Лікування проктиту в Івано-Франківську

Захворювання прямої кишки – це болюча тема для кожного третього сучасного українця. На жаль, у нас не прийнято говорити про проблему, прийнято терпіти, відчувати дискомфорт і соромитися. Несерйозне відношення до свого стану може стати причиною серйозних ускладнень з боку вашого здоров’я. Тому не варто чекати, зверніться до спеціаліста прямо зараз. 

Лікарі медичного центру Оксфорд Медікал спеціалізуються на безопераційних методиках лікування різних станів, пов’язаний із прямою кишкою, одним із яких є проктит. Проктит – це запальне ураження слизової оболонки прямої кишки, яке супроводжується болем та дискомфортом. Проктит може уражати сусідні відділи кишечника – часто лікарі діагностують проктосигмоїдит. Варто чітко відрізняти проктит від парапроктиту: при останньому уражаються навколишні тканини.

Причини розвитку проктиту

До розвитку запального ураження прямої кишки можуть призвести:

  • частий прийом гострих страв, алкоголю, невнормоване харчування (аліментарний проктит);

  • схильність до закрепів, через що виникає застій крові в органах малого тазу (застійний проктит);

  • проникнення гельмінтів, найпростіших, які травмують слизову оболонку (паразитарний проктит);

  • перехід інфекції зі статевих органів (інфекційний проктит);

  • наявність супутніх захворювань (геморой, анальні тріщини, криптит та ін.)

Клінічні форми проктиту та їх симптоматика

Проктит може протікати в гострій або переходити в хронічну форму. При гострій формі спостерігається поверхневе ураження слизової оболонки, яке розвивається швидко і триває до кількох тижнів. Гострий проктит у свою чергу поділяється на катарально-гнійний (слизова покривається гнійним нальотом), катарально-геморагічний (спостерігаються точкові крововиливи на слизовій), поліповидний (виникають нарости, подібні до поліпів) та ерозивно-виразковий (найтяжча форма, при якій слизова покривається ерозія ми та виразками).

Симптомами гострого проктиту є біль у прямій кишці, який в рази посилюється під час дефекації, виділення гною, крові та слизу із калом, можливе незначне підвищення температури тіла та нездужання, біль у промежині, який віддає у статеві органи та низ живота.

Хронічний проктит розвивається місяцями, характерний ураженням усього шару слизової оболонки. Хронічний проктит може бути гіпертрофічним (слизова набрякає та потовщується), або атрофічним (слизова стоншується). Під час фази загострення пацієнт відчуває симптоми, подібні гострій формі: біль, порушення дефекації, виділення з калом. Під час ремісії, коли загострення минає, пацієнт тільки може виявити домішки слизу у калі.

Діагностика та лікування проктиту в Оксфорд Медікал

Діагноз проктиту формується на основі даних опитування пацієнта, клінічного огляду, ректального пальцевого дослідження, відеоаноскопії (ендоскопічного обстеження порожнини прямої кишки, що є основним обстеженням). За потреби проводиться лабораторне дослідження мазків, для визначення збудника інфекційного проктиту.

Основний метод лікування проктиту – консервативний. Коли ефекту можна досягти поєднанням загального та місцевого лікування, корекцією харчового раціону та питного режиму, місцевими процедурами (ванночки) – лікарі стараються не вдаватися до скальпеля. Хірургічне лікування проктиту виконується тільки у тих випадках, коли лікар виявляє рубцеві зміни – у даному випадку проводиться малоінвазивна висічення рубців радіохвильовим методом.

Проблеми з прямою кишкою – не обов’язково операція та наркоз! Ми покажемо, що проблему можна вирішити і без скальпеля! Запис: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Семенова Марина 04-08-2022 Добрий день! Хотіла подякувати чудовому лікарю Король Тарасу Володимировичу за професіоналізм та медичну допомогу.Вперше звернулась до вашої клініки та була приємно здивована відношенням медперсоналу та якістю послуг! Дякую!

відділення: Проктологія

Юрій 30-07-2022 Подяка Гайдуку Ярославу Олеговичу. Консультація і план лікування розумні, зрозумілі. Своєю справою займається професійно.

відділення: Проктологія

Іванна 27-03-2022 Я,дочка пацієнтки Шіманської Галини,Щиро дякуємо за професіоналізм, уважність присутність милосердя та постійну підтримку лікарки проктолога Олесі Мирославівни,вона й справді дуже переживала за мою маму інваліда завжди була на зв'язку і давала рекомендації.Мама її так і називала Ангелом .....Наявність такого лікаря, як Ви, спонукає думати про майбутнє. Лікарю, я Вам щиро вдячна. Я ніколи не забуду все, що вона зробила для моєї мами.Дякуємо Вам Олеся Мирославівна, від щирого серця,нехай Матінка Божа вас завжли охороняє.

відділення: Проктологія

Карабін Андрій Миронович 22-01-2022 Дякую за чудову консультацію Одесі Мирославівні дуже хороший лікар

відділення: Проктологія

Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом