Увага! Акцію -30% на курс лікування геморою латексними кільцями продовжено до кінця липня

Видалення поліпів шлунка в Івано-Франківську

Поліпи є доброякісними новоутвореннями слизової оболонки. Поліпи можуть розвиватися на слизовій оболонці кишківника, статевих органів, ротової порожнини та навіть шлунка. Здебільшого поліпи множинні, розмірами приблизно 1,5-2 см в діаметрі. Поліп є похідним епітеліальної тканини, розміщений на ніжці.

Найбільш схильними до розвитку поліпів є чоловіки віком від 40 років. Актуальність поліпів полягає у високому ризику переродження в рак – приблизно у 90% випадків. Тому, лікарі наполегливо рекомендують видаляти поліпи до їх трансформації.

Причини розвитку поліпів шлунка та симптоматика

Причинами розвитку поліпів є поєднання багатьох чинників. Найважливішу роль серед них відіграє спадковість, а саме генетична схильність до поліпоматозу. В медичній практиці навіть існує окрема нозологія: сімейний спадковий поліпоматоз. Окрім того, спровокувати розвиток поліпів можуть прийом різних хімічних речовин, запальні патології слизової оболонку шлунка, хелікобактерна інфекція.

Поліпи у шлунку здебільшого не характерні яскравою симптоматикою. Будь-які об’єктивні чи суб’єктивні відчуття виражені слабко або ж зовсім відсутні. На розвиток поліпоматозу можуть вказувати наступні явища:

  • важкість та дискомфорт у шлунку;

  • ниючі болі у шлунку;

  • відчуття розпирання у шлунку;

  • явища диспепсії: нудота, блювання, відрижка;

  • проблеми зі стільцем.

Чому необхідно видаляти поліпи шлунка?

Раніше перед тим, як видаляти поліпи, лікарі звертали увагу на вік, стать та інші індивідуальні чинники. На сьогоднішній день спеціалісти радять видаляти усі поліпи будь-яких розмірів, обґрунтовуючи це такими тезами:

  • будь-яка мізерна травматизація поліпа схильна до значної крововтрати, а численні нехай і дрібні кровотечі у травному тракті призводять до розвитку анемії;

  • поліпи схильні до трансформації у рак.

    Якщо раніше це стосувалося тільки новоутворень великих розмірів, то зараз ми можемо діагностувати випадки переродження у рак навіть найдрібніших поліпів. Стосується це аденоматозних поліпів. Гіперпластичні новоутворення не схильні до переродження, але однаково потребують спостереження у фахівця.

Яким чином видаляють поліпи шлунка?

Лікарі можуть вдаватися до різних способів видалення. Все залежить від кількості поліпів, їх розмірів, типу росту. Лапароскопічний та лапаротомічний методи використовують нечасто, тільки при конкретних показаннях (гігантські розміри поліпів, некротизація стінки шлунка) , оскільки вони є травматичними для пацієнта.

Найбільшою популярністю користується ендоскопічний метод видалення поліпів. Введення ендоскопа через ротову порожнину та стравохід у порожнину шлунка є нетравматичним методом доступу, який не потребує розрізів, швів та знеболення. Також лікар може одночасно обстежувати відповідні ділянки, проводити диференціацію завдяки методу цифрової хромоскопії, проводити забір матеріалу для гістологічного дослідження.

Перед проведенням поліпектомії лікар наполегливо радить пройти ряд класичних передопераційних обстежень, щоб запобігти розвитку ускладнень. До цих обстежень відносять ЕКГ, ЗАК, ЗАС, біохімію крові, коагулограму та інші. Пацієнту обов’язково бути натще.

Утворення ніжці відсікаються просто і легко. Плоскі та заглиблені поліпи необхідно попередньо підтягнути і тоді відсіки. Миттєва коагуляція місця видалення дозволяє уникнути зайвих крововтрат. Перевагами ендоскопічної поліпектомії в Оксфорд Медікал є професійний підхід, чуйність та турботі  і звичайно ж комфорт! Нам довіряють найцінніше! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ЕндоскопіяЦіна
Фіброгастродуоденоскопія (у вартість входить тест на визначення Helicobacter pylori) 475.00 грн
Колоноскопія ускладнена 1350.00 грн
Сигмоскопія 600.00 грн
Ендоскопія ЛОР-органів 450.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Галина 31-05-2021 Хочу подякувати лікарю п. Ярославу Михайловичу. Була приємно здивована професіоналізмом, чуйністю, відповідальністю, розумінням і людяністю лікаря. Бажаю здоров'я йому і його сім"ї. Рекомендую всім!З повагою п. Шалай Галина

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом