Лікування сечокам’яної хвороби в Івано-Франківську

Урологічні захворювання часто мають подібні етіопатогенетичні чинники та подібну симптоматику. Біль у нирках, проблеми з сечопуском, дратівливість, виснаження – з цими симптомами знайомий кожен третій. Однією з найпоширеніших патологій є сечокам’яна хвороба або нефролітіаз.

Сечокам’яна хвороба – це захворювання, характерне появою каменів у нирках. Розміри каменів варіюються від кількох міліметрів і навіть до 15 сантиметрів! Проблема може уражати осіб будь-якого віку. Формуються камені у нирках, але локалізація може бути і в сечоводах (зупинятися в зоні анатомічних згинів), і в сечовому міхурі.

Причини розвитку сечокам’яної хвороби

Природа каменів залежить від того, яка концентрація відповідної літо генної речовини в сечі. Головними етіопатогенетичними ланками розвитку сечокам’яної хвороби є застій сечі у нирках та зміни з боку метаболізму, тобто підвищення рівня цих самих літо генних речовин.

Лікарі виділяють такі причини появи каменів у нирках:

 • інфекційне ураження нирок, що призводить до розвитку запального процесу та порушення фільтраційної і секреторної функції нирки;

 • висока концентрація оксалатів, фосфатів, сечової кислоти, цистину;

 • поява ядер кристалізації;

 • застій сечі у нирці;

 • сидяча робота, малорухомий спосіб життя;

 • недостатнє вживання води;

 • захворювання кісток;

 • виразкова хвороба;

 • хронічний коліт та ін.

Симптоми при сечокам’яній хворобі та при нирковій коліці

На початкових стадіях захворювання не проявляється якимись симптомами. В більшості випадків спочатку розвивається мікронефролітіаз, як в народі прийнято називати «пісок у нирках». Якщо внормувати діурез, то проблема може ліквідовуватися. У випадках розвитку більших конкрементів, клінічна картина різко починає набирати обертів.

Спочатку пацієнт може скаржитися на біль у попереку, який виникає раптово та не завжди пов’язаний із фізичними навантаженнями, скоріш із різкою зміною положення тіла. При дислокації каменю з нирки у сечовід, пацієнт починає відчувати гострий біль в паху, який може іррадіювати у ногу. Цей камінь може повністю перекривати просвіт сечоводу, тоді виникає гострий стан під назвою «ниркова коліка». Камінь може травмувати стінку сечоводу, що відбивається нестерпними болями в попереку, напруженням м’язів живота, вимушеним положенням пацієнта, неможливістю спорожнити сечовий міхур.

Інколи камінь може самостійно дійти до сечового міхура, тоді інтенсивність симптомів знижується, а пацієнт може помітити кров у сечі. Але не завжди все проходить гладко. Інколи необхідне негайне втручання лікаря.

Діагностика та лікування сечокам’яної хвороби

Сучасне технічне забезпечення медичного центру Оксфорд Медікал та широкий спектр методів лабораторної діагностики дозволяють виявити захворювання на ранніх стадіях і навіть попередити його початок. Єдина проблема – невизнання захворювання пацієнтом. Тому пацієнти, на жаль, здебільшого звертаються до лікаря вже при появі гострого болю. Але ми запевняємо, що проблему можна ліквідувати на будь-якій стадії розвитку. Просто затрати часу та коштів прямо пропорційні тривалості відтягування візиту до спеціаліста.

Діагностика сечокам’яної хвороби полягає у:

 • даних огляду, опитування, визначенні специфічних симптомів;

 • лабораторній діагностиці - ЗАС, біохімія крові, дослідження електролітів крові;

 • УЗД нирок;

 • урографія;

 • КТ, МРТ нирок.

Ми стараємося докласти усіх зусиль, щоб ліквідувати проблему без зайвих турбот для пацієнта. Лікарі формують індивідуальний курс медикаментозного лікування, дієтотерапії, фізіотерапевтичних процедур. 

Оксфорд Медікал – це досвідчені лікарі, професійний підхід і гарантія результату. Обирайте найкращих! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення УрологіяЦіна
"Первинна консультація уролога (первинний прийом лікаря включає: збір скарг та анамнезу; огляд зовнішніх статевих органів; пальцеве дослідження простати; доплерометрію судин статевого члена; біотензіометрію; консультацію лікаря та рекомендації щодо подальших дій)" 450.00 грн
Повторний прийом уролога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Мікроскопічне дослідження секрету простати 90.00 грн
Масаж передміхурової залози (10 процедур) 2100.00 грн
Операція при фімозі (обрізання) 6720.00 грн
Хірургічне втручання при водянці яєчка 11760.00 грн
Операція Варикоцеле Мармара 11030.00 грн
Пластика вуздечки статевого члена (френулотомія) 2940.00 грн
Лікування простатиту апаратом Tempro 17000.00 грн
Лікування еректильної дисфункції ударно-хвильовою терапією (10 процедур) 5000.00 грн
1 процедура ударно-хвильової терапії 600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ярослав Костів 12-10-2021 Можу всім порадити уролога Марцинюка Володимира Васильовича. Класний лікар, приємний в спілкуванні і чудова комунікація з ним. Всім раджу.

відділення: Урологія

Андрій Карабін 05-04-2020 Пройшов лікування в урологом Володимира Івановича дуже хороший лікар і професіонал своєї справи я вдячний вам за лікування

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом