(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Лігування геморою латексними кільцями в Івано-Франківську

Геморой – це проблема, котра нагадує про себе постійно. Біль, дискомфорт, страх – ці відчуття спотворюють ваше життя і не дають можливості бути активним. На жаль, статистика свідчить, що більшість пацієнтів з даною проблемою відтягують візит до лікаря якомога пізніше. Що стримує пацієнта прийти до лікаря? На це є багато причин. Першими виступають брак часу та страх перед операцією. Адже наразі виник стереотип, що лікування вимагає перебування в стаціонарі, довгої реабілітації і купи інших турбот. 

Саме тому у нашому медичному центрі лікарі проктологи пропонують сучасну малоінвазивну процедуру, котра триває буквально кілька хвилин і, що головне,  – дозволяє залишатися активним і не відриватися від звичного життя! Лігування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець!

В чому суть лігування латексними кільцями?

Для початку варто зрозуміти, що таке геморой. Геморой – це патологічно змінені гемороїдальні вузли, які виникли як наслідок порушень кровообігу в судинах прямої кишки. З часом ці вузлики запалюються, мають схильність до випадіння та кровотечі. Усі ці процеси проявляються для пацієнта сильним болем та дискомфортом. 

Ми знаємо, що геморой протікає у декілька стадій. Якщо при першій стадії пацієнт майже не відчуває симптомів, то на кінцевих стадіях запалення поширюється на прилеглі тканини і виникає ризик значних ускладнень.

Лігування латексними кільцями показане на 1, 2 та 3 стадії протікання геморою. Дана маніпуляція не потребує знеболення. Спочатку лікар-проктолог за допомогою лігатора накладає латексне кільце на ніжку вузла і пацієнт може вирушати по власних справах. Протягом кількох днів кільце здавлює вузол та не допускає його кровопостачання. Вузлик ішемізується, некротизується і просто випадає. За 2-3 тижні на місці вузла виникає невеликий рубець – ділянка загоюється. Одномоментно дозволяється накладання 1-2 кілець. Побічні ефекти слабо виражені, це може бути незначний дискомфорт, також можливе відчуття стороннього тіла в прямій кишці.

Переваги лігування геморою латексними кільцями

Лігування геморою латексними кільцями має беззаперечні переваги перед багатьма методиками. До них відносять:

  • жодної потреби у перебуванні в стаціонарі та тривалому реабілітаційному періоді;

  • виконання процедури за лічені хвилини – значна економія вашого особистого часу;

  • можливість не відриватися від навчання/роботи;

  • жодної потреби у знеболенні, адже процедура не завдає болю;

  • високий відсоток ефективності процедури (95%) за умови дотримання рекомендацій лікаря;

  • гнучка та доступна цінова політика закладу;

Показання та протипоказання до лігування латексними кільцями

Як зазначалось вище, лігування латексними кільцями показане при 1, 2 або 3 стадії геморою. Проте є певні протипоказання, які вимагають застосування інших методик. Основним проти протипоказом є геморой 4 стадії. У даному випадку вузлик занадто великий, що може унеможливлювати накладання кільця. Також дана процедура заборонена при тромбозі гемороїдальних вузлів, парапроктиті, комбінованому геморої, анальних тріщинах.

Чому варто обрати Оксфорд Медікал? Саме у нашому медичному центрі ви отримаєте гарантовану медичну допомогу у комфортних умовах не витрачаючи зайвого часу на нестерпні черги та очікування. Досвідчені лікарі, якісне імпортне обладнання, привітний персонал, можливість попереднього запису по телефону та в онлайн-режимі, доступні ціни – це одні з основних переваг Оксфорд Медікал Івано-Франківськ!

Для запису до лікаря телефонуйте нам: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом