(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Радіохвильове лікування геморою в Івано-Франківську

Геморой – проблема, яка тою чи іншою мірою стосується кожної другої особи. Дана проблема наносить значного збитку у повсякденному житті людини.  За певний час геморой несе за собою не тільки неестетичний вигляд, а й нестерпні болі, дискомфорт, невпевненість у собі.

СИМПТОМИ ГЕМОРОЮ

Геморой може розвиватися як повільно, так і доволі стрімко. Це залежить від індивідуальних особливостей людини, способу життя, генетичної схильності. Спочатку людина фактично не звертає уваги на початкові симптоми, проте з часоом ці ознаки схильні до прогресування.

Перші ознаки геморою:

 • свербіж в ділянці анального отвору;

 • закрепи;

 • тривале перебування в туалеті;

 • відчуття незавершеного акту дефекації;

 • пальпаторне відчуття утвору у формі «шишки»;

Надалі захворювання ускладнюється кровотечами з прямої кишки, сильним болем, погіршенням загального стану. Є чотири стадії прогресування геморою. Основні диференційні показники наведено у таблиці:


ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Як позбутися геморою без складних операцій, болю та тривалої реабілітації? Спеціалісти відділення проктології медичного центру «Оксфорд Медікал» мають вихід! Радіохвильовий хірургічний метод лікування геморою апаратом «Сургітрон»! Без болю, без наркозу, без потреби у стаціонарному лікуванні!

 

Лікування геморою апаратом «Сугрітрон» - це передова інноваційна безболісна методика, визнана провідними спеціалістами у галузі проктології!

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ЛІКУВАННЯ АПАРАТОМ «СУРГІТРОН»?

Під час проведення процедури з використанням радіохвильового скальпеля робиться невеликий розтин тканини з миттєвим коагулюванням та відсутністю кровотечі. Процедура не вимагає механічного тиску на тканини і виключає появу опіків і травм. Впровадження радіохвильового лікування має ряд значних переваг над звичайними хірургічними втручаннями, що беззаперечно висуває даний метод на перші позиції.

Переваги радіохвильового лікування геморою у медичному центрі «Оксфорд Медікал»:

 • відсутність ран, неймовірно швидке загоєння тканин;

 • попередження інфекційних ускладнень;

 • можливість проведення лікування в амбулаторних умовах;

 • коротка тривалість процедури (до 40хв);

 • низький відсоток рецидиву;

 • відсутність тривалого періоду реабілітації;

 • відсутність потреби у введенні загального знеболення;

 • можливість одразу ж продовжувати активний спосіб життя;

 • доступність у ціні.

Варто зауважити, що також є ряд протипоказань до проведення цієї процедури, тому безпосередньо варто проконсультуватися з лікарем-проктологом. Сюди відносять:

 • онкологічні патології;

 • наявність інфекції в ділянці промежини та прямої кишки;

 • схильність до нападу епілепсії;

 • цукровий діабет.

Навіть у даних випадках лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» допоможуть знайти компроміс: лігування латексними кільцями, медикаментозна терапія (на початкових стадіях) та ін. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, абсолютну конфіденційність, комфортні умови лікування, можливість проводити всі обстеження і консультації суміжних спеціалістів на базі центру. Нагадуємо, що медичний центр «Оксфорд Медікал» приймає без вихідних та обідньої перерви!

 

Не варто зволікати! Не дайте можливості такому захворюванню, як геморой, зіпсувати можливість насолоджуватися всіма барвами навколишнього світу!

Зателефонуйте нам, і оператор контакт-центру допоможе знайти зручний для вас час прийому: +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299, 777 299

Також можна записатися у формі внизу.

( Рейтинг: 4.62, голосів: 37 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом