Видалення анальних бахромок в Івано-Франківську

За статистичними даними, кожен третій має схильність або захворювання проктологічної сфери. Геморой, анальні тріщини, тромбоз, новоутворення аноректальної зони – список можна продовжувати на повноцінну статтю. Якщо деякі проблеми несуть за собою тільки косметичний дефект, то більшість – неприємні симптоми, такі як біль, дискомфорт, свербіж, кровотеча. 

Пацієнти соромляться звернутися до лікаря і чекають, коли проблема переросте у щось більш складне. Годі продовжувати негативні традиції! Зверніться до спеціаліста прямо зараз!

Анальна бахромка – що це?

Анальна бахромка – це скоріш косметичний дефект, що являє собою зайві шкірні складки навколо анального отвору, між якими ховаються невеликі вузли гемороїдальних вен. Це явище також називають хронічним зовнішнім гемороєм, але анальна бахрома відрізняється тим, що цей дефект здебільшого не несе за собою клінічних суб’єктивних проявів, пацієнт не відчуває певного дискомфорту чи болю.

Анальна бахромка може розвиватися внаслідок перенесених захворювань аноректальної зони, які минули без оперативного втручання. Головною патогенетичною умовою розвитку анальної бахромки є підвищення тиску в тазу. Це явище виникає часто у майбутніх мам, у людей, які ведуть переважно сидячий спосіб життя, у осіб, що страждають ожирінням, у людей, які скаржаться на часті і тривалі закрепи і навіть у людей, які люблять посидіти на унітазі з телефоном. Тиск в органах малого тазу і тривалі потуги сприяють перерозтягненню шкіри навколо анального сфінктера і розвитку бахроми, геморою і навіть анальних тріщин (коли потуги над порогові).

Симптоми, які супроводжують анальну бахромку

Як ми й зазначали, самостійно анальна бахромка не супроводжується специфічною симптоматикою. Здебільшого пацієнти виявляють цю проблему під час гігієнічних процедур. У випадках, коли пацієнт під час дефекації надмірно тужиться, ці утворення збільшуються у розмірах, і вени між ними набухають. Можливий навіть розвиток гострого тромбозу гемороїдальних вузлів із яскраво вираженою симптоматикою гострого болю та неможливості сходити у туалет, відчуття стороннього тіла і печіння. 

Оскільки гігієна промежини стає дещо ускладненою через шкірний дефект, з часом виникає ризик місцевих інфекційних ускладнень, таких як бактеріальний перианальний дерматит, парапроктит, свищі. 

Анальна бахромка не лікується мазями чи ванночками. Проблему можна ліквідувати тільки хірургічним шляхом!

Радіохвильове лікування анальної бахромки в Оксфорд Медікал

Пацієнти вважають, що анальна бахромка – проблема, не варта хірургічного втручання. Ми розуміємо, що пацієнти не бажають витрачати цілий тиждень часу на реабілітацію після операції, мучити себе обмеженнями та корчитися від болю. Тому ми пропонуємо сучасний метод лікування без операції та болю – радіохвильове висічення апаратом Сургітрон. Перевагами цього методу перед класичною операцією є:

  • виконується під місцевим знеболенням, без потреби у наркозі;

  • нетравматична – місцевий вплив радіохвильового пучка не піддає впливу здорові тканини, тільки видаляє патологічно змінені;

  • відсутність кровотеч та рубців завдяки миттєвій коагуляції;

  • відсутність болю;

  • коротка тривалість процедури – не більше 10-ти хвилин;

  • відсутність швів та ран;

  • мізерний ризик після операційних ускладнень;

  • просто у веденні післяопераційного догляду;

  • відсутність потреби у реабілітації в центрі.

До нас звертаються за якісним результатом! Запис до лікаря: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Семенова Марина 04-08-2022 Добрий день! Хотіла подякувати чудовому лікарю Король Тарасу Володимировичу за професіоналізм та медичну допомогу.Вперше звернулась до вашої клініки та була приємно здивована відношенням медперсоналу та якістю послуг! Дякую!

відділення: Проктологія

Юрій 30-07-2022 Подяка Гайдуку Ярославу Олеговичу. Консультація і план лікування розумні, зрозумілі. Своєю справою займається професійно.

відділення: Проктологія

Іванна 27-03-2022 Я,дочка пацієнтки Шіманської Галини,Щиро дякуємо за професіоналізм, уважність присутність милосердя та постійну підтримку лікарки проктолога Олесі Мирославівни,вона й справді дуже переживала за мою маму інваліда завжди була на зв'язку і давала рекомендації.Мама її так і називала Ангелом .....Наявність такого лікаря, як Ви, спонукає думати про майбутнє. Лікарю, я Вам щиро вдячна. Я ніколи не забуду все, що вона зробила для моєї мами.Дякуємо Вам Олеся Мирославівна, від щирого серця,нехай Матінка Божа вас завжли охороняє.

відділення: Проктологія

Карабін Андрій Миронович 22-01-2022 Дякую за чудову консультацію Одесі Мирославівні дуже хороший лікар

відділення: Проктологія

Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом