Відеоаноскопія в Івано-Франківську

Відеоаноскопія - це один з найсучасніших допоміжних методів, яким користуються лікарі-проктологи для діагностики різного роду патології кінцевого відділу прямої кишки. Відероаноскопія є одним з найбільш поширених та інформативних інструментальних методів обстеження у сучасній проктології.

ЩО МОЖНА ВИЯВИТИ ПРИ ВІДЕОАНОСКОПІЇ?

До патологій, які вражають цю ділянку (а при відеоаноскопії можна оглянути ділянку кишки на висоті 10-12 см)  відносять: геморой, гострі та хронічні анальні тріщини, норицеві ходи, зміни сфінктерного апарату, доброякісні та злоякісні новоутворення. Однією з беззаперечних переваг відеоаноскопії є те, що вона дозволяє лікареві більш ретельно та якісно оцінити стан слизової оболонки кишки чи правильно визначити стадію патологічно процесу при його наявності.

 

Єдиною відмінністю між звичайною аноскопією та відеоаноскопією є можливість при останній застосувати фото- та відеофіксацію стану ділянки кишки на даний момент часу. Це дозволяє лікареві оцінювати динаміку зміни стану патологічного процесу і якісно впливати на вибір лікувальної тактики.

ВІДЕОАНОСКОПІЯ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Відеоаноскопію проводять при огляді у лікаря-проктолога, після проведення пальцевого обстеження прямої кишки. Тільки після нього лікар впевнившись, що анальний канал є прохідним (немає звужень, рубців, болючих тріщин чи новоутворень) може ввести відеоаноскоп і вивчити стан обстежуваної ділянки. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» відеоаноскопія входить у первинний комплексний прийом лікаря-проктолога.

 

Аноскопи бувають металеві та пластикові. Виглядає аноскоп як конус, верхівка якого не є фіксованою, і після введення інструмента видаляється, таким чином відкриваючи можливості для обстеження чи проведення лікувальних маніпуляцій.

 

Зазвичай пацієнти не відчувають болю при проведенні відеоаноскопії. Пацієнт може відчувати дискомфорт внаслідок самого факту проведення процедури. Больові відчуття можуть виникати при певних патологічних ураженнях анального каналу - анальних тріщинах, тромбозі гемороїдальних вузлів, параректальних абсцесах чи об’ємних новоутворах відхідникового відділу прямої кишки. При таких станах лікар для проведення огляду може використати крем з місцевим знеболюючим ефектом чи відкласти процедуру до затихання гострої фази процесу.

ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ПЕРЕД ВІДЕОАНОСКОПІЄЮ

Зазвичай, після випорожнення напередодні обстеження, ввечері роблять очисну клізму. Також, як альтернативу вечірній клізмі,  лікарі-проктологи рекомендують проведення клізми за 2 години перед обстеженням. Для цього використовують звичайну теплу воду та спринцівку, також пацієнт може придбати в аптеці спеціальний розчин для клізми, що йде в меншому дозуванні і укомплектований з грушкою.  У випадках коли проведення процедури викликає біль, користуються пероральними засобами для очистки ампули прямої кишки від калових мас та слизу.

 

Перед використанням спеціальних лікарських препаратів для підготовки кишківника до обстеження обов’язково проконсультуйтесь у лікаря, який виконуватиме дане обстеження.

Пам’ятайте: якісна підготовка підвищує ефективність проведеного обстеження!!!

При появі дискомфорту, больових відчуттів, наявності патологічних виділень з прямої кишки - не затягуйте з візитом до лікаря! Саме своєчасна діагностика є запорукою успішного лікування!

Запис до лікаря-проктолога за телефоном: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

Для запису можна також скористатися формою внизу.

( Рейтинг: 4.42, голосів: 43 )

відгуки
Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Галина 25-01-2021 Щиро хочу подякувати Олесі Мирославівні за неймовірний результат. Це одна з найкращих лікарів у своїй професії. Я вдячна їй за всю допомогу надану мені, розуміння, доброту і щирість. Це лікар з великої букви, висококваліфікований спеціаліст. Здоров'я і Успіхів Вам! Рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Ольга 10-01-2021 Хочу подякувати , пані Олесі , за уважність та професіоналізм !Рекомендую ! Чудовий Лікар !

відділення: Проктологія

Kristin Kravets 10-01-2021 Тимофійчук Олеся спеціаліст свого діла ! Лікар від Бога! Дуже рада що в нашій Україні є такі хірурги! Хай вам Везе в вашій професії і в житті ! Хороших пацієнтів і міцного здоров’я !! :)

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом