(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Видалення анальних папілом в Івано-Франківську

Наші лікарі проктологи дедалі частіше зустрічаються із пацієнтами, які скаржаться на новоутворення перианальної зони. Такі утворення як папіломи, кондиломи та бородавки анального отвору – явище поширене і головне піддається якісному лікуванню. Тому не варто затягувати, ласкаво просимо на прийом!

Видалення новоутворень анальної зони входить у профіль спеціалізації лікарів проктологів медичного центру Оксфорд Медікал Івано-Франківськ.

Причини виникнення анальних папілом 

Анальні папіломи (гострокінцеві кондиломи) – це епітеліальні новоутворення, які можуть мати плоску або гостру основу і закріплюватися на ніжці. Головною причиною їх розвитку є вірус папіломи людини (ВПЛ). Існують численні типи ВПЛ, але декілька із них є небезпечними у плані онкогенності.

ВПЛ передається контактним шляхом:

  • передача вірусу статевим контактом;

  • передача через використання предметів інтимної гігієни;

  • передача через сидіння унітазу;

  • передача через використання спільної білизни;

  • передача через відвідування загального душу, ванни, сауни, лазні, джакузі.

Насправді, 95% дорослого населення є носіями ВПЛ. Але концентрація вірусу та імунний захист людині не дозволяють розвиватися захворюванню. Але будь-які провокуючі чинники, такі як стрес чи переохолодження, виснаження внаслідок інфекцій чи авітаміноз різко знижують імунний опір і у пацієнта виникають папіломи та бородавки, не тільки анальної зони, а й на статевих органах, на шкірі рук, обличчя, природних складок.

Особливості анальних папілом

Анальні папіломи – це не просто шкірні утвори, вони мають свої специфічні особливості. При ушкодженні однієї папіломи пацієнт відчуватиме біль, дискомфорт, можуть виникати мізерні анальні кровотечі. Папіломи схильні до стрімкого росту та поширення, вони часто групуються. В деяких випадках ми діагностуємо поширення утворень на генітальну зону. Окрім того, під час дефекації відмічається виділення слизу. 

Суб’єктивно пацієнта турбує нестерпний анальний свербіж, відчуття стороннього тіла у прямій кишці, біль і несправжні позиви у туалет. Ушкодження однієї папіломи тільки провокує появу нових, тому ми наполегливо радимо звернутися до лікаря і ліквідувати як саму проблему, так і першопричину її розвитку.

Особливості видалення анальних папілом в Оксфорд Медікал

Головною причиною пізнього звернення до лікаря є зовсім не сором перед делікатною проблемою. Головна причина – страх операції, наркозу, скальпеля, реабілітації. Справді, масивні операції вимагають багато терпіння, часу та коштів.

Ми пропонуємо гідну альтернативу! Малоінвазивне радіохвильове видалення новоутворень анального отвору та перианальної зони апаратом Сургітрон! Радіохвильова хірургія за останні роки набула неабиякої популярності завдяки своїй нетравматичності та високоефективних результатах!

Принцип дії методу полягає у поєднанні радіохвильового та температурного впливу, який за одну мить видаляє новоутворення і одразу коагулює місце видалення, що дозволяє запобігти кровотечі і прискорює процес загоєння тканин у декілька раз. Процедура виконується під дією місцевого знеболення. Окрім того, лікар визначить необхідності лікування першопричини – вірусу папіломи людини, адже в деяких випадках рекомендоване тільки спостереження. Одразу після процедури лікар проктолог надає спеціальні рекомендації щодо догляду та харчування і в ту саму годину ви можете повертатися до буденних справ!

Сучасні нетравматичні методи лікування, досвід та професіоналізм лікарів, гарантія безпеки та комфорту, доступні ціни і головне – якісний результат! Наші переваги не залишать байдужим жодного пацієнта! Запис: 0673777299, 0503777299.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом