Видалення анальних поліпів в Івано-Франківську

Нераціональне харчування та малорухомий спосіб життя – явища банальні та буденні. Кожен з нас відчуває за собою бодай один із цих гріхів. Саме вони є причинами розвитку захворювань цивілізації: геморою, травних розладів, захворювань серця та судин. Одним із прикладів системного впливу негативних факторів є розвиток поліпів травного каналу, а саме прямої кишки та анального отвору.

Поліп – це доброякісне новоутворення слизової оболонки здебільшого епітеліального походження, яке небезпечне схильністю до кровотечі та переродження у рак. Поліпи можуть мати плоску широку основу або закріплюватися на тонкій ніжці. Згідно з даними статистики, близько 90% пізно діагностованих поліпів з часом переходять в онкопатологію.

Причини появи поліпів прямої кишки та анального отвору

Поліпи діагностують у 10% пацієнтів з діагнозом випадіння прямої кишки, у 30% пацієнтів з анальними тріщинами, у 40% пацієнтів з виразковим колітом або хворобою Крона. Наскільки ви розумієте, поліп в багатьох випадках виступає вторинною проблемою або так званим наслідком проктологічної патології.

Варто зауважити, що великий вклад у розвиток поліпів аноректальної зони також приносять:

  • сімейний спадковий поліпоматоз (що надає 90% гарантію розвитку поліпів);

  • хронічні захворювання кишечника;

  • перенесені гострі інфекційні захворювання кишечника;

  • «сидяча» робота та ін.

Поліпи аноректальної ділянки є явищем яке не минає самостійно і не піддається медикаментозному лікуванню, тільки хірургічному видаленню.

Клінічні ознаки анальних поліпів

Анальні поліпи не одразу проявляються чітко вираженою клінічною симптоматикою. Здебільшого пацієнт не відмічає жодних особливих скарг. В міру прогресування розвитку поліпа, можуть виникати наступні симптоми:

  • поява багряно-червоної крові у калі;

  • свербіж аноректальної ділянки;

  • дискомфорт та різі під час дефекації;

  • хворобливі відчуття;

  • випадіння поліпа та слизової під час дефекації;

  • слизисті виділення з прямої кишки.

На жаль, лікарі дедалі частіше діагностують випадки переродження поліпів у рак. Тому ми наполегливо радимо: якщо ви помітили кров під час походу у туалет або відчуваєте дискомфорт у прямій кишці – не зволікайте із візитом до лікаря!

Не варто забувати про цінність профілактичних обстежень пацієнтам у віці від 40 років та особам із обтяженим спадковим анамнезом.

Видалення анальних поліпів радіохвильовим методом

Як ми вже зазначали, поліпи не минають безслідно і жодним чином не ліквідуються медикаментозним шляхом. Лікарі видаляють поліпи хірургічним шляхом. Класичні операції тягнуть за собою брак вільного часу та коштів, та й загалом більшість пацієнтів панічно бояться операції. Ми знаємо, як вирішити цю проблему з користю для пацієнта! Радіохвильове видалення поліпів апаратом Сургітрон – це сучасне та ефективне рішення, яке дозволяє усунути проблему за лічені хвилини і без зайвого реабілітаційного періоду.

 Завдяки місцевому впливу радіохвильового пучка, лікар може чітко видалити патологічно змінену тканин без зайвої травматизації. Чітко скерована енергія дозволяє видаляти новоутворення без наслідків у вигляді кровотеч та рубців. Загоєння відбувається у декілька раз швидше за класичне видалення – пацієнт буквально за кілька хвили може повертатися до буденних справ. 

Процедура виконується лікарем із застосуванням місцевого знеболення. Після процедури пацієнту видають рекомендації щодо догляду за анальним отвором та гігієнічних процедур. Через кілька днів пацієнту необхідно відвідати лікаря для контрольного огляду. Якщо вам потрібен результат: швидко, якісно та доступно – зверніться до лікарів Оксфорд Медікал! Запис: 0673777399, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Галина 25-01-2021 Щиро хочу подякувати Олесі Мирославівні за неймовірний результат. Це одна з найкращих лікарів у своїй професії. Я вдячна їй за всю допомогу надану мені, розуміння, доброту і щирість. Це лікар з великої букви, висококваліфікований спеціаліст. Здоров'я і Успіхів Вам! Рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Ольга 10-01-2021 Хочу подякувати , пані Олесі , за уважність та професіоналізм !Рекомендую ! Чудовий Лікар !

відділення: Проктологія

Kristin Kravets 10-01-2021 Тимофійчук Олеся спеціаліст свого діла ! Лікар від Бога! Дуже рада що в нашій Україні є такі хірурги! Хай вам Везе в вашій професії і в житті ! Хороших пацієнтів і міцного здоров’я !! :)

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом