Лікування анальних тріщин в Івано-Франківську

Анальна тріщина – це часта причина звернення до проктолога. Нестерпний біль, страх перед туалетом, кров – такі симптоми не кожен радий терпіти. Анальна тріщина являє собою дефект слизової оболонки анального проходу, який супроводжується болями, спазмами сфінктеру, незначними кровотечами, та може призвести до серйозних ускладнень. Лікарі-проктологи виявляють анальні тріщини приблизно у 12% своїх пацієнтів, що робить їх третім за поширеністю проктологічним захворюванням, після коліту та геморою.

В медичному центрі Оксфорд професійно лікують анальні тріщини різних форм із залученням новітніх ефективних методик.

Причини появи та ознаки анальних тріщин

Причинами розвитку анальних тріщин можуть бути:

 • малорухливий спосіб життя;

 • хронічні захворювання травного тракту: холецистит, гастрит, виразкова хвороба шлунку;

 • травми анального отвору при запорах або викликані введенням в анальний канал сторонніх предметів;

 • геморой;

 • анатомічні особливості прямої кишки (анальні тріщини у жінок частіше виявляють в передній частині анального проходу, що пов’язано з особливостями  будови статевих органів);

 • тривалі спазми сфінктера.

Анальні тріщини бувають двох типів: гострі та хронічні. Гострі тріщини мають щілинну форму та гладкі краї. Її поява супроводжується наступними симптомами:

 • сильний, але нетривалий біль у задньому проході (зазвичай під час дефекації);

 • спазм анального сфінктера;

 • невеликі кровотечі під час дефекації.

Якщо тріщина не загоюється довше місяця, тріщина стає хронічною: по її краях розростається сполучна тканина, утворюються щільні ділянки надлишкової тканини, які можуть призвести до утворення фіброзного поліпу. Анальні тріщини на хронічній стадії характеризуються посиленням болю у задньому проході, виділенням гною та кровотечами з анального проходу та появою страху випорожнення (через страх перед неприємними відчуттями).

Ускладненнями анальних тріщин можуть бути значні кровотечі, геморой, свищі прямої кишки, коліт), парапроктит та простатит.

Якщо ви маєте симптоми, що вказують на можливе існування анальної тріщини, вам слід терміново звернутися до лікаря-проктолога за консультацією, так як виявлення та лікування анальних тріщин на ранньому етапі дає змогу уникнути хірургічного втручання!

Як лікувати анальні тріщини?

90% відсотків пацієнтів з гострими анальними тріщинами можливо вилікувати за допомогою ін’єкцій медикаментозних препаратів. Тоді як хворим з хронічними анальними  тріщинами зазвичай рекомендують хірургічне втручання, що часто тягне за масу післяопераційних ускладнень, таких як масивні кровотечі, інфекції, утворення рубців та ін.

Спеціалісти медичного центру «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» пропонують сучасну альтернативу застарілим методам та радикальному хірургічному втручанню – радіохвильову терапію апаратом Сургітрон, яка має комплекс вагомих переваг:

 • безболісність, адже м’які тканини розсікаються за допомогою високочастотних хвиль;

 • відсутність набряків, запалень, рубців;

 • швидке загоєння;

 • використання місцевої анестезії, що дозволяє уникнути шкідливого впливу загального наркозу на організм.

Нашою метою є задоволені пацієнти, чого ми досягаємо завдяки 100% результату! Окрім того, ми пропонуємо засоби індивідуального комфорту: зручне приміщення, індивідуальна одноразова білизна для огляду, оптимальні комфортні умови.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРІВ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» ТА ОТРИМАЙТЕ ШВИДКУ КВАЛІФІКОВАНУ ТА КОНФІДЕНЦІЙНУ ДОПОМОГУ! ПЕРВИННИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ – ВСЬОГО 500 ГРН!

Записатися на прийом: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 4.58, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалісти



лікар хірург-проктолог: Мельник Олег Ігорович
Мельник Олег Ігорович лікар хірург-проктолог
лікар хірург-проктолог: Мельник Олег Ігорович
Мельник Олег Ігоровичлікар хірург-проктолог Відео-візитка

Незалежності 93А;

інформація про лікаря

 • 2004-2010рр.- навчався в Івано-Франківському національному медичному  університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”.
 • 2010- 2013рр.- інтернатура на базі ЦМКЛ за спеціальністю “Хірургія”.
 • 2013р. лікар-хірург у ДЗВЛ станції Івано-Франківськ ДТГО “Львівська залізниця”
 • 2015р. – спеціалізація по проктології при Львівському НМУ ім. Данила Галицького
 • 2015р. -  лікар-хірург проктолог МЦ “Оксфорд Медікал”.
показати повний текст

відгуки




Іванна 27-03-2022 Я,дочка пацієнтки Шіманської Галини,Щиро дякуємо за професіоналізм, уважність присутність милосердя та постійну підтримку лікарки проктолога Олесі Мирославівни,вона й справді дуже переживала за мою маму інваліда завжди була на зв'язку і давала рекомендації.Мама її так і називала Ангелом .....Наявність такого лікаря, як Ви, спонукає думати про майбутнє. Лікарю, я Вам щиро вдячна. Я ніколи не забуду все, що вона зробила для моєї мами.Дякуємо Вам Олеся Мирославівна, від щирого серця,нехай Матінка Божа вас завжли охороняє.

відділення: Проктологія

Карабін Андрій Миронович 22-01-2022 Дякую за чудову консультацію Одесі Мирославівні дуже хороший лікар

відділення: Проктологія

Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом