Відеогастроскопія в Івано-Франківську

Гастероендоскопія Оксфорд МедікалНа сьогоднішний час відеогастроскопія – є одним із найдостовірніших джерел в отриманні інформації про стан шлунково-кишкового тракту.             

ПОСЛУГА ВІДЕОГАСТРОСКОПІЯ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Гастроендоскопія – це процедура, яка дозволяє  провести візуальне дослідження шлунку, дванадцятипалої кишки, стравоходу, яки й проводиться за допомогою спеціального апарату з камерою на кінці. Даний метод дослідження дозволяє не тільки діагностувати запальні процеси, але і виявити злоякісні новоутворення.


У нашому медичному центрі ми пропонуємо:

 • консультацію лікаря;
 • збір скарг;
 • огляд пацієнта;
 • рекомендації по лікувальному харчуванні;
 • встановлення попереднього діагнозу.

Гастроендоскопія є абсолютно безпечною процедурою та виконується під місцевою анестезією, яка зводить неприємні відчуття до мінімуму.

ПОКАЗАННЯ ДО ГАСТРОЕНДОСКОПІЇ

Дана процедура дозволяє отримати додаткову інформацію про стан шлунково-кишкового тракту та призначається при наступних випадках:

 • Відеогастроскопія в МЦ Оксфорд Медікал Івано-Франківськпрофілактичний огляд;
 • нудота, печія, болі у верхніх відділах хребта;
 • порушення ковтання;
 • ознаки поганого ковтання та проходження їжі;
 • втрата ваги та апетиту;
 • при перших симптомах печії;
 • поява частого розпирання та важкості шлунку;
 • часта відрижка та кислий присмак у роті;
 • контроль органів після операційного втручання;
 • захворювання органів шлунково-кишкового тракту, зокрема: гастрит, панкреатит, виразка шлунку та ін.

Основними показаннями є: виключення або підтвердження злоякісних новоутворень, діагностика причин шлункової кровотечі, виразкових утворень, запальних процесів, інфекційних осередків та ін. 

ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Перед проведенням процедури пацієнт повинен повідомити лікаря про супутні захворювання, зокрема про можливість алергічної реакції. Почати готуватися необхідно не пізніше ніж за день до проведення процедури вживаючи виключно  страви та продукти рекомендовані лікарем, виключаючи  із раціону рибу, м'ясо, горіхи, крупи, боби, гриби, копчені продукти та ін.

Останній прийом їжі не повинен бути менше ніж за 8 годин до процедури. Рідина дозволена, якщо це не міцний чай (кава – забороняється), вода за 2-4 години до прийому. Легка вечеря: гречана каша, не жирна пропарена риба, відварене куряче філе. Процедура проводиться натще та триває не більше 10 хвилин. 

За бажанням пацієнта можна зробити місцеву анестезію за допомогою спрею з анестетиком.

Досвідчені спеціалісти та найсучасніше обладнання дозволить провести гастероендоскопію якісно, зводячи всі неприємні відчуття до мінімуму.

Переваги МЦ «Оксфорд Медікал Прикарпаття»

 • наші лікарі з  багатолітнім досвідом роботи;
 • найсучасніше медичне обладнання від найкращих світових виробників;
 • комплексна діагностика;
 • тільки індивідуальні схеми лікування, підібрані особисто для пацієнта з врахування  всіх особливостей організму, щоб усунути не тільки симптоми але й причини захворювання.

Для детальної інформації телефонуйте: (097) 4 777 299; (050) 3 777 299.

( Рейтинг: 4.61, голосів: 31 )

відгуки
Kateryna 18-01-2022 Це бізнесмен, а не лікар. Під час обстеження тричі розмовляв по мобільному, оперуючи апаратом записував пацієнтів на прийом до себе в іншому закладі ( лікарня на Мазепи), давав детальні вказівки по підготовці по процедурі, продиктовував назви препаратів, перепитував чи співбесідник сам бажає прийти на обстеження чи її мама! Дуже вже поспішав лікар пошвидше додому, перетелефоновував що 'вже біжить'.Одним словом подбав про кожного пацієта, крім того, який був у нього на обстеженні!Дуже неприємне враженння...Лікар не проявив ні такту, ні поваги до пацієта на делікатній процедурі. Не пояснював свої дії, маніпуляції, не питав про самопочуття, тільки розмовляв по телефону.Не розумію за що я заплатила кошти, бо це все здавалось якимось поганим жартом.Жахливий досвід. Не рекомендую!

відділення: Ендоскопія

Наталія 22-07-2021 Хочу подякувати Ярославу Михайловичу за професіоналізм і чуйне відношення ! Багато років не наважувалася звернутися із своєю хворобою але вчора, була направлена на обстеження - нервувала , переживала , але все ж таки прийняла рішення і не шкодую . Дуже важливо вчасно зустріти справжнього лікаря , який знає свою справу досконало і відноситься до неї відповідально . Після обстеження всі "страхи" лишилися позаду . А головне, тепер є розуміння , як лікуватися далі до повного одужання. Безмежно вдячна Вам , лікарю , подальших успіхів Вам :-)

відділення: Ендоскопія

Галина 31-05-2021 Хочу подякувати лікарю п. Ярославу Михайловичу. Була приємно здивована професіоналізмом, чуйністю, відповідальністю, розумінням і людяністю лікаря. Бажаю здоров'я йому і його сім"ї. Рекомендую всім!З повагою п. Шалай Галина

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом