Прийом проктолога в Івано-Франківську

Питання наявності і поширення проктологічних захворювань у всьому світі зараз стоїть надзвичайно широко. Дуже часто з різних мас-медійних джерел ми спостерігаємо те, наскільки важкі наслідки можуть нести за собою захворювання у запізнілій стадії. Однак у власному житті ми вкрай рідко задумуємось над профілактикою і збереженням власного здоров'я. 

Зазвичай пересічна людина звертається до спеціаліста уже з наявністю різноманітних симптомів. І часто висновок лікаря зовсім для неї неочікуваний. Не варто повторювати вже наявну аксіому, що значно легше запобігти хворобі, ніж боротись з її наслідками.

ПЕРШІ ПРИЧИНИ ВІДВІДАТИ ПРОКТОЛОГА

Насамперед, варто зазначити, що будь-яка проктологічна симптоматика це уже невідкладний привід прийти на прийом. Найбільш поширеними симптомами, які вказують на необхідність візит до лікаря-проктолога є часті закрепи, біль та дискомфорт при дефекації, поява крові з анального отвору, свербіж в ділянці анального отвору, шишкоподібне утворення в анальному отворі.

 

Чимало станів лікується швидко, безболісно, якщо не займатись самолікуванням і не переводити навіть гострі процеси у хронічні.

ГРУПИ РИЗИКУ ПРОКТОЛОГІЧНИХ ПАТОЛОГІЙ

Існують групи людей, які потребують консультації лікаря навіть при відсутності симптоматики.  До них належать пацієнти:

 • які ведуть малорухомий спосіб життя;

 • у котрих професія, пов’язана з сидячим способом життя;   

 • в яких у близьких родичів діагностовано злоякісні новоутворення  шлунково-кишкового тракту і деяких інших локалізацій; 

 • в яких раніше діагностувались запальні захворювання кишківника, поліпи кишківника тощо;

 • які проходили хірургічне лікування з приводу проктологічних захворювань,

 • старші 40 років.

ЩО ВХОДИТЬ У ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД ЛІКАРЕМ?

До базової діагностики належить:

 • візуальний огляд перианальної  ділянки, за допомогою  якого можна відмітити наявність зовнішніх гемороїдальних вузлів, впадаючих внутрішніх  вузлів та/ або поліпів;

 • стан шкіри навколо анального отвору; 

 • пальцеве ректальне обстеження, яке дозволяє діагностувати стан слизової, її гладкість, наявність певної симптоматики (біль, гній, кров), які можуть залишатись непоміченими пацієнтом або турбувати його непостійно і не яскраво; 

 • відеоаноскопія – ендоскопічне обстеження кінцевих відділів прямої кишки;

 • винесення консультативного висновку лікаря.

Також при ректальному обстеженні можна відчути наявність додаткових утвореннь, зокрема поліпів. Однак в повній мірі описати їхній колір, поверхню, структуру, розмір можна лише завдяки візуальному огляду. Такий метод обстеження  дозволяє виставити попередній діагноз.

 

Залежно від ділянок, які доступні огляду розрізняють відеоаноскопію, ректороманоноскопію, ректосигмоскопію, колоноскопію. Який метод потрібний на даному етапі кожному пацієнту залежить від його віку, певних особливостей хвороби, анатомічних особливостей, тощо.

 

Тобто, тільки лікар може допомогти пацієнту визначити необхідний мінімум обстежень,  який потрібний в його конкретному випадку. Часом використовуючи сукупність певних методів для кращої діагностики. Залежно  вже від результатів діагностики, складається вже план наступних дій. При відсутності патології, планується дата наступного огляду. При наявності складається план лікування. Знову ж таки, чим швидше розпочато лікування будь-якої проблеми, тим легше воно протікає і потребує менше зусиль, як від лікаря, так і пацієнта.

 

Отож, в разі появи будь-яких симптомів чи підозри на наявність проктологічної проблеми, не затягуйте з візитом до спеціаліста!

Записатися до лікаря проктолога можна зателефонувавши нам: +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299

( Рейтинг: 4.92, голосів: 39 )
послуги Відділення ПроктологіяЦіна
Первинна консультація проктолога (первинний прийом лікаря включає: консультацію; збір анамнезу; огляд на кріслі; аноскопію;винесення діагнозу) 450.00 грн
Повторна консультація проктолога 300.00 грн
Видалення новоутворень перианальної зони (папілом, бородавок і тд.) від 974.00 грн
Лікування хронічної анальної тріщини апаратом Сургітрон від 6500.00 грн
Медикаментозне лікування гострої проктологічної патології 500.00 грн
Ректороманоскопія 250.00 грн
Аноскопія 200.00 грн
Видалення анального поліпу від 3660.00 грн
Видалення зовнішнього гемороїдального вузла від 5200.00 грн
Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів (одного вузла) від 5400.00 грн
Видалення зовнішнього гемороїдального вузла, ускладнене тромбозом, 1 шт від 4300.00 грн
Лікування внутрішнього геморою апаратом IRC від 2500.00 грн
Лікування ретромбозу зовнішнього гемороїдального вузла апаратом Сургітрон 2500.00 грн
Зупинка кровотечі з гемороїдального вузла з прошиванням 4350.00 грн
Доплерівська дезартеризація апаратом HAL-RAR 19500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Галина 25-01-2021 Щиро хочу подякувати Олесі Мирославівні за неймовірний результат. Це одна з найкращих лікарів у своїй професії. Я вдячна їй за всю допомогу надану мені, розуміння, доброту і щирість. Це лікар з великої букви, висококваліфікований спеціаліст. Здоров'я і Успіхів Вам! Рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Ольга 10-01-2021 Хочу подякувати , пані Олесі , за уважність та професіоналізм !Рекомендую ! Чудовий Лікар !

відділення: Проктологія

Kristin Kravets 10-01-2021 Тимофійчук Олеся спеціаліст свого діла ! Лікар від Бога! Дуже рада що в нашій Україні є такі хірурги! Хай вам Везе в вашій професії і в житті ! Хороших пацієнтів і міцного здоров’я !! :)

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом