Лігування геморою латексними кільцями в Івано-Франківську

Геморой – це проблема, котра нагадує про себе постійно. Біль, дискомфорт, страх – ці відчуття спотворюють ваше життя і не дають можливості бути активним. На жаль, статистика свідчить, що більшість пацієнтів з даною проблемою відтягують візит до лікаря якомога пізніше. Що стримує пацієнта прийти до лікаря? На це є багато причин. Першими виступають брак часу та страх перед операцією. Адже наразі виник стереотип, що лікування вимагає перебування в стаціонарі, довгої реабілітації і купи інших турбот. 

Саме тому у нашому медичному центрі лікарі проктологи пропонують сучасну малоінвазивну процедуру, котра триває буквально кілька хвилин і, що головне,  – дозволяє залишатися активним і не відриватися від звичного життя! Лігування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець!

В чому суть лігування латексними кільцями?

Для початку варто зрозуміти, що таке геморой. Геморой – це патологічно змінені гемороїдальні вузли, які виникли як наслідок порушень кровообігу в судинах прямої кишки. З часом ці вузлики запалюються, мають схильність до випадіння та кровотечі. Усі ці процеси проявляються для пацієнта сильним болем та дискомфортом. 

Ми знаємо, що геморой протікає у декілька стадій. Якщо при першій стадії пацієнт майже не відчуває симптомів, то на кінцевих стадіях запалення поширюється на прилеглі тканини і виникає ризик значних ускладнень.

Лігування латексними кільцями показане на 1, 2 та 3 стадії протікання геморою. Дана маніпуляція не потребує знеболення. Спочатку лікар-проктолог за допомогою лігатора накладає латексне кільце на ніжку вузла і пацієнт може вирушати по власних справах. Протягом кількох днів кільце здавлює вузол та не допускає його кровопостачання. Вузлик ішемізується, некротизується і просто випадає. За 2-3 тижні на місці вузла виникає невеликий рубець – ділянка загоюється. Одномоментно дозволяється накладання 1-2 кілець. Побічні ефекти слабо виражені, це може бути незначний дискомфорт, також можливе відчуття стороннього тіла в прямій кишці.

Переваги лігування геморою латексними кільцями

Лігування геморою латексними кільцями має беззаперечні переваги перед багатьма методиками. До них відносять:

  • жодної потреби у перебуванні в стаціонарі та тривалому реабілітаційному періоді;

  • виконання процедури за лічені хвилини – значна економія вашого особистого часу;

  • можливість не відриватися від навчання/роботи;

  • жодної потреби у знеболенні, адже процедура не завдає болю;

  • високий відсоток ефективності процедури (95%) за умови дотримання рекомендацій лікаря;

  • гнучка та доступна цінова політика закладу;

Показання та протипоказання до лігування латексними кільцями

Як зазначалось вище, лігування латексними кільцями показане при 1, 2 або 3 стадії геморою. Проте є певні протипоказання, які вимагають застосування інших методик. Основним проти протипоказом є геморой 4 стадії. У даному випадку вузлик занадто великий, що може унеможливлювати накладання кільця. Також дана процедура заборонена при тромбозі гемороїдальних вузлів, парапроктиті, комбінованому геморої, анальних тріщинах.

Чому варто обрати Оксфорд Медікал? Саме у нашому медичному центрі ви отримаєте гарантовану медичну допомогу у комфортних умовах не витрачаючи зайвого часу на нестерпні черги та очікування. Досвідчені лікарі, якісне імпортне обладнання, привітний персонал, можливість попереднього запису по телефону та в онлайн-режимі, доступні ціни – це одні з основних переваг Оксфорд Медікал Івано-Франківськ!

Для запису до лікаря телефонуйте нам: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Семенова Марина 04-08-2022 Добрий день! Хотіла подякувати чудовому лікарю Король Тарасу Володимировичу за професіоналізм та медичну допомогу.Вперше звернулась до вашої клініки та була приємно здивована відношенням медперсоналу та якістю послуг! Дякую!

відділення: Проктологія

Юрій 30-07-2022 Подяка Гайдуку Ярославу Олеговичу. Консультація і план лікування розумні, зрозумілі. Своєю справою займається професійно.

відділення: Проктологія

Іванна 27-03-2022 Я,дочка пацієнтки Шіманської Галини,Щиро дякуємо за професіоналізм, уважність присутність милосердя та постійну підтримку лікарки проктолога Олесі Мирославівни,вона й справді дуже переживала за мою маму інваліда завжди була на зв'язку і давала рекомендації.Мама її так і називала Ангелом .....Наявність такого лікаря, як Ви, спонукає думати про майбутнє. Лікарю, я Вам щиро вдячна. Я ніколи не забуду все, що вона зробила для моєї мами.Дякуємо Вам Олеся Мирославівна, від щирого серця,нехай Матінка Божа вас завжли охороняє.

відділення: Проктологія

Карабін Андрій Миронович 22-01-2022 Дякую за чудову консультацію Одесі Мирославівні дуже хороший лікар

відділення: Проктологія

Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом