Відеоаноскопія в Івано-Франківську

Відеоаноскопія - це один з найсучасніших допоміжних методів, яким користуються лікарі-проктологи для діагностики різного роду патології кінцевого відділу прямої кишки. Відероаноскопія є одним з найбільш поширених та інформативних інструментальних методів обстеження у сучасній проктології.

ЩО МОЖНА ВИЯВИТИ ПРИ ВІДЕОАНОСКОПІЇ?

До патологій, які вражають цю ділянку (а при відеоаноскопії можна оглянути ділянку кишки на висоті 10-12 см)  відносять: геморой, гострі та хронічні анальні тріщини, норицеві ходи, зміни сфінктерного апарату, доброякісні та злоякісні новоутворення. Однією з беззаперечних переваг відеоаноскопії є те, що вона дозволяє лікареві більш ретельно та якісно оцінити стан слизової оболонки кишки чи правильно визначити стадію патологічно процесу при його наявності.

 

Єдиною відмінністю між звичайною аноскопією та відеоаноскопією є можливість при останній застосувати фото- та відеофіксацію стану ділянки кишки на даний момент часу. Це дозволяє лікареві оцінювати динаміку зміни стану патологічного процесу і якісно впливати на вибір лікувальної тактики.

ВІДЕОАНОСКОПІЯ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Відеоаноскопію проводять при огляді у лікаря-проктолога, після проведення пальцевого обстеження прямої кишки. Тільки після нього лікар впевнившись, що анальний канал є прохідним (немає звужень, рубців, болючих тріщин чи новоутворень) може ввести відеоаноскоп і вивчити стан обстежуваної ділянки. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» відеоаноскопія входить у первинний комплексний прийом лікаря-проктолога.

 

Аноскопи бувають металеві та пластикові. Виглядає аноскоп як конус, верхівка якого не є фіксованою, і після введення інструмента видаляється, таким чином відкриваючи можливості для обстеження чи проведення лікувальних маніпуляцій.

 

Зазвичай пацієнти не відчувають болю при проведенні відеоаноскопії. Пацієнт може відчувати дискомфорт внаслідок самого факту проведення процедури. Больові відчуття можуть виникати при певних патологічних ураженнях анального каналу - анальних тріщинах, тромбозі гемороїдальних вузлів, параректальних абсцесах чи об’ємних новоутворах відхідникового відділу прямої кишки. При таких станах лікар для проведення огляду може використати крем з місцевим знеболюючим ефектом чи відкласти процедуру до затихання гострої фази процесу.

ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ПЕРЕД ВІДЕОАНОСКОПІЄЮ

Зазвичай, після випорожнення напередодні обстеження, ввечері роблять очисну клізму. Також, як альтернативу вечірній клізмі,  лікарі-проктологи рекомендують проведення клізми за 2 години перед обстеженням. Для цього використовують звичайну теплу воду та спринцівку, також пацієнт може придбати в аптеці спеціальний розчин для клізми, що йде в меншому дозуванні і укомплектований з грушкою.  У випадках коли проведення процедури викликає біль, користуються пероральними засобами для очистки ампули прямої кишки від калових мас та слизу.

 

Перед використанням спеціальних лікарських препаратів для підготовки кишківника до обстеження обов’язково проконсультуйтесь у лікаря, який виконуватиме дане обстеження.

Пам’ятайте: якісна підготовка підвищує ефективність проведеного обстеження!!!

При появі дискомфорту, больових відчуттів, наявності патологічних виділень з прямої кишки - не затягуйте з візитом до лікаря! Саме своєчасна діагностика є запорукою успішного лікування!

Запис до лікаря-проктолога за телефоном: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

Для запису можна також скористатися формою внизу.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМельник Олег Ігорович лікар хірург-проктолог
Мельник Олег Ігоровичлікар хірург-проктолог Відео-візитка

Незалежності 93А;

інформація про лікаря

 • 2004-2010рр.- навчався в Івано-Франківському національному медичному  університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”.
 • 2010- 2013рр.- інтернатура на базі ЦМКЛ за спеціальністю “Хірургія”.
 • 2013р. лікар-хірург у ДЗВЛ станції Івано-Франківськ ДТГО “Львівська залізниця”
 • 2015р. – спеціалізація по проктології при Львівському НМУ ім. Данила Галицького
 • 2015р. -  лікар-хірург проктолог МЦ “Оксфорд Медікал”.
показати повний текст
Гаврилюк Олена Миколаївна Лікар хірург-проктолог
ІІ кваліфікаційної категорії
Гаврилюк Олена МиколаївнаЛікар хірург-проктолог
ІІ кваліфікаційної категорії
Відео-візитка

інформація про лікаря

 • 2006 - 2012рр. - Навчалась в  Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобула кваліфікацію лікаря.

 • 2012 - 2015 рр. - проходила інтернатуру на базі Тернопільської університетської лікарні.

 • 2015 - 2018 рр. - проходила клінічну ординатуру при державному вищому навчальному закладі «ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України» за спеціальністю «хірургія».

 • В березні 2017 р. -  пройшла спеціалізацію за спеціальністю «Проктологія» в м.Київ на базі НМАПО ім.П.Л. Шупика.

 • З травня 2013 р. - член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів.

 • 2018 р. пройшла передатестаційний цикл «Хірургія» в м. Київ на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 • 2018 р.-  присвоєння другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «хірургія».

 • 2018 — 2019 рр. працювала в ТОВ «Проктологічна амбулаторія» на посаді лікаря хірурга-проктолога.

 • З листопада 2018 р. -  лікар хірург в Монастириській РТМО.

 • З січня 2019р. – лікар хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ»  

показати повний текст

інформація про лікаря

 • 2004-2010 рр. – навчався в Івано-Франківському національному медичному університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”;

 • 2010-2013 рр. – проходив інтернатуру на базі хірургічного відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні за спеціальністю ”Хірургія”;

 • з 2013 р. по даний час – лікар хірург хірургічного відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні;

 • 2017 р. – присвоєно другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю “Хірургія”;

 • з 2018 р. лікар хірург МЦ “Оксфорд Медікал”.

показати повний текст
Тимофійчук Олеся Мирославівна Лікар хірург-проктолог

інформація про лікаря

2010-2016рр. - Навчалася в Івано-Франківському національному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

2016-2019рр. - Проходила інтернатуру на базі Міської клінічної лікарні N 1 м.Івано-Франківська. 

З лютого по квітень 2020р. - Пройшла спеціалізацію «Проктологія» в м.Київ на базі НМАПО ім.Шупика

показати повний текст

відгуки
28-05-2020 Гаврилюк Олена Миколаївна , то є лікар від Бога!!!!! Була на прийомі у неї, вона мені допомогла встановити точний діагноз, тоді, коли інші сумнівались та мало не відправили мене на той світ !!! Чуйна, добра, розумна. Надала мені швидко першу медичну допомогу. Дала направлення і добрі поради !!! Звертайтеся, не пошкодуєте.

відділення: Проктологія

17-04-2019 Доброго дня, була на прийомі в п. Світлани, довший час шукала проктолога жінку, був дискомфорт в прямій кишці, було трохи страшно, але все пройшло швидко, п.Світлана чудовий лікар, все добре пояснила.

відділення: Проктологія

01-01-1970 Доброго дня! Лікар хірург-проктолог Олена Гаврилюк, чуйна, ввічлива. Як фахівець правильно встановила діагноз в якому засумнівався інший хірург із ЦМЛ.!!!!!!! Оглянула і направила на операцію. Рекомендую !!!!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом