(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Видалення анальних бахромок в Івано-Франківську

За статистичними даними, кожен третій має схильність або захворювання проктологічної сфери. Геморой, анальні тріщини, тромбоз, новоутворення аноректальної зони – список можна продовжувати на повноцінну статтю. Якщо деякі проблеми несуть за собою тільки косметичний дефект, то більшість – неприємні симптоми, такі як біль, дискомфорт, свербіж, кровотеча. 

Пацієнти соромляться звернутися до лікаря і чекають, коли проблема переросте у щось більш складне. Годі продовжувати негативні традиції! Зверніться до спеціаліста прямо зараз!

Анальна бахромка – що це?

Анальна бахромка – це скоріш косметичний дефект, що являє собою зайві шкірні складки навколо анального отвору, між якими ховаються невеликі вузли гемороїдальних вен. Це явище також називають хронічним зовнішнім гемороєм, але анальна бахрома відрізняється тим, що цей дефект здебільшого не несе за собою клінічних суб’єктивних проявів, пацієнт не відчуває певного дискомфорту чи болю.

Анальна бахромка може розвиватися внаслідок перенесених захворювань аноректальної зони, які минули без оперативного втручання. Головною патогенетичною умовою розвитку анальної бахромки є підвищення тиску в тазу. Це явище виникає часто у майбутніх мам, у людей, які ведуть переважно сидячий спосіб життя, у осіб, що страждають ожирінням, у людей, які скаржаться на часті і тривалі закрепи і навіть у людей, які люблять посидіти на унітазі з телефоном. Тиск в органах малого тазу і тривалі потуги сприяють перерозтягненню шкіри навколо анального сфінктера і розвитку бахроми, геморою і навіть анальних тріщин (коли потуги над порогові).

Симптоми, які супроводжують анальну бахромку

Як ми й зазначали, самостійно анальна бахромка не супроводжується специфічною симптоматикою. Здебільшого пацієнти виявляють цю проблему під час гігієнічних процедур. У випадках, коли пацієнт під час дефекації надмірно тужиться, ці утворення збільшуються у розмірах, і вени між ними набухають. Можливий навіть розвиток гострого тромбозу гемороїдальних вузлів із яскраво вираженою симптоматикою гострого болю та неможливості сходити у туалет, відчуття стороннього тіла і печіння. 

Оскільки гігієна промежини стає дещо ускладненою через шкірний дефект, з часом виникає ризик місцевих інфекційних ускладнень, таких як бактеріальний перианальний дерматит, парапроктит, свищі. 

Анальна бахромка не лікується мазями чи ванночками. Проблему можна ліквідувати тільки хірургічним шляхом!

Радіохвильове лікування анальної бахромки в Оксфорд Медікал

Пацієнти вважають, що анальна бахромка – проблема, не варта хірургічного втручання. Ми розуміємо, що пацієнти не бажають витрачати цілий тиждень часу на реабілітацію після операції, мучити себе обмеженнями та корчитися від болю. Тому ми пропонуємо сучасний метод лікування без операції та болю – радіохвильове висічення апаратом Сургітрон. Перевагами цього методу перед класичною операцією є:

  • виконується під місцевим знеболенням, без потреби у наркозі;

  • нетравматична – місцевий вплив радіохвильового пучка не піддає впливу здорові тканини, тільки видаляє патологічно змінені;

  • відсутність кровотеч та рубців завдяки миттєвій коагуляції;

  • відсутність болю;

  • коротка тривалість процедури – не більше 10-ти хвилин;

  • відсутність швів та ран;

  • мізерний ризик після операційних ускладнень;

  • просто у веденні післяопераційного догляду;

  • відсутність потреби у реабілітації в центрі.

До нас звертаються за якісним результатом! Запис до лікаря: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 5.00, голосів: 2 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом