записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Івано-Франківської клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування аденоми простати

 

Аденома простати – хвороба, що виражається у доброякісному розростанні тканин передміхурової залози. Але не слід  полегшено зітхати, прочитавши слово «доброякісне» - хвороба серйозна и несе значні ризики для чоловічого здоров’я. Аденома простати викликає нетримання сечі, появу крові в сечі (гематурію), запалення або утворення каменів у сечовому міхурі та ниркову недостатність.

 

І звісно ж нема жодної гарантії, що доброякісні захворювання не можуть переростати у злоякісні види.

Лікування аденоми простатиhttp://img.youtube.com/vi/-yBS7D0uyRo/hqdefault.jpg

Причини виникнення аденоми простати

Хвороба розвивається у половини чоловіків віком старше 50 років, а у віці більше 70 років, хвороба прогресує у 75% чоловіків. Існує гіпотеза, що можлива генетична схильність до виникнення аденоми простати. Адже, за статистикою, у більшості чоловіків з діагнозом «Аденома простати» є близькі родичі з таким самим анамнезом.

 

І звісно ж вагому роль серед причин грає спосіб життя чоловіка: тютюнопаління, алкоголь, харчування, нерегулярне статеве життя, наявність супутніх захворювань.

Симптоми захворювання

Спочатку аденома простати не має чітко виражених проявів. Тому інколи ці проблеми можуть списуватись на стрес чи незначне переохолодження. Проте варто знати, що аденома простати має ряд яскраво виражених симптомів, а саме:

  1. Починається хвороба з розладів сечовипускання: біль під час сечовипускання, ослаблення струменя сечі та зменшення її кількості, що виділяється за один раз.

  2. Якщо хворобу не лікувати, розвиваються симптоми ниркової недостатності: головний біль, слабкість, дратівливість, сухість у роті, спрага.

  3. Постійне переповнення сечового міхура викликає нетримання: сеча постійно виділяється краплями, спочатку тільки вночі, а потім протягом усієї доби.

  4. Гостра затримка сечовипускання: різкі та дуже сильні болі в паху.

  5. Проблеми в сексуальному житті, а саме розлади еякуляції.

Надалі ці симптоми поступово переходять у такі розлади сечостатевої системи як пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, цистит, запалення сечовивідних шляхів і безліч інших.

Діагностика та лікування

Аденома простати – хвороба, що носить комплексний характер, тому лікування не може бути самостійним, а якраз має провадитись досвідченим фахівцем-урологом!

Для початку доцільно провести діагностику захворювання, яка базується перш за все на даних анамнезу, огляду і ректальної пальпації . Далі для підтвердження діагнозу варто пройти УЗД передміхурової залози і здати кров на ПСА (Простатспецифічний антиген – спеціальний білок, що утворюється в організмі чоловіка при новоутвореннях простати). Тоді лікар-уролог має повну картину для встановлення правильного діагнозу.

 

«Оксфорд Медікал» пропонує вам пройти профілактичне обстеження на прийомі у лікаря-уролога та за необхідності отримати індивідуально підібраний план лікування. На даний момент розроблені спеціальні програми лікування аденоми простати на різних стадіях прояву захворювання: від медикаментозних до апаратних і хірургічних.

 

Звертайтеся до спеціалістів медичного центру «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» і ви отримаєте кваліфіковану і своєчасну допомогу. Ми гарантуємо повну анонімність і надання послуг високого європейського рівня!

 

Телефонуйте за номером (0342) 777-299 та отримайте детальну інформацію від наших консультантів! Також записатися на прийом до лікаря-уролога можна за спеціальною формою, наданою нижче.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв`яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки