Лігування геморою латексними кільцями в Івано-Франківську

Геморой – це проблема, котра нагадує про себе постійно. Біль, дискомфорт, страх – ці відчуття спотворюють ваше життя і не дають можливості бути активним. На жаль, статистика свідчить, що більшість пацієнтів з даною проблемою відтягують візит до лікаря якомога пізніше. Що стримує пацієнта прийти до лікаря? На це є багато причин. Першими виступають брак часу та страх перед операцією. Адже наразі виник стереотип, що лікування вимагає перебування в стаціонарі, довгої реабілітації і купи інших турбот. 

Саме тому у нашому медичному центрі лікарі проктологи пропонують сучасну малоінвазивну процедуру, котра триває буквально кілька хвилин і, що головне,  – дозволяє залишатися активним і не відриватися від звичного життя! Лігування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець!

В чому суть лігування латексними кільцями?

Для початку варто зрозуміти, що таке геморой. Геморой – це патологічно змінені гемороїдальні вузли, які виникли як наслідок порушень кровообігу в судинах прямої кишки. З часом ці вузлики запалюються, мають схильність до випадіння та кровотечі. Усі ці процеси проявляються для пацієнта сильним болем та дискомфортом. 

Ми знаємо, що геморой протікає у декілька стадій. Якщо при першій стадії пацієнт майже не відчуває симптомів, то на кінцевих стадіях запалення поширюється на прилеглі тканини і виникає ризик значних ускладнень.

Лігування латексними кільцями показане на 1, 2 та 3 стадії протікання геморою. Дана маніпуляція не потребує знеболення. Спочатку лікар-проктолог за допомогою лігатора накладає латексне кільце на ніжку вузла і пацієнт може вирушати по власних справах. Протягом кількох днів кільце здавлює вузол та не допускає його кровопостачання. Вузлик ішемізується, некротизується і просто випадає. За 2-3 тижні на місці вузла виникає невеликий рубець – ділянка загоюється. Одномоментно дозволяється накладання 1-2 кілець. Побічні ефекти слабо виражені, це може бути незначний дискомфорт, також можливе відчуття стороннього тіла в прямій кишці.

Переваги лігування геморою латексними кільцями

Лігування геморою латексними кільцями має беззаперечні переваги перед багатьма методиками. До них відносять:

  • жодної потреби у перебуванні в стаціонарі та тривалому реабілітаційному періоді;

  • виконання процедури за лічені хвилини – значна економія вашого особистого часу;

  • можливість не відриватися від навчання/роботи;

  • жодної потреби у знеболенні, адже процедура не завдає болю;

  • високий відсоток ефективності процедури (95%) за умови дотримання рекомендацій лікаря;

  • гнучка та доступна цінова політика закладу;

Показання та протипоказання до лігування латексними кільцями

Як зазначалось вище, лігування латексними кільцями показане при 1, 2 або 3 стадії геморою. Проте є певні протипоказання, які вимагають застосування інших методик. Основним проти протипоказом є геморой 4 стадії. У даному випадку вузлик занадто великий, що може унеможливлювати накладання кільця. Також дана процедура заборонена при тромбозі гемороїдальних вузлів, парапроктиті, комбінованому геморої, анальних тріщинах.

Чому варто обрати Оксфорд Медікал? Саме у нашому медичному центрі ви отримаєте гарантовану медичну допомогу у комфортних умовах не витрачаючи зайвого часу на нестерпні черги та очікування. Досвідчені лікарі, якісне імпортне обладнання, привітний персонал, можливість попереднього запису по телефону та в онлайн-режимі, доступні ціни – це одні з основних переваг Оксфорд Медікал Івано-Франківськ!

Для запису до лікаря телефонуйте нам: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Галина 25-01-2021 Щиро хочу подякувати Олесі Мирославівні за неймовірний результат. Це одна з найкращих лікарів у своїй професії. Я вдячна їй за всю допомогу надану мені, розуміння, доброту і щирість. Це лікар з великої букви, висококваліфікований спеціаліст. Здоров'я і Успіхів Вам! Рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Ольга 10-01-2021 Хочу подякувати , пані Олесі , за уважність та професіоналізм !Рекомендую ! Чудовий Лікар !

відділення: Проктологія

Kristin Kravets 10-01-2021 Тимофійчук Олеся спеціаліст свого діла ! Лікар від Бога! Дуже рада що в нашій Україні є такі хірурги! Хай вам Везе в вашій професії і в житті ! Хороших пацієнтів і міцного здоров’я !! :)

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом