Лігування геморою латексними кільцями в Івано-Франківську

Геморой – це проблема, котра нагадує про себе постійно. Біль, дискомфорт, страх – ці відчуття спотворюють ваше життя і не дають можливості бути активним. На жаль, статистика свідчить, що більшість пацієнтів з даною проблемою відтягують візит до лікаря якомога пізніше. Що стримує пацієнта прийти до лікаря? На це є багато причин. Першими виступають брак часу та страх перед операцією. Адже наразі виник стереотип, що лікування вимагає перебування в стаціонарі, довгої реабілітації і купи інших турбот. 

Саме тому у нашому медичному центрі лікарі проктологи пропонують сучасну малоінвазивну процедуру, котра триває буквально кілька хвилин і, що головне,  – дозволяє залишатися активним і не відриватися від звичного життя! Лігування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець!

В чому суть лігування латексними кільцями?

Для початку варто зрозуміти, що таке геморой. Геморой – це патологічно змінені гемороїдальні вузли, які виникли як наслідок порушень кровообігу в судинах прямої кишки. З часом ці вузлики запалюються, мають схильність до випадіння та кровотечі. Усі ці процеси проявляються для пацієнта сильним болем та дискомфортом. 

Ми знаємо, що геморой протікає у декілька стадій. Якщо при першій стадії пацієнт майже не відчуває симптомів, то на кінцевих стадіях запалення поширюється на прилеглі тканини і виникає ризик значних ускладнень.

Лігування латексними кільцями показане на 1, 2 та 3 стадії протікання геморою. Дана маніпуляція не потребує знеболення. Спочатку лікар-проктолог за допомогою лігатора накладає латексне кільце на ніжку вузла і пацієнт може вирушати по власних справах. Протягом кількох днів кільце здавлює вузол та не допускає його кровопостачання. Вузлик ішемізується, некротизується і просто випадає. За 2-3 тижні на місці вузла виникає невеликий рубець – ділянка загоюється. Одномоментно дозволяється накладання 1-2 кілець. Побічні ефекти слабо виражені, це може бути незначний дискомфорт, також можливе відчуття стороннього тіла в прямій кишці.

Переваги лігування геморою латексними кільцями

Лігування геморою латексними кільцями має беззаперечні переваги перед багатьма методиками. До них відносять:

  • жодної потреби у перебуванні в стаціонарі та тривалому реабілітаційному періоді;

  • виконання процедури за лічені хвилини – значна економія вашого особистого часу;

  • можливість не відриватися від навчання/роботи;

  • жодної потреби у знеболенні, адже процедура не завдає болю;

  • високий відсоток ефективності процедури (95%) за умови дотримання рекомендацій лікаря;

  • гнучка та доступна цінова політика закладу;

Показання та протипоказання до лігування латексними кільцями

Як зазначалось вище, лігування латексними кільцями показане при 1, 2 або 3 стадії геморою. Проте є певні протипоказання, які вимагають застосування інших методик. Основним проти протипоказом є геморой 4 стадії. У даному випадку вузлик занадто великий, що може унеможливлювати накладання кільця. Також дана процедура заборонена при тромбозі гемороїдальних вузлів, парапроктиті, комбінованому геморої, анальних тріщинах.

Чому варто обрати Оксфорд Медікал? Саме у нашому медичному центрі ви отримаєте гарантовану медичну допомогу у комфортних умовах не витрачаючи зайвого часу на нестерпні черги та очікування. Досвідчені лікарі, якісне імпортне обладнання, привітний персонал, можливість попереднього запису по телефону та в онлайн-режимі, доступні ціни – це одні з основних переваг Оксфорд Медікал Івано-Франківськ!

Для запису до лікаря телефонуйте нам: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ПроктологіяЦіна
Первинна консультація проктолога (первинний прийом лікаря включає: консультацію; збір анамнезу; огляд на кріслі; аноскопію;винесення діагнозу) 450.00 грн
Повторна консультація проктолога 300.00 грн
Видалення новоутворень перианальної зони (папілом, бородавок і тд.) від 974.00 грн
Лікування хронічної анальної тріщини апаратом Сургітрон від 6500.00 грн
Медикаментозне лікування гострої проктологічної патології 500.00 грн
Ректороманоскопія 250.00 грн
Аноскопія 200.00 грн
Видалення анального поліпу від 3660.00 грн
Видалення зовнішнього гемороїдального вузла від 5200.00 грн
Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів (одного вузла) від 5400.00 грн
Видалення зовнішнього гемороїдального вузла, ускладнене тромбозом, 1 шт від 4300.00 грн
Лікування внутрішнього геморою апаратом IRC від 2500.00 грн
Лікування ретромбозу зовнішнього гемороїдального вузла апаратом Сургітрон 2500.00 грн
Зупинка кровотечі з гемороїдального вузла з прошиванням 4350.00 грн
Доплерівська дезартеризація апаратом HAL-RAR 19500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Галина 25-01-2021 Щиро хочу подякувати Олесі Мирославівні за неймовірний результат. Це одна з найкращих лікарів у своїй професії. Я вдячна їй за всю допомогу надану мені, розуміння, доброту і щирість. Це лікар з великої букви, висококваліфікований спеціаліст. Здоров'я і Успіхів Вам! Рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Ольга 10-01-2021 Хочу подякувати , пані Олесі , за уважність та професіоналізм !Рекомендую ! Чудовий Лікар !

відділення: Проктологія

Kristin Kravets 10-01-2021 Тимофійчук Олеся спеціаліст свого діла ! Лікар від Бога! Дуже рада що в нашій Україні є такі хірурги! Хай вам Везе в вашій професії і в житті ! Хороших пацієнтів і міцного здоров’я !! :)

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом