(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Колоноскопія

Колоноскопія Оксфорд Медікал

Колоноскопія – це процедура, яка дозволяє провести огляд товстого кишечника за допомогою спеціального зонда із міні-камерою з транслюванням зображення на спеціальним монітор. Обстеження проводиться поступово, просуваючись по всьому товстому кишечнику, аж до початку тонкої кишки. Під час процедури лікар може запинити камеру на потрібному місці, ретельно оглядаючи певну ділянку. 

За допомогою колоноскопії можна діагностувати наявність багатьох серйозних захворювань, які не можна виявити ніяким іншим шляхом: дивертикули товстого кишечника, поліпи кишечника, злоякісні новоутворення,  туберкульоз кишечника, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт.

ПОКАЗАННЯ ДО КОЛОНОСКОПІЇ

Зробити колоноскопію для уточнення діагнозу, лікарі рекомендують при нижчеперелічених пунктах:

 • больові відчуття в області кишечника;

 • поява крові, слизу, виділень в калі;

 • проблеми із стільцем (часті закрепи або проноси);

 • кишкова непрохідність;

 • чорний стілець;

 • наявність стороннього тіла;

 • підозра на хворобу Крона;

 • підозра на злоякісні новоутворення;

 • виразковий коліт;

 • діагностика поліпів;

 • швидка втрата ваги;

 • постійне вздуття живота та ін.


Показаннями для проведення колоноскопії також є: зміни в результаті аналізу крові (ШОЕ, гемоглобін), підвищена кількість онкомаркерів, генетична схильність до злоякісних новоутворень прямої кишки, підготовка до серйозних операцій, зокрема пов’язаних із пухлиною матки та яєчників.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

Колоноскопія проводиться кваліфікованим лікарем ендоксопістом та триває від 20-30 хвилин. Обов’язково перед проведенням процедури необхідно дотримуватись всіх рекомендацій лікаря. За кілька днів до процедури пацієнт переходить на дієту, виключаючи із раціону чорний хліб, бобові, капусту, свіжі фрукти та овочі, молочну продукцію, жирне м'ясо, газовані напої, ковбаса, вироби з борошна. Допускається вживання відвареного курячого м’яса, вживання рідких бульйонів та каш. Рекомендується перед колоноскопією прочистити кишечник клізмою.


Колоноскопію рекомендується проводити людям старше 40 років, особливо які страждають такими захворюваннями, як поліпи кишечника, виразковий коліт, хворобу Крона. Якщо виникають якісь гострі проблеми, наприклад кровотеча, тоді колоноскопія кишечника показана не залежно від віку.

ЧОМУ САМЕ ОКСФОРД МЕДІКАЛ?

Колоноскопія в медичному центрі «Оксфорд Медікал» є максимально інформативна, безпечна та комфортна для пацієнтів, оскільки проводиться кваліфікованим фахівцем та на сучасному діагностичному апараті OLYMPUS 180, аналогів якого нема у Івано-Франківській області! Можливості роботи при наявності ендоскопічної стійки OLYMPUS серії 180:

 1. Колоноскопія в МЦ Оксфорд Медікал Івано-ФранківськПроведення поліпектомій стандартних розмірів поліпа у шлунку, ДПК та товстому кишківнику.

 2. Виявлення поліпів дрібних розмірів до 2-3 мм. На ранній стадії формування з використанням функції зумування та функції NBI (цифрова хромоскопія). (значно зростає кількість поліпектомій, аденомектомій, папіломектомій та проведених біопсій)

 3. Режим NBI відкриває можливість виявляти структури плоского характеру які мають незмінене забарвлення слизової або знаходяться на рівні слизової. По можливості їх видалення.

 4. Гнучкість даного класу ендоскопів та їх товщина (значно тонші за класичні ендоскопи) значно полегшують перебіг обстеження для пацієнта та прискорює сам огляд за рахунок покращенолї чіткості картинки та широкого поля огляду.

 5. Можливість миттєвого запису відео та фото в надчіткій якості на носій із збереженням формату картинки та режиму огляду (наприклад запис в режимі NBI)

 6. Помпа постійної подачі води при колоноскопії покращує якість та чіткість огляду слизової товстого кишківника та допомагає оглянути слизові при поганій підготовці.

 7. Кут загину торця ендоскопів значно кращий та легший ніж при рутинній ендоскопії.

 8. Ендоскопи даного класу вважаються медичними апаратами експерт-класу що дає можливість попередження появи онкопатології та передонкологічних утворів на ранній стадії (практично на рівні появи груп клітин)

 9. Посилена яскравість лампи в процесорі дає теж чіткість та природність картинки.

 10. Канал ендоскопа позволяє вводити будь які ендоскопічні інструменти для проведення різного роду ендоскопічних операцій.

 11. При наявності електрокоагулятора є  можливість проводити поліпектомії та аденомектомії розмірів більше 1 см.

 12. При використанні режиму BNI легко виявляються дрібні судинні патології слизових які можуть біти ризиками до кровотеч та є можливість їх склерозування або коагулювання при наявності коагулятора.

 13. При наявності такого ендоскопічного набору зростає кількість можливих маніпуляцій та ендоскопічних операцій та значно зростає якість їх проведення.

Пам’ятайте, що колоноскопія повинна бути виконана тільки в експертних діагностичних центрах, і з дотриманням всіх вимог якості та безпеки. Крім того, в нашому медичному центрі ви маєте можливість проконсультуватися із суміжними спеціалістами: гастроентеролог, проктолог, УЗД.

Отримати більш детальну інформацію можна зателефонувавши до нашого контакт-центру: 050 3 777 299, 097 4 777 299

( Рейтинг: 4.53, голосів: 43 )

відгуки
Вікторія 23-11-2022 Щиро дякую Ярославу Михайловичу та медсестричці яка там була присутня...В мене була важка ситуація,якої я навіть уявити собі не могла що таке можливе,я дуже боялася та переживала перед процедурою..Але під час процедури виявили де що...і потрібно було справляти цю ситуацію вже і зараз,було боляче але по іншому там не могло бути і я це розумію... але завдяки Ярославу Михайловичу я витримала все.... дякую за його професіоналізм і за таку напевно критику,чи як це можна назвати...він критикував та жартома, але строго говорив до мене,і це мене і в тих словах була правда,тому що якби я не потерпіла це тепер то потрібно було б іти ще раз...я все витримала щоб не іти більше на такий апарат....Мало того що я вперлася ногами в лікаря то я ще й кричала як дурна...Але я задоволена,лікар молодець вміє підтримати та має підхід до своїх пацієнтів!Я зовсім випадково потрапила до цього лікаря,мала бути зовсім в іншого,але хочу сказати що Бог дає нам ту дорогу яка краща,а не яку обираємо ми!!!

відділення: Ендоскопія

Kateryna 18-01-2022 Це бізнесмен, а не лікар. Під час обстеження тричі розмовляв по мобільному, оперуючи апаратом записував пацієнтів на прийом до себе в іншому закладі ( лікарня на Мазепи), давав детальні вказівки по підготовці по процедурі, продиктовував назви препаратів, перепитував чи співбесідник сам бажає прийти на обстеження чи її мама! Дуже вже поспішав лікар пошвидше додому, перетелефоновував що 'вже біжить'.Одним словом подбав про кожного пацієта, крім того, який був у нього на обстеженні!Дуже неприємне враженння...Лікар не проявив ні такту, ні поваги до пацієта на делікатній процедурі. Не пояснював свої дії, маніпуляції, не питав про самопочуття, тільки розмовляв по телефону.Не розумію за що я заплатила кошти, бо це все здавалось якимось поганим жартом.Жахливий досвід. Не рекомендую!

відділення: Ендоскопія

Наталія 22-07-2021 Хочу подякувати Ярославу Михайловичу за професіоналізм і чуйне відношення ! Багато років не наважувалася звернутися із своєю хворобою але вчора, була направлена на обстеження - нервувала , переживала , але все ж таки прийняла рішення і не шкодую . Дуже важливо вчасно зустріти справжнього лікаря , який знає свою справу досконало і відноситься до неї відповідально . Після обстеження всі "страхи" лишилися позаду . А головне, тепер є розуміння , як лікуватися далі до повного одужання. Безмежно вдячна Вам , лікарю , подальших успіхів Вам :-)

відділення: Ендоскопія

Галина 31-05-2021 Хочу подякувати лікарю п. Ярославу Михайловичу. Була приємно здивована професіоналізмом, чуйністю, відповідальністю, розумінням і людяністю лікаря. Бажаю здоров'я йому і його сім"ї. Рекомендую всім!З повагою п. Шалай Галина

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом