Видалення анальних папілом в Івано-Франківську

Наші лікарі проктологи дедалі частіше зустрічаються із пацієнтами, які скаржаться на новоутворення перианальної зони. Такі утворення як папіломи, кондиломи та бородавки анального отвору – явище поширене і головне піддається якісному лікуванню. Тому не варто затягувати, ласкаво просимо на прийом!

Видалення новоутворень анальної зони входить у профіль спеціалізації лікарів проктологів медичного центру Оксфорд Медікал Івано-Франківськ.

Причини виникнення анальних папілом 

Анальні папіломи (гострокінцеві кондиломи) – це епітеліальні новоутворення, які можуть мати плоску або гостру основу і закріплюватися на ніжці. Головною причиною їх розвитку є вірус папіломи людини (ВПЛ). Існують численні типи ВПЛ, але декілька із них є небезпечними у плані онкогенності.

ВПЛ передається контактним шляхом:

  • передача вірусу статевим контактом;

  • передача через використання предметів інтимної гігієни;

  • передача через сидіння унітазу;

  • передача через використання спільної білизни;

  • передача через відвідування загального душу, ванни, сауни, лазні, джакузі.

Насправді, 95% дорослого населення є носіями ВПЛ. Але концентрація вірусу та імунний захист людині не дозволяють розвиватися захворюванню. Але будь-які провокуючі чинники, такі як стрес чи переохолодження, виснаження внаслідок інфекцій чи авітаміноз різко знижують імунний опір і у пацієнта виникають папіломи та бородавки, не тільки анальної зони, а й на статевих органах, на шкірі рук, обличчя, природних складок.

Особливості анальних папілом

Анальні папіломи – це не просто шкірні утвори, вони мають свої специфічні особливості. При ушкодженні однієї папіломи пацієнт відчуватиме біль, дискомфорт, можуть виникати мізерні анальні кровотечі. Папіломи схильні до стрімкого росту та поширення, вони часто групуються. В деяких випадках ми діагностуємо поширення утворень на генітальну зону. Окрім того, під час дефекації відмічається виділення слизу. 

Суб’єктивно пацієнта турбує нестерпний анальний свербіж, відчуття стороннього тіла у прямій кишці, біль і несправжні позиви у туалет. Ушкодження однієї папіломи тільки провокує появу нових, тому ми наполегливо радимо звернутися до лікаря і ліквідувати як саму проблему, так і першопричину її розвитку.

Особливості видалення анальних папілом в Оксфорд Медікал

Головною причиною пізнього звернення до лікаря є зовсім не сором перед делікатною проблемою. Головна причина – страх операції, наркозу, скальпеля, реабілітації. Справді, масивні операції вимагають багато терпіння, часу та коштів.

Ми пропонуємо гідну альтернативу! Малоінвазивне радіохвильове видалення новоутворень анального отвору та перианальної зони апаратом Сургітрон! Радіохвильова хірургія за останні роки набула неабиякої популярності завдяки своїй нетравматичності та високоефективних результатах!

Принцип дії методу полягає у поєднанні радіохвильового та температурного впливу, який за одну мить видаляє новоутворення і одразу коагулює місце видалення, що дозволяє запобігти кровотечі і прискорює процес загоєння тканин у декілька раз. Процедура виконується під дією місцевого знеболення. Окрім того, лікар визначить необхідності лікування першопричини – вірусу папіломи людини, адже в деяких випадках рекомендоване тільки спостереження. Одразу після процедури лікар проктолог надає спеціальні рекомендації щодо догляду та харчування і в ту саму годину ви можете повертатися до буденних справ!

Сучасні нетравматичні методи лікування, досвід та професіоналізм лікарів, гарантія безпеки та комфорту, доступні ціни і головне – якісний результат! Наші переваги не залишать байдужим жодного пацієнта! Запис: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Семенова Марина 04-08-2022 Добрий день! Хотіла подякувати чудовому лікарю Король Тарасу Володимировичу за професіоналізм та медичну допомогу.Вперше звернулась до вашої клініки та була приємно здивована відношенням медперсоналу та якістю послуг! Дякую!

відділення: Проктологія

Юрій 30-07-2022 Подяка Гайдуку Ярославу Олеговичу. Консультація і план лікування розумні, зрозумілі. Своєю справою займається професійно.

відділення: Проктологія

Іванна 27-03-2022 Я,дочка пацієнтки Шіманської Галини,Щиро дякуємо за професіоналізм, уважність присутність милосердя та постійну підтримку лікарки проктолога Олесі Мирославівни,вона й справді дуже переживала за мою маму інваліда завжди була на зв'язку і давала рекомендації.Мама її так і називала Ангелом .....Наявність такого лікаря, як Ви, спонукає думати про майбутнє. Лікарю, я Вам щиро вдячна. Я ніколи не забуду все, що вона зробила для моєї мами.Дякуємо Вам Олеся Мирославівна, від щирого серця,нехай Матінка Божа вас завжли охороняє.

відділення: Проктологія

Карабін Андрій Миронович 22-01-2022 Дякую за чудову консультацію Одесі Мирославівні дуже хороший лікар

відділення: Проктологія

Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом