Лікування хронічного тонзиліту (HEALTHY TONSILS) в Івано-Франківську

Піднебінні мигдалики є складовою лімфоїдного кільця Пирогова-Вальдеєра. Вони є важливою ланкою імунної системи людини. Відповідно мигдалики часто піддаються вражаючій дії вірусів та бактерій.

Мигдалики виконують важливу захисну функцію від бактерій та вірусів, відповідно постійне незначне запалення мигдаликів – варіант норми. Якщо організм не в силах боротися з великою кількістю цих мікроорганізмів, виникає такий стан як хронічний тонзиліт.

Що таке хронічний тонзиліт та чому він виникає?

Хронічний тонзиліт – це стан періодичного запалення піднебінних мигдаликів, грубо кажучи, часті ангіни. При хронічному тонзиліті мигдалики стають так званим вогнищем запального процесу, організм людини піддається хронічній алергізації та інтоксикації.

Це захворювання виникає, як зазначалося вище, через нездатність організму впоратися з інфекцією, що надходить зовні. Факторами, що провокують цей стан, є:

  • стани, при яких порушується носове дихання: аденоїди, поліпи, викривлення носової перегородки;

  • неадекватне лікування ангін та інших інфекційних захворювань;

  • тяжкий перебіг інфекційних захворювань;

  • зниження функції імунітету;

  • спадковість.

Загостренню хронічного тонзиліту сприяє переохолодження, зневоднення, стрес, авітаміноз, синдром хронічної втоми.

Симптоматика хронічного тонзиліту

Коли запалення у мигдаликах стає хронічних, відбуваються певні зміни їх тканини, а саме заміщення сполучною тканиною. Це призводить до утворення лакунарних пробок. У мигдаликах накопичуються токсини та розмножуються мікроорганізми, що призводить до сильної інтоксикації організму та порушення роботи різних органів.

При різних видах хронічного тонзиліту, пацієнта турбують такі симптоми:

  • Проста рецидивуюча форма  - симптоматика обмежена місцевими проявами, а саме болем при ковтанні, набряком та почервонінням мигдаликів,збільшенням лімфовузлів, підвищенням температури тіла, загальним нездужанням. Ангіни виникають від 3 раз на рік.

  • Проста затяжна форма характерна повільним наростанням симптомів.

  • Проста компенсована – ангіни 1-2 рази на рік.

  • Алергічно-токсична – найважча форма з ознаками значно інтоксикації та можливістю переходу запального процесу на нирки, суглоби, серце та ін.

Варто зазначити, що хронічний тонзиліт при невчасному лікуванні може призвести до таких тяжких ускладнень як ревматизм, міокардит, гломерулонефрит та ін.

Діагностика і лікування хронічного тонзиліту в Оксфорд Медікал

Оскільки мигдалики є досить сильним фактором захисту, варто вияснити, що призвело до появи хронічного тонзиліту у даного пацієнта. Лікар-оториноларинголог проводить детальне опитування щодо наявності супутніх захворювань та особливості скарг при даному недугу, огляд мигдаликів, також лабораторну діагностику – бактеріальний посів мазку з мигдалин, який дозволить виявити збудника.

Як щодо лікування хронічного тонзиліту? Почувши діагноз «хронічний тонзиліт», пацієнти, керуючись страхом, готові одразу ж видаляти мигдалики. Варто зазначити, що оперативне втручання – це крайні міри, до яких можна вдаватися тільки якщо жоден з консервативних методів не дієвий іпацієнту загрожує небезпека ускладнень.

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» створили сучасний ефективний підхід до лікування хронічного лікування – метод  HEALTHY TONSILS. Він передбачає курс вливання спеціальних лікувальних розчинів в мигдалики та індивідуальну загальнозміцнюючу терапію для пацієнта. 

Детальніше про програму лікування ви можете дізнатися на прийомі у лікаря-оторинларинголога.

Для запису телефонуйте: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом