Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Промивання лакун мигдаликів в Івано-Франківську

Лімфатична система відіграє важливу роль для захисту організму людини. Мигдалики виконують функцію так званого фільтра, вони не допускають поширення в організмі патогенних бактерій. Коли мигдалики незначно запалені – це нормально, адже це свідчить про їх злагоджену роботу.

 Але у випадках, коли мигдалики не можуть впоратися із свою функцією, рівень патогенних організмів всередині мигдалика стає критичним, виникає ризик поширення інфекції. Тоді пацієнти вважають, що варто негайно видаляти мигдалики, щоб не допустити розвитку тяжких патологій, таких як ревматизм чи гломерулонефрит. Не потрібно впадати у паніку - лікарі рекомендують проведення профілактичної лікувальної процедури – промивання лакун мигдаликів.

В чому полягає суть промивання лакун мигдаликів?

Суть процедури полягає у фізичному видаленні патологічного вмісту шляхом вимивання лакун мигдаликів. За допомогою спеціальної канюлі та шприца теплий розчин (лікувальний чи антисептичний) під тиском вводиться у лакуну мигдалик, при цьому вимиваючи весь патологічний вміст: слиз, гній з усіма бактеріями.

Даний метод користується неабиякою популярністю, адже чітко сформований курс процедур у 80% випадків допомагає уникнути потреби у видаленні мигдаликів. Найчастіше методика промивання лакун застосовується для пацієнтів із хронічним тонзилітом. Санація мигдаликів в рази пришвидшує лікувальний ефект.

Показання до проведення промивання лакун мигдаликів

Попри свою безпечність та ефективність, промивання лакун призначається виключно лікарем. Оториноларинголог повинен зважити всі показання та протипоказання і сформувати індивідуальний цілісний курс лікування, де промивання лакун мигдалин буде тільки однією із складових.

Промивання лакун мигдаликів доцільно призначати у таких випадках:

  • хронічний тонзиліт із систематичними загостреннями;

  • закупорка мигдалика гнійною пробкою;

  • збільшення та болючість реґіонарних лімфовузлів;

  • періодичні гнійні ангіни;

  • патології ротової порожнини, які можуть залучити у процес мигдалики (карієс, фарингіт, грибкове ураження слизової рота, стоматит та ін.)

Проте у деяких випадках промивання лакун мигдалин є протипоказаним. Це стосується:

  • гарячки;

  • кровотеч з порожнини рота;

  • онкологічних захворювань ротової порожнини;

  • туберкульозу та інших інфекційних захворювань.

Як проводиться процедура в умовах Оксфорд Медікал?

Як ми вже й зазначали, дану процедуру призначає оториноларинголог після проведеного ретельного огляду. Часто призначають бактеріальний посів виділень з мигдаликів, щоб лікар мав чітке розуміння, із чин має справу.  Отримавши всі дані, лікар формує індивідуальний курс лікування, що включає також загальну антибактеріальну терапію. Курс процедур складає в середньому близько 5-10 з інтервалами в 1-2 дні.

Процедура проводиться в умовах стерильного та комфортного кабінету лікарем-оториноларингологом, якому асистує медична сестра. Лікар використовує одноразовий стерильний інструментарій для безпеки пацієнта. Процедура не потребує знеболення чи перебування у стаціонарі, тому після проведення промивання пацієнт може повертатися до звичних справ. Особливої підготовки також не потрібно. Для ліквідації блювотного рефлексу можна попередньо зрошувати слизову глотки розчином анестетика.

Промивання лакун мигдаликів є абсолютно безпечним та нетравматичним, адже виконується досвідченим лікарем. Лікарі медичного центру Оксфорд Медікал гарантують вам комфорт, якість та безпеку! Довіртесь найкращим!

Запис до лікаря: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом