Лікування везикуліту в Івано-Франківську

Чоловіча сечостатева система має складну будову та є беззахисною до несприятливих умов навколишнього середовища. Незначне переохолодження чи перегрів можуть спричинити розвиток захворювань, які призводять до значного дискомфорту.

Одним із прикладів є везикуліт. Везикуліт – це запальне захворювання, що уражає сім’яні міхурці. Сім’яні міхурці – це дрібні парні залози, розташовані біля простати. Вони відповідають за вироблення рідкої частини сперми, що додається до секрету простати і сперматозоїдів. Ця рідина захищає сперматозоїди, покращує їх живлення.

Етіологія везикуліту

Зазвичай везикуліт розвивається у парі з іншими неспецифічними запальними станами сечостатевої системи, при  тому рідко буває самостійним захворюванням. Це обумовлено анатомічним розташуванням сім’яних міхурців. Везикуліт є частим ускладненням простатиту, епідидиміту, уретриту.

Чинники розвитку везикуліту:

 • неспецифічна умовно-патогенна флора (кишкова паличка, стафілокок, синьо гнійна паличка, стрептокок, ентерокок та ін.);

 • збудники специфічних інфекцій (наприклад туберкульозу);

 • збудники специфічних сечостатевих інфекцій;

 • реакція негайного типу (алергія);

 • авітаміноз;

 • застій сперми;

 • підвищення тиску у органах малого тазу;

 • травми сечостатевих органів;

 • аутоімунні розлади;

 • стрес;

 • переохолодження;

 • вплив деяких хімічних сполук, лікарських препаратів;

 • венозний застій в органах малого тазу.

Симптоматика везикуліту

Захворювання виникає різко із яскраво вираженою клінічною картиною. Першими з’являються симптоми загальної інтоксикації, а саме озноб, лихоманка, біль у м’язах, слабкість. Надалі розвивається місцева симптоматика: сильний біль у паху, який може відбиватися у попереку. Характерною особливістю болю є його посиленні при потугах, при дефекації, фізичних навантаженнях, під час статевого акту.

З часом пацієнт може відмічати прожилки крові у спермі,  виділення слизу з уретри. Сечопуск є болючим та утрудненим. Варто зазначити, що знижується кількість та активність сперматозоїдів, а це може завдавати труднощів у плануванні сім’ї.

При хронічній формі поступово розвивають дизуричні розлади, порушення статевої функції. У пацієнта зникає відчуття оргазму, ерекція та еякуляція стають вкрай болючими та прискореними. Тому статевий потяг швидко зникає.

Везикуліт може ускладнюватися нагноєнням, незворотними органічними та функціональними розладами, повною втратою сексуального бажання. Тому вчасний візит до уролога є вкрай важливим!

Діагностика та лікування везикуліту в Оксфорд Медікал

У випадку підозри на везикуліт варто звернутися до уролога. Діагностика розпочинається із детального опитування, збору скарг пацієнта та анамнезу захворювання. Лікар повинен визначити, чи зустрічався пацієнт із такими проблемами раніше, і яким чином відбувалося лікування. Також проводиться загальний огляд і пальпація простати.

Для того, щоб підтвердити чи спростувати діагноз, необхідно скерувати пацієнта на здачу аналізів: ЗАС, ЗАС, бактеріальний посів сечі, мікроскопію соку простати, мікроскопію мазків з уретри, ПЛР-дослідження на наявність специфічних інфекцій. Для визначення стану простати та інших внутрішніх органів призначають УЗД.

Лікування везикуліту спрямоване, перш за все, на ліквідацію збудника та відновлення нормальної статевої функції пацієнта. Для цього формують індивідуальний комплексний курс лікування. Для усунення застою призначають ангіопротектори, також для усунення симптомів рекомендовано протизапальні, жарознижуючі, знеболюючі засоби, антиоксиданти, вітамінні комплекси, фітотерапія.

Потурбуйтеся про своє чоловіче здоров’я – довіряйте професіоналам! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення УрологіяЦіна
"Первинна консультація уролога (первинний прийом лікаря включає: збір скарг та анамнезу; огляд зовнішніх статевих органів; пальцеве дослідження простати; доплерометрію судин статевого члена; біотензіометрію; консультацію лікаря та рекомендації щодо подальших дій)" 450.00 грн
Повторний прийом уролога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Мікроскопічне дослідження секрету простати 90.00 грн
Масаж передміхурової залози (10 процедур) 2100.00 грн
Операція при фімозі (обрізання) 6720.00 грн
Хірургічне втручання при водянці яєчка 11760.00 грн
Операція Варикоцеле Мармара 11030.00 грн
Пластика вуздечки статевого члена (френулотомія) 2940.00 грн
Лікування простатиту апаратом Tempro 17000.00 грн
Лікування еректильної дисфункції ударно-хвильовою терапією (10 процедур) 5000.00 грн
1 процедура ударно-хвильової терапії 600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Андрій Карабін 05-04-2020 Пройшов лікування в урологом Володимира Івановича дуже хороший лікар і професіонал своєї справи я вдячний вам за лікування

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом