Ударно-хвильове лікування хвороби Пейроні в Івано-Франківську

Хвороба Пейроні – це викривлення статевого члена внаслідок фіброзного розростання. Дане захворювання також називають фібропластичною індурацією статевого члена. Поширеність захворювання переважає у віці 40-59 років.

Внаслідок чого виникає хвороба Пейроні?

Хвороба Пейроні відноситься до так званих ідіопатичних захворювань, тобто неможливо виокремити конкретний етіопатогенний чинник. Лікарі схиляються до думки, що розростання сполучної тканини є наслідком частої мікротравматизації, наприклад, під час статевого акту. Такі мікротравми бувають у тих випадках, коли партнери обирають незручну позицію або локацію для коїтусу.

Також хвороба Пейроні може бути вторинним захворюванням при захворюваннях з порушенням обміну білків: системних колагенозах, фіброматозах, контрактурі Дюпюїтрена. Не виключається аутоімунна теорія: виникає запалення печеристих тіл статевого члена, лімфоцитарна і плазмоцитарна інфільтрація, яка надалі призводить до розростання сполучної тканини та кальцифікації. Хвороба Пейроні є побічним ефектом при прийомі ліків від гіпертензії.

Симптоматика хвороби Пейроні

В переважаючій більшості випадків, пацієнт помічає викривлення статевого члена тільки під час ерекції, адже у цей момент маленькі каверни у печеристих тілах наповнюються та збільшуються, і саме ті ділянки, де вже наявний патологічний процес, не можуть повністю розтягнутися. Також є ризик оклюзії судин статевого члена.

Спочатку пацієнт не звертає на це особливу увагу, адже на перших стадіях захворювання він не скаржиться на жодні неприємні відчуття. Проте, згодом виникають:

  • болюча ерекція;

  • дискомфорт під час статевого акту як для партнера, так і для партнерки;

  • в деяких випадках вкорочення статевого члена;

  • еректильна дисфункція;

  • поява новоутворень на статевому члені, які можна визначити при пальпації.

Наголошуємо, що викривлення статевого члена може завдати масу неприємних відчуттів під час сексу партнеру і особливо – партнерці, адже навіть опісля процесу її тривалий час турбує біль внизу живота, головні болі. Біль під час сексу та відсутність оргазму є однією з першопричин фригідності у жінок. Сварки, непорозуміння, проблеми у сім’ї – на жаль, такий варіант розвитку подій найбільш вірогідний при нехтуванні лікуванням викривлення статевого члена.

Діагностика та лікування хвороби Пейроні

Діагностику хвороби Пейроні проводить лікар уролог, андролог, сексопатолог. Спочатку проводиться опитування пацієнта, огляд та пальпація статевого члена. Для підтвердження діагнозу та вчасного виявлення ускладнень лікар призначає УЗД статевого члена, калитки, передміхурової залози, доплерометрію судин статевого члена, лабораторну діагностику. Надалі лікар проводить оцінку розвитку еректильної дисфункції.

До лікування захворювання варто підходити комплексно. Медикаментозна терапія, а саме вітаміни, імуностимулятори та речовини, що гальмують утворення колагену, вводяться у гостру фазу захворювання.

 У медичному центрі Оксфорд Медікал проводять лікування хвороби Пейроні за допомогою ударно-хвильового методу. Ударно-хвильова терапія дозволяє без оперативного втручання усувати кальцифікації,значно знижує больові відчуття,  покращує кровопостачання статевого члена, стимулює регенерацію клітин. І це буквально через кілька сеансів! Беззаперечною перевагою є те, що ударно-хвильова терапія не потребує реабілітації та перебування в стаціонарі, що значно заощаджує ваш час!

Завітайте на прийом до лікарів Оксфорд Медікал! Саме тут вам нададуть ефективну медичну допомогу! Якісно, комфортно, анонімно!

Для запису телефонуйте: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Андрій Карабін 05-04-2020 Пройшов лікування в урологом Володимира Івановича дуже хороший лікар і професіонал своєї справи я вдячний вам за лікування

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом