Видалення сірчаної пробки з вуха в Івано-Франківську

Турбує погіршення гостроти слуху, часті головні болі, відчуття стискання, запаморочення, нудота, позиви до блювання, відлуння вашого власного голосу у вусі? – чи часто доводилося відчувати дані симптоми? Варто знати, що саме вони притаманні при утворенні сірчаної пробки у перетинчасто-хрящовому відділі слухового проходу!

Що таке сірчана пробка?

Сірчана пробка – це специфічна речовина, яка накопичується у слуховому проході людини, створюючи вище перелічені проблеми. Процес її утворення є цілком природним і надзвичайно важливим, адже саме дана речовина у нормальній кількості  запобігає потраплянню в наш організм грибків та мікроорганізмів. При здійсненні жувально-ковтальних рухів надлишок сірки разом із відшарованим епітелієм виводиться назовні, не створюючи нам жодних проблем чи дискомфорту, але за певних обставин цей фізіологічний процес може призвести до неприємних для нас наслідків.

Причини виникнення  сірчаної пробки 

  • неправильна гігієна зовнішнього слухового проходу;

  • захворювання «ЛОР органів»;

  • часте перебування у місцях з підвищеною вологістю та забрудненістю повітря ;

  • ушкодження шкірних покривів слухового проходу;

  • посилення роботи сірчаних залоз, що, в свою чергу,  сприяє збільшенню продукції сірчаного ексудату;

  • індивідуальні анатомічні особливості  та інші.

При наявності вищевказаних ознаках сірчаний ексудат поступово накопичується і  твердішає, проте, допоки він повністю не перекриє просвіт слухової труби та не подразнює стінку барабанної перетинки, ніякого дискомфорту ми можемо і не відчувати. Як показує практика, симптоматика проявляється раптово, після потрапляння у вухо води, яка і запускає «механізм» даної патології.

Діагностика та лікування сірчаної пробки

Діагностика грунтується на суб’єктивних відчуттях пацієнта, та об’єктивній діагностиці лікарем-оториноларингологом , який візуально проводить огляд зовнішнього слухового проходу та барабанної перетинки за допомогою приладу під назвою «отоскоп». Це прилад, який оснащений підсвіткою , оптикою, що дає можливість збільшити зображення в декілька разів, та камерою. Завдяки цьому  лікар-оториноларинголог може детально оглянути орган, виявляє дефекти та визначає структуру і вид стороннього тіла при його присутності.

Отоскопія дозволяє спеціалісту провести туалет зовнішнього проходу вуха  та дає можливість безпечно видалити сторонні тіла різного типу без загрози для вашого здоров’я .

Пам’ятайте: спроба самостійно видалити стороннє тіло із зовнішнього слухового ходу може призвести до погіршення симптомокомплексів та вашого загального стану. В медичному центрі  «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» вам нададуть професійну допомогу на Європейському рівні. Новітнє обладнання, професіоналізм та багатолітній досвід вивели нас на першість у сфері медичних послуг. Ми щиро дякуємо вам за довіру та гарні відгуки, адже ваше благополуччя  - це позитивна запорука нашої спільної співпраці!

 Прагніть не лікуватися, а вилікуватись!

 Медичний центр «Оксфорд Медікал» гарантує вам якісне та безпечне медичне обслуговування, на найвищому рівні.

Щоб записатися на прийом до лікаря зателефонуйте за даними номерами телефонів: +38(067) 3 777 299, +38(097) 4 777 299, +38(050) 3 777 299 або зверніться  за вказаною адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Василіянок 1 (4 пов.) та вулиця Незалежності 93А. Працівники контакт-центру зможуть відповісти вам на усі запитання та врахувати ваші побажання стосовно часу проведення прийому спеціалістом. 

Ми чекаємо на вас!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ЛОР (отоларингологія)Ціна
Ендоскопія ЛОР-органів 450.00 грн
Консультація отоларинголога 400.00 грн
Консультація отоларинголога (повторна) 250.00 грн
Видалення сірчаної пробки 190.00 грн
Зупинка носової кровотечі 400.00 грн
Туалет носа 100.00 грн
Туалет вух 100.00 грн
Промивання аттіка 120.00 грн
Первинна хірургічна обробка ран вушної раковини, носа 220.00 грн
Зняття швів 130.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом