(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Прийом проктолога в Івано-Франківську

Первинний прийом лікаря проктолога в медичному центрі Оксфорд Медікал Івано-Франківськ передбачає комфорт та зручність для пацієнта, доступну ціну – всього 500 грн! Наші ціни одні із найнижчих у місті, проте якість наданих послуг – найвища! У цю вартість входить:

 • візуальний огляд перианальної  ділянки, за допомогою  якого можна відмітити наявність зовнішніх гемороїдальних вузлів, впадаючих внутрішніх  вузлів та/ або поліпів;

 • ретельний огляд на спеціальному, зручному кріслі;

 • пальцеве ректальне обстеження, яке дозволяє діагностувати стан слизової, її гладкість, наявність певної симптоматики (біль, гній, кров), які можуть залишатись непоміченими пацієнтом або турбувати його непостійно і не яскраво; 

 • одноразова білизна для комфорту пацієнта;

 • відеоаноскопія – відеообстеження прямої кишки, що видає зображення на екран;

 • винесення консультативного висновку лікаря та рекомендації щодо подальших дій.

Прийом лікаря є безболісним завдяки використанню спеціального знеболюючого гелю із анестетиком.

ПЕРШІ ПРИЧИНИ ВІДВІДАТИ ПРОКТОЛОГА

Питання наявності і поширення проктологічних захворювань у всьому світі зараз стоїть надзвичайно широко. Дуже часто з різних мас-медійних джерел ми спостерігаємо те, наскільки важкі наслідки можуть нести за собою захворювання у запізнілій стадії. Однак у власному житті ми вкрай рідко задумуємось над профілактикою і збереженням власного здоров'я. 

Насамперед, варто зазначити, що будь-яка проктологічна симптоматика це уже невідкладний привід прийти на прийом. Найбільш поширеними симптомами, які вказують на необхідність візит до лікаря-проктолога є часті закрепи, біль та дискомфорт при дефекації, поява крові з анального отвору, свербіж в ділянці анального отвору, шишкоподібне утворення в анальному отворі.

Чимало станів лікується швидко, безболісно, якщо не займатись самолікуванням і не переводити навіть гострі процеси у хронічні!

Існують групи людей, які потребують консультації лікаря навіть при відсутності симптоматики.  До них належать пацієнти:

 • які ведуть малорухомий спосіб життя;

 • у котрих професія, пов’язана з сидячим способом життя;   

 • в яких у близьких родичів діагностовано злоякісні новоутворення  шлунково-кишкового тракту і деяких інших локалізацій; 

 • в яких раніше діагностувались запальні захворювання кишківника, поліпи кишківника тощо;

 • які проходили хірургічне лікування з приводу проктологічних захворювань,

 • старші 40 років.

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ЦІННІСТЬ ОГЛЯДУ У ПРОКТОЛОГА

Огляд у лікаря проктолога рекомендований усім віком від 40 років та усім, хто виявив відповідну симптоматику. Під час прийому лікар може виявити причини нестерпних симптомів. Також при ректальному обстеженні можна відчути наявність додаткових утвореннь, зокрема поліпів, чи навіть виявити онкопатологію на ранніх її проявах. Однак в повній мірі описати їхній колір, поверхню, структуру, розмір можна лише завдяки візуальному огляду – ендоскопії. Огляд проводиться із застосуванням місцевого знеболення. Заради комфорту пацієнта ми пропонуємо спеціальну одноразову білизну для огляду.

Залежно від ділянок, які доступні огляду розрізняють відеоаноскопію, ректороманоноскопію, ректосигмоскопію, колоноскопію. Який метод потрібний на даному етапі кожному пацієнту залежить від його віку, певних особливостей хвороби, анатомічних особливостей, тощо.

Тільки лікар може допомогти пацієнту визначити необхідний мінімум обстежень, який потрібний в його конкретному випадку. Залежно  вже від результатів діагностики, формується план наступних дій. При відсутності патології, планується дата наступного огляду. При наявності складається план лікування. Знову ж таки, чим швидше розпочато лікування будь-якої проблеми, тим легше воно протікає і потребує менше зусиль, як від лікаря, так і пацієнта!

Зазвичай пересічна людина звертається до спеціаліста уже з наявністю різноманітних симптомів. І часто висновок лікаря зовсім для неї неочікуваний. Не варто повторювати вже наявну аксіому, що значно легше запобігти хворобі, ніж боротись з її наслідками. 

Отож, в разі появи будь-яких симптомів чи підозри на наявність проктологічної проблеми, не затягуйте з візитом до спеціаліста!

Записатися до лікаря проктолога можна зателефонувавши нам: +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299

( Рейтинг: 4.91, голосів: 43 )

відгуки
Леся 04-11-2023 Щиро дякую хірургу Гайдуку Ярославу Олеговичу за професіоналізм, увагу та небайдужість! Найпозитивніші враження від прийому, консультації, наданих рекомендацій та операції! Лікар – надзвичайний професіонал, приємний і уважний. Рекомендую звертатися за необхідності саме до нього!!!

відділення: Проктологія

Валентин 19-09-2022 Максимально задоволений консультацією та професійною роботою лікаря-проктолога Гайдук Я.О Вдячний за якісну роботу і відповідальний підхід до своєї справи.

відділення: Проктологія

Ігор 17-09-2022 Звернувшись зі своєю проблемою в клініку Oxford-medical я потрапив до лікаря Ярослава Олеговича Гайдука в чому в підсумку залишився цілком задоволенний. По перше хочу відмітити те що тут не було цілі при постанові діагнозу, схилити до найдорожчого варіанту лікування і вікачати більше грошей як зараз це робить більшість, а були запропоновані всі оптимальні варіанти лікування. З професійною консультацією я обрав варіант який мені підійшов і дотримуючись всіх приписань позбавився свого недугу. Хочу подякувати клініці, все на високому рівні. І особлива подяка лікарю Ярославу Гайдуку, за його професійність, за супровід в лікуванні, і насправді дуже людяне і відповідальне відношення. Побільше би таких лікарів!!! Міцного всім здоров‘я.

відділення: Проктологія

Семенова Марина 04-08-2022 Добрий день! Хотіла подякувати чудовому лікарю Король Тарасу Володимировичу за професіоналізм та медичну допомогу.Вперше звернулась до вашої клініки та була приємно здивована відношенням медперсоналу та якістю послуг! Дякую!

відділення: Проктологія

Юрій 30-07-2022 Подяка Гайдуку Ярославу Олеговичу. Консультація і план лікування розумні, зрозумілі. Своєю справою займається професійно.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом