених пунктах:

 • больові відчуття в області кишечника;
 • поява крові, слизу, виділень в калі;
 • проблеми із стільцем (часті закрепи або проноси);
 • кишкова непрохідність;
 • чорний стілець;
 • наявність стороннього тіла;
 • підозра на хворобу Крона;
 • підозра на злоякісні новоутворення;
 • виразковий коліт;
 • діагностика поліпів;
 • швидка втрата ваги;
 • постійне вздуття живота та ін.

Показаннями для проведення колоноскопії також є: зміни в результаті аналізу крові (ШОЕ, гемоглобін), підвищена кількість онкомаркерів, генетична схильність до злоякісних новоутворень прямої кишки, підготовка до серйозних операцій, зокрема пов’язаних із пухлиною матки та яєчників.

Як проходить процедура?

Колоноскопія проводиться кваліфікованим лікарем ендоксопістом та триває від 20-30 хвилин. Обов’язково перед проведенням процедури необхідно дотримуватись всіх рекомендацій лікаря. За кілька днів до процедури пацієнт переходить на дієту, виключаючи із раціону чорний хліб, бобові, капусту, свіжі фрукти та овочі, молочну продукцію, жирне м'ясо, газовані напої, ковбаса, вироби з борошна. Допускається вживання відвареного курячого м’яса, вживання рідких бульйонів та каш. Рекомендується перед колоноскопією прочистити кишечник клізмою.

Колоноскопію рекомендується проводити людям старше 40 років, особливо які страждають такими захворюваннями, як поліпи кишечника, виразковий коліт, хворобу Крона. Якщо виникають якісь гострі проблеми, наприклад кровотеча, тоді колоноскопія кишечника показана не залежно від віку.

Лікарі ендоскопісти медичного центру «Оксфорд Медікал» проводять дану процедуру на сучасному діагностичному апараті німецького виробництва KARL STORZ.

Чому саме Оксфорд Медікал?

Колоноскопія в медичному центрі «Оксфорд Медікал» є максимально інформативна, безпечна та комфортна для пацієнтів, оскільки проводиться кваліфікованим фахівцем та на сучасному діагностичному апараті. 

Пам’ятайте, що колоноскопія повинна бути виконана тільки в експертних діагностичних центрах, і з дотриманням всіх вимог якості та безпеки. Крім того, в нашому медичному центрі ви маєте можливість проконсультуватися із суміжними спеціалістами: гастроентеролог, проктолог, УЗД.

Отримати більш детальну інформацію можна зателефонувавши до нашого контак-центру: 0342 777 299, 050 3 777 299, 097 4 777 299

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки