(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Видалення анальних поліпів в Івано-Франківську

Нераціональне харчування та малорухомий спосіб життя – явища банальні та буденні. Кожен з нас відчуває за собою бодай один із цих гріхів. Саме вони є причинами розвитку захворювань цивілізації: геморою, травних розладів, захворювань серця та судин. Одним із прикладів системного впливу негативних факторів є розвиток поліпів травного каналу, а саме прямої кишки та анального отвору.

Поліп – це доброякісне новоутворення слизової оболонки здебільшого епітеліального походження, яке небезпечне схильністю до кровотечі та переродження у рак. Поліпи можуть мати плоску широку основу або закріплюватися на тонкій ніжці. Згідно з даними статистики, близько 90% пізно діагностованих поліпів з часом переходять в онкопатологію.

Причини появи поліпів прямої кишки та анального отвору

Поліпи діагностують у 10% пацієнтів з діагнозом випадіння прямої кишки, у 30% пацієнтів з анальними тріщинами, у 40% пацієнтів з виразковим колітом або хворобою Крона. Наскільки ви розумієте, поліп в багатьох випадках виступає вторинною проблемою або так званим наслідком проктологічної патології.

Варто зауважити, що великий вклад у розвиток поліпів аноректальної зони також приносять:

  • сімейний спадковий поліпоматоз (що надає 90% гарантію розвитку поліпів);

  • хронічні захворювання кишечника;

  • перенесені гострі інфекційні захворювання кишечника;

  • «сидяча» робота та ін.

Поліпи аноректальної ділянки є явищем яке не минає самостійно і не піддається медикаментозному лікуванню, тільки хірургічному видаленню.

Клінічні ознаки анальних поліпів

Анальні поліпи не одразу проявляються чітко вираженою клінічною симптоматикою. Здебільшого пацієнт не відмічає жодних особливих скарг. В міру прогресування розвитку поліпа, можуть виникати наступні симптоми:

  • поява багряно-червоної крові у калі;

  • свербіж аноректальної ділянки;

  • дискомфорт та різі під час дефекації;

  • хворобливі відчуття;

  • випадіння поліпа та слизової під час дефекації;

  • слизисті виділення з прямої кишки.

На жаль, лікарі дедалі частіше діагностують випадки переродження поліпів у рак. Тому ми наполегливо радимо: якщо ви помітили кров під час походу у туалет або відчуваєте дискомфорт у прямій кишці – не зволікайте із візитом до лікаря!

Не варто забувати про цінність профілактичних обстежень пацієнтам у віці від 40 років та особам із обтяженим спадковим анамнезом.

Видалення анальних поліпів радіохвильовим методом

Як ми вже зазначали, поліпи не минають безслідно і жодним чином не ліквідуються медикаментозним шляхом. Лікарі видаляють поліпи хірургічним шляхом. Класичні операції тягнуть за собою брак вільного часу та коштів, та й загалом більшість пацієнтів панічно бояться операції. Ми знаємо, як вирішити цю проблему з користю для пацієнта! Радіохвильове видалення поліпів апаратом Сургітрон – це сучасне та ефективне рішення, яке дозволяє усунути проблему за лічені хвилини і без зайвого реабілітаційного періоду.

 Завдяки місцевому впливу радіохвильового пучка, лікар може чітко видалити патологічно змінену тканин без зайвої травматизації. Чітко скерована енергія дозволяє видаляти новоутворення без наслідків у вигляді кровотеч та рубців. Загоєння відбувається у декілька раз швидше за класичне видалення – пацієнт буквально за кілька хвили може повертатися до буденних справ. 

Процедура виконується лікарем із застосуванням місцевого знеболення. Після процедури пацієнту видають рекомендації щодо догляду за анальним отвором та гігієнічних процедур. Через кілька днів пацієнту необхідно відвідати лікаря для контрольного огляду. Якщо вам потрібен результат: швидко, якісно та доступно – зверніться до лікарів Оксфорд Медікал! Запис: 0673777399, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом