(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лікування проктиту в Івано-Франківську

Захворювання прямої кишки – це болюча тема для кожного третього сучасного українця. На жаль, у нас не прийнято говорити про проблему, прийнято терпіти, відчувати дискомфорт і соромитися. Несерйозне відношення до свого стану може стати причиною серйозних ускладнень з боку вашого здоров’я. Тому не варто чекати, зверніться до спеціаліста прямо зараз. 

Лікарі медичного центру Оксфорд Медікал спеціалізуються на безопераційних методиках лікування різних станів, пов’язаний із прямою кишкою, одним із яких є проктит. Проктит – це запальне ураження слизової оболонки прямої кишки, яке супроводжується болем та дискомфортом. Проктит може уражати сусідні відділи кишечника – часто лікарі діагностують проктосигмоїдит. Варто чітко відрізняти проктит від парапроктиту: при останньому уражаються навколишні тканини.

Причини розвитку проктиту

До розвитку запального ураження прямої кишки можуть призвести:

  • частий прийом гострих страв, алкоголю, невнормоване харчування (аліментарний проктит);

  • схильність до закрепів, через що виникає застій крові в органах малого тазу (застійний проктит);

  • проникнення гельмінтів, найпростіших, які травмують слизову оболонку (паразитарний проктит);

  • перехід інфекції зі статевих органів (інфекційний проктит);

  • наявність супутніх захворювань (геморой, анальні тріщини, криптит та ін.)

Клінічні форми проктиту та їх симптоматика

Проктит може протікати в гострій або переходити в хронічну форму. При гострій формі спостерігається поверхневе ураження слизової оболонки, яке розвивається швидко і триває до кількох тижнів. Гострий проктит у свою чергу поділяється на катарально-гнійний (слизова покривається гнійним нальотом), катарально-геморагічний (спостерігаються точкові крововиливи на слизовій), поліповидний (виникають нарости, подібні до поліпів) та ерозивно-виразковий (найтяжча форма, при якій слизова покривається ерозія ми та виразками).

Симптомами гострого проктиту є біль у прямій кишці, який в рази посилюється під час дефекації, виділення гною, крові та слизу із калом, можливе незначне підвищення температури тіла та нездужання, біль у промежині, який віддає у статеві органи та низ живота.

Хронічний проктит розвивається місяцями, характерний ураженням усього шару слизової оболонки. Хронічний проктит може бути гіпертрофічним (слизова набрякає та потовщується), або атрофічним (слизова стоншується). Під час фази загострення пацієнт відчуває симптоми, подібні гострій формі: біль, порушення дефекації, виділення з калом. Під час ремісії, коли загострення минає, пацієнт тільки може виявити домішки слизу у калі.

Діагностика та лікування проктиту в Оксфорд Медікал

Діагноз проктиту формується на основі даних опитування пацієнта, клінічного огляду, ректального пальцевого дослідження, відеоаноскопії (ендоскопічного обстеження порожнини прямої кишки, що є основним обстеженням). За потреби проводиться лабораторне дослідження мазків, для визначення збудника інфекційного проктиту.

Основний метод лікування проктиту – консервативний. Коли ефекту можна досягти поєднанням загального та місцевого лікування, корекцією харчового раціону та питного режиму, місцевими процедурами (ванночки) – лікарі стараються не вдаватися до скальпеля. Хірургічне лікування проктиту виконується тільки у тих випадках, коли лікар виявляє рубцеві зміни – у даному випадку проводиться малоінвазивна висічення рубців радіохвильовим методом.

Проблеми з прямою кишкою – не обов’язково операція та наркоз! Ми покажемо, що проблему можна вирішити і без скальпеля! Запис: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом