Місяць боротьби з колоректальним раком
Нераціональне харчування та малорухомий спосіб життя – явища банальні та буденні. Кожен з нас відчуває за собою бодай один із цих гріхів. Саме вони є причинами розвитку захворювань цивілізації: геморою, травних розладів, захворювань серця та судин. Одним із прикладів системного впливу негативних факторів є розвиток поліпів травного каналу, а саме прямої кишки та анального отвору.
Поліп – це доброякісне новоутворення слизової оболонки здебільшого епітеліального походження, яке небезпечне схильністю до кровотечі та переродження у рак. Поліпи можуть мати плоску широку основу або закріплюватися на тонкій ніжці. Згідно з даними статистики, близько 90% пізно діагностованих поліпів з часом переходять в онкопатологію.
Поліпи діагностують у 10% пацієнтів з діагнозом випадіння прямої кишки, у 30% пацієнтів з анальними тріщинами, у 40% пацієнтів з виразковим колітом або хворобою Крона. Наскільки ви розумієте, поліп в багатьох випадках виступає вторинною проблемою або так званим наслідком проктологічної патології.
Варто зауважити, що великий вклад у розвиток поліпів аноректальної зони також приносять:
сімейний спадковий поліпоматоз (що надає 90% гарантію розвитку поліпів);
хронічні захворювання кишечника;
перенесені гострі інфекційні захворювання кишечника;
«сидяча» робота та ін.
Поліпи аноректальної ділянки є явищем яке не минає самостійно і не піддається медикаментозному лікуванню, тільки хірургічному видаленню.
Анальні поліпи не одразу проявляються чітко вираженою клінічною симптоматикою. Здебільшого пацієнт не відмічає жодних особливих скарг. В міру прогресування розвитку поліпа, можуть виникати наступні симптоми:
поява багряно-червоної крові у калі;
свербіж аноректальної ділянки;
дискомфорт та різі під час дефекації;
хворобливі відчуття;
випадіння поліпа та слизової під час дефекації;
слизисті виділення з прямої кишки.
На жаль, лікарі дедалі частіше діагностують випадки переродження поліпів у рак. Тому ми наполегливо радимо: якщо ви помітили кров під час походу у туалет або відчуваєте дискомфорт у прямій кишці – не зволікайте із візитом до лікаря!
Не варто забувати про цінність профілактичних обстежень пацієнтам у віці від 40 років та особам із обтяженим спадковим анамнезом.
Як ми вже зазначали, поліпи не минають безслідно і жодним чином не ліквідуються медикаментозним шляхом. Лікарі видаляють поліпи хірургічним шляхом. Класичні операції тягнуть за собою брак вільного часу та коштів, та й загалом більшість пацієнтів панічно бояться операції. Ми знаємо, як вирішити цю проблему з користю для пацієнта! Радіохвильове видалення поліпів апаратом Сургітрон – це сучасне та ефективне рішення, яке дозволяє усунути проблему за лічені хвилини і без зайвого реабілітаційного періоду.
Завдяки місцевому впливу радіохвильового пучка, лікар може чітко видалити патологічно змінену тканин без зайвої травматизації. Чітко скерована енергія дозволяє видаляти новоутворення без наслідків у вигляді кровотеч та рубців. Загоєння відбувається у декілька раз швидше за класичне видалення – пацієнт буквально за кілька хвили може повертатися до буденних справ.
Процедура виконується лікарем із застосуванням місцевого знеболення. Після процедури пацієнту видають рекомендації щодо догляду за анальним отвором та гігієнічних процедур. Через кілька днів пацієнту необхідно відвідати лікаря для контрольного огляду. Якщо вам потрібен результат: швидко, якісно та доступно – зверніться до лікарів Оксфорд Медікал! Запис: 0673777399, 0503777299.
відділення: Проктологія
відділення: Проктологія
відділення: Проктологія
відділення: Проктологія
відділення: Проктологія
Акції
Василіянок, 1
телефон:
+38 (034) 2 777 299;
+38 (067) 3 777 299;
+38 (050) 3 777 299
Незалежності 93А
телефон:
+38 (034) 2 777 299;
+38 (067) 3 777 299;
+38 (050) 3 777 299
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом