Ударно хвильова терапія в Івано-Франківську

Ударно хвильова терапія в Івано-ФранківськуЕректильна дисфункція  у чоловіків вважається однією з найбільш поширених проблем чоловічого сечостатевого здоров’я та зустрічається найчастіше при зверненні до лікаря-уролога. Статистика свідчить, що  даною проблемою страждають більш ніж 50% чоловіків віком від 45 років. Порушення гармонії статевих відносин є однією з головних причин зниження працездатності, проблем у сім’ї, стресу, депресії.

Багато років вважалося, що виникнення еректильної дисфункції несе більш психогенний характер, однак, практика показує, що, все-таки,  однією з головних причин порушення ерекції є недостатнє кровопостачання кавернозних тіл статевих органів. Несприятливі екологічні умови, малорухомий спосіб життя, шкідливі звички, нераціональне та неякісне харчування, вік, генетична та спадкова схильність, це все та багато чого іншого можуть призвести до розвитку даної проблеми.

Коли варто запідозрити проблеми з простатою?

Існує ряд симптомів, при появі яких можна запідозрити захворювання сечостатевої системи і які вказують на необхідність  негайного звернення до лікаря! До них відносять:

  • зміни в статевому житті, пов’язані з порушенням ерекції, еякуляції, зниження статевого потягу (лібідо)

  • дискомфорт, чи болючість  над лоном, пахових ділянках, промежині.

  • порушення сечовипускання.

Це – симптоми, із якими не варто миритися. Всім нам відомо, що сексуальне життя істотно впливає на стан чоловіка, як в психоемоційному аспекті, так і на якість життя в цілому. Тому наголошуємо – не затягуйте з діагностикою та лікуванням!

Ударно хвильова терапія – що це?

Якщо вам виставили діагноз «простатит» або «еректильна дисфункція», не варто впадати у відчай! Фахівці з галузі урології у медичному «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» знають як вам допомогти! Лікування простатиту та еректильної дисфункції ударно хвильовим методом!

Ударно-хвильова терапія – це новітній метод неінвазивної корекції порушень кровопостачання в тканинах статевих органів, простати. Однією з найголовніших особливостей дії ударної хвилі  є низькоенергетична стимуляція кровообігу у ділянці сечостатевих органів, що, в свою чергу, дає позитивний ефект на трофічні процеси у тканинах. Унікальністю цієї процедури є здатність акустичної хвилі бережно та безболісно  проникати в «глиб» організму, відновлюючи функції тканини без хірургічного втручання. 

Переваги ударно-хвильової терапії

Метод ударно-хвильової терапії має ряд беззаперечних переваг, що робить його лідером серед традиційних методів лікування. До них відносять:

  1. Проведення лікування в амбулаторних умовах, що не порушує ваш звичний ритм життя і дозволяє повернутися до буденних справ.

  2. Ударно-хвильова терапія є абсолютно безпечною та безболісною для пацієнта.

  3. Легка переносимість даної процедури пацієнтами.

  4. Коротка тривалість лікування (тривалість однієї процедури 10–20 хв) - економія вашого особистого часу!

  5. Швидке досягнення довготривалого  ефекту.

Центр лікування та діагностики «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» пропонує своїм пацієнтам гарантію конфіденційності, безпечне, якісне та, що найголовніше, - безболісне вирішення  чоловічих статевих проблем!

Ми знаємо як Вам допомогти, адже ваше здоров’я та благополуччя – це наша основна мета, до якої варто йти спільними зусиллями!

Зв’язатися із нами ви можете за контактними номерами телефону : +38(050) 3 777 299, +38(097) 4 777 299, +38(067) 3 777 299. Працівники нашого контакт-центру працюють без вихідних та  залюбки допоможуть вам записатися на прийом до лікаря в зручний для Вас час.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення УрологіяЦіна
"Первинна консультація уролога (первинний прийом лікаря включає: збір скарг та анамнезу; огляд зовнішніх статевих органів; пальцеве дослідження простати; доплерометрію судин статевого члена; біотензіометрію; консультацію лікаря та рекомендації щодо подальших дій)" 450.00 грн
Повторний прийом уролога 300.00 грн
Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка 90.00 грн
Мікроскопічне дослідження секрету простати 90.00 грн
Масаж передміхурової залози (10 процедур) 2100.00 грн
Операція при фімозі (обрізання) 6720.00 грн
Хірургічне втручання при водянці яєчка 11760.00 грн
Операція Варикоцеле Мармара 11030.00 грн
Пластика вуздечки статевого члена (френулотомія) 2940.00 грн
Лікування простатиту апаратом Tempro 17000.00 грн
Лікування еректильної дисфункції ударно-хвильовою терапією (10 процедур) 5000.00 грн
1 процедура ударно-хвильової терапії 600.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Андрій Карабін 05-04-2020 Пройшов лікування в урологом Володимира Івановича дуже хороший лікар і професіонал своєї справи я вдячний вам за лікування

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом