(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Відеоаноскопія в Івано-Франківську

Відеоаноскопія - це один з найсучасніших допоміжних методів, яким користуються лікарі-проктологи для діагностики різного роду патології кінцевого відділу прямої кишки. Відероаноскопія є одним з найбільш поширених та інформативних інструментальних методів обстеження у сучасній проктології.

ЩО МОЖНА ВИЯВИТИ ПРИ ВІДЕОАНОСКОПІЇ?

До патологій, які вражають цю ділянку (а при відеоаноскопії можна оглянути ділянку кишки на висоті 10-12 см)  відносять: геморой, гострі та хронічні анальні тріщини, норицеві ходи, зміни сфінктерного апарату, доброякісні та злоякісні новоутворення. Однією з беззаперечних переваг відеоаноскопії є те, що вона дозволяє лікареві більш ретельно та якісно оцінити стан слизової оболонки кишки чи правильно визначити стадію патологічно процесу при його наявності.

 

Єдиною відмінністю між звичайною аноскопією та відеоаноскопією є можливість при останній застосувати фото- та відеофіксацію стану ділянки кишки на даний момент часу. Це дозволяє лікареві оцінювати динаміку зміни стану патологічного процесу і якісно впливати на вибір лікувальної тактики.

ВІДЕОАНОСКОПІЯ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Відеоаноскопію проводять при огляді у лікаря-проктолога, після проведення пальцевого обстеження прямої кишки. Тільки після нього лікар впевнившись, що анальний канал є прохідним (немає звужень, рубців, болючих тріщин чи новоутворень) може ввести відеоаноскоп і вивчити стан обстежуваної ділянки. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» відеоаноскопія входить у первинний комплексний прийом лікаря-проктолога.

 

Аноскопи бувають металеві та пластикові. Виглядає аноскоп як конус, верхівка якого не є фіксованою, і після введення інструмента видаляється, таким чином відкриваючи можливості для обстеження чи проведення лікувальних маніпуляцій.

 

Зазвичай пацієнти не відчувають болю при проведенні відеоаноскопії. Пацієнт може відчувати дискомфорт внаслідок самого факту проведення процедури. Больові відчуття можуть виникати при певних патологічних ураженнях анального каналу - анальних тріщинах, тромбозі гемороїдальних вузлів, параректальних абсцесах чи об’ємних новоутворах відхідникового відділу прямої кишки. При таких станах лікар для проведення огляду може використати крем з місцевим знеболюючим ефектом чи відкласти процедуру до затихання гострої фази процесу.

ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ПЕРЕД ВІДЕОАНОСКОПІЄЮ

Зазвичай, після випорожнення напередодні обстеження, ввечері роблять очисну клізму. Також, як альтернативу вечірній клізмі,  лікарі-проктологи рекомендують проведення клізми за 2 години перед обстеженням. Для цього використовують звичайну теплу воду та спринцівку, також пацієнт може придбати в аптеці спеціальний розчин для клізми, що йде в меншому дозуванні і укомплектований з грушкою.  У випадках коли проведення процедури викликає біль, користуються пероральними засобами для очистки ампули прямої кишки від калових мас та слизу.

 

Перед використанням спеціальних лікарських препаратів для підготовки кишківника до обстеження обов’язково проконсультуйтесь у лікаря, який виконуватиме дане обстеження.

Пам’ятайте: якісна підготовка підвищує ефективність проведеного обстеження!!!

При появі дискомфорту, больових відчуттів, наявності патологічних виділень з прямої кишки - не затягуйте з візитом до лікаря! Саме своєчасна діагностика є запорукою успішного лікування!

Запис до лікаря-проктолога за телефоном: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

Для запису можна також скористатися формою внизу.

( Рейтинг: 4.42, голосів: 43 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом