Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Радіохвильове лікування геморою в Івано-Франківську

Геморой – проблема, яка тою чи іншою мірою стосується кожної другої особи. Дана проблема наносить значного збитку у повсякденному житті людини.  За певний час геморой несе за собою не тільки неестетичний вигляд, а й нестерпні болі, дискомфорт, невпевненість у собі.

СИМПТОМИ ГЕМОРОЮ

Геморой може розвиватися як повільно, так і доволі стрімко. Це залежить від індивідуальних особливостей людини, способу життя, генетичної схильності. Спочатку людина фактично не звертає уваги на початкові симптоми, проте з часоом ці ознаки схильні до прогресування.

Перші ознаки геморою:

 • свербіж в ділянці анального отвору;

 • закрепи;

 • тривале перебування в туалеті;

 • відчуття незавершеного акту дефекації;

 • пальпаторне відчуття утвору у формі «шишки»;

Надалі захворювання ускладнюється кровотечами з прямої кишки, сильним болем, погіршенням загального стану. Є чотири стадії прогресування геморою. Основні диференційні показники наведено у таблиці:


ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Як позбутися геморою без складних операцій, болю та тривалої реабілітації? Спеціалісти відділення проктології медичного центру «Оксфорд Медікал» мають вихід! Радіохвильовий хірургічний метод лікування геморою апаратом «Сургітрон»! Без болю, без наркозу, без потреби у стаціонарному лікуванні!

 

Лікування геморою апаратом «Сугрітрон» - це передова інноваційна безболісна методика, визнана провідними спеціалістами у галузі проктології!

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ЛІКУВАННЯ АПАРАТОМ «СУРГІТРОН»?

Під час проведення процедури з використанням радіохвильового скальпеля робиться невеликий розтин тканини з миттєвим коагулюванням та відсутністю кровотечі. Процедура не вимагає механічного тиску на тканини і виключає появу опіків і травм. Впровадження радіохвильового лікування має ряд значних переваг над звичайними хірургічними втручаннями, що беззаперечно висуває даний метод на перші позиції.

Переваги радіохвильового лікування геморою у медичному центрі «Оксфорд Медікал»:

 • відсутність ран, неймовірно швидке загоєння тканин;

 • попередження інфекційних ускладнень;

 • можливість проведення лікування в амбулаторних умовах;

 • коротка тривалість процедури (до 40хв);

 • низький відсоток рецидиву;

 • відсутність тривалого періоду реабілітації;

 • відсутність потреби у введенні загального знеболення;

 • можливість одразу ж продовжувати активний спосіб життя;

 • доступність у ціні.

Варто зауважити, що також є ряд протипоказань до проведення цієї процедури, тому безпосередньо варто проконсультуватися з лікарем-проктологом. Сюди відносять:

 • онкологічні патології;

 • наявність інфекції в ділянці промежини та прямої кишки;

 • схильність до нападу епілепсії;

 • цукровий діабет.

Навіть у даних випадках лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» допоможуть знайти компроміс: лігування латексними кільцями, медикаментозна терапія (на початкових стадіях) та ін. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, абсолютну конфіденційність, комфортні умови лікування, можливість проводити всі обстеження і консультації суміжних спеціалістів на базі центру. Нагадуємо, що медичний центр «Оксфорд Медікал» приймає без вихідних та обідньої перерви!

 

Не варто зволікати! Не дайте можливості такому захворюванню, як геморой, зіпсувати можливість насолоджуватися всіма барвами навколишнього світу!

Зателефонуйте нам, і оператор контакт-центру допоможе знайти зручний для вас час прийому: +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299, 777 299

Також можна записатися у формі внизу.

( Рейтинг: 4.62, голосів: 37 )

відгуки
Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Галина 25-01-2021 Щиро хочу подякувати Олесі Мирославівні за неймовірний результат. Це одна з найкращих лікарів у своїй професії. Я вдячна їй за всю допомогу надану мені, розуміння, доброту і щирість. Це лікар з великої букви, висококваліфікований спеціаліст. Здоров'я і Успіхів Вам! Рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Ольга 10-01-2021 Хочу подякувати , пані Олесі , за уважність та професіоналізм !Рекомендую ! Чудовий Лікар !

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом