(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Радіохвильове лікування анальних тріщин в Івано-Франківську

Анальна тріщина – це проблема, яка завдає пацієнту нестерпного болю та є реальною причиною фобії відвідин туалету. Анальна тріщина – це проблема, при якій доросла людина свідомо відтягує похід до туалету і вдається до різноманітних неефективних методів «лікування». Анальна тріщина – це проблема, яку не можна терпіти, її варто лікувати. 

Гостра анальна тріщина – тимчасовий дефект, який піддається консервативному лікуванню. Хронічна анальна тріщина, в свою чергу, потребує оперативного лікування. В медичному центрі Оксфорд Медікал професійно лікують гострі та хронічні анальні тріщини, застосовуючи сучасні доказові методики.

Особливості хронічної анальної тріщини

Патогістологічно анальна тріщина – це епітеліальний дефект, який має типові ознаки: поздовжнє розташування, дно і краї, гострі кути. Хронічна анальна тріщина вирізняється тим, що на місці типового розташування гострої тріщини краї починають рубцюватися, тобто заміщуються сполучною тканиною.

Пацієнти помилково вважають, що рубцювання гострої тріщини – це видужання. На жаль, це свідчить про перехід у більш тяжку хронічну стадію. Справа в тому, що на відміну від зроговілого епітелію (нормальної шкіри), рубцева тканина не є еластичною і не здатна розтягуватись. Тому, під час наступної дефекації рубець розривається і пацієнт знову і знову терпить нестерпні болі. Рубцева тканина самостійно не змінюється нормальним епітелієм, її необхідно висікати вручну.

Також варто зазначити, що по термінології тріщина вважається ХРОНІЧНОЮ у випадку, якщо дефект у тому ж розташуванні турбує пацієнта понад 2 місяці. Анальні тріщини з’являються переважно на місці задньої спайки, тобто на 6 годині по умовному циферблату.

Клінічні особливості хронічних анальних тріщин

Лікарі звертають увагу на 3 провідні симптоми:

  • біль, який турбує пацієнта під час дефекації і протягом кількох годин опісля;

  • поява яскраво-червоної крові на туалетному папері, або прожилки крові на каловій грудці;

  • спазм сфінктера, який тільки посилює больові відчуття і ускладнює дефекацію.

Варіабельність симптомів залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, від середовища тріщини (вологе чи сухе), від частоти дефекації і т.д. Варто зазначити, що у жінок періоди загострення патології залежать від циклу (посилюються наприкінці МЦ).

Постійні болі, кровотечі, страх, проблеми із стільцем – не варто терпіти, зверніться до лікаря. Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал пропонують сучасну малоінвазивну методику хірургічного лікування хронічних анальних тріщин – радіохвильове висічення апаратом SURGITRON!

Суть радіохвильового лікування анальних тріщин

Суть полягає у висіченні патологічно зміненої тканини за допомогою радіохвильового пучка із миттєвою коагуляцією тканин. Дана процедура проводиться під місцевим знеболенням, без потреби у загальній седації пацієнта.

«Чим це відрізняється від звичайного висічення скальпелем?» - запитаєте ви. Зверніть увагу на метод висічення. Радіохвильовий метод дозволяє зберегти здорові тканини і з мінімальною травматизацією прискорює загоєння післяопераційної рани завдяки термічній дії на тканини. Пацієнту не потрібно накладати шви і проходити болючий період реабілітації. Одразу після процедури, пацієнт, ознайомившись із індивідуальними рекомендаціями від проктолога, може повертатися до звичного способу життя. Важливим елементом лікування є корекція харчування, питного режиму, уникнення важких фізичних навантажень.

Ми турбуємося про бажаний позитивний результат, про комфорт пацієнта, про дотримання умов конфіденційності. Ми надаємо перевагу професіоналізму та якості. Обирайте найкращих!

Записатися на прийом лікаря-проктолога: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 4.59, голосів: 37 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар хірург-проктолог: Мельник Олег Ігорович
Мельник Олег Ігорович лікар хірург-проктолог
лікар хірург-проктолог: Мельник Олег Ігорович
Мельник Олег Ігоровичлікар хірург-проктолог Відео-візитка

Незалежності 93А;

інформація про лікаря

  • 2004-2010рр.- навчався в Івано-Франківському національному медичному  університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”.
  • 2010- 2013рр.- інтернатура на базі ЦМКЛ за спеціальністю “Хірургія”.
  • 2013р. лікар-хірург у ДЗВЛ станції Івано-Франківськ ДТГО “Львівська залізниця”
  • 2015р. – спеціалізація по проктології при Львівському НМУ ім. Данила Галицького
  • 2015р. -  лікар-хірург проктолог МЦ “Оксфорд Медікал”.
показати повний текст

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом