(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

Інфрачервона фотокоагуляція в Івано-Франківську

Метод інфрачервоної фотокоагуляції (ІРФ) – один з найбільш популярних та ефективних методів лікування геморою на І та ІІ стадії захворювання, який також широко використовується в гінекології, дерматології, хірургії.

Використовуючи дану методику, лікування ураженого місця  відбувається не під дією електричного струму, а під дією інфрачервоного випромінювання. Ця енергія перетворюється в тепло, котре краще і швидше проникає в тканини.

Показання та протипоказання до проведення інфрачервоної фотокоагуляції

Клінічно доведено, що метод інфрачервоної фотокоагуляції ефективно та надійно використовується при:

 • лікуванні внутрішнього геморою І-ІІ стадії;

 • видаленні папілом;

 • видаленні гострокінцевих кондилом;

 • зупинці кровотечі після видалення ректальних поліпів, після біопсії слизової оболонки;

 • зупинці кровотечі при лікуванні геморою 3 і 4 стадій.

Протипокази до використання інфрачервоної коагуляції:

 • не рекомендовано використовувати метод ІРФ при наявності запалення тканин;

 • при ускладнених та задавнених варіантах хвороби;

 • не бажано використовувати на площах більше 1 см² одномоментно.

Інфрачервона фотокоагуляція в Оксфорд Медікал

Метод інфрачервоної коагуляції призначає лікар-проктолог після проведення обстеження та попередньої оцінки доцільності даного методу.

Суть принципу роботи інфрачервоного коагулятора полягає в заміщенні уражених судин рубцевою тканиною. Як результат: немає судини - немає вузлів! Враховуючи розміри вузлів, лікар може змінювати час і глибину дії інфрачервоного коагулятора.

Процедури займають до 3-5 хвилин часу та не потребують застосування місцевих знеболюючих препаратів. Можливі відчуття тепла або поколювання. Після даної методики лікування пацієнт може відразу іти на роботу, тому наголошуємо, що завдяки даному методу ви одразу ж можете не відволікатися від звичного способу життя!

Рани загоюються за 2-3 тижні. При цьому можливі тільки незначні відчуття дискомфорту при дефекації та кількаразова поява кров'янистих виділень з анального отвору. Вже за 3-4 тижні в місцях після процедур проростає нормальна слизова оболонка.

Переваги методу інфрачервоної фотокоагуляції

Перевагами даного методу лікування є:

 • можливість зберігати контроль часу коагуляції;

 • усунення проблеми прилипання тканин до наконечника апарата;

 • точно регульована і контрольована глибина некрозу;

 • комфортніший та ефективніший, ніж лікування ін'єкціями;

 • працює з безпечно низькою напругою;

 • процедура не потребує подальшого перебування у стаціонарі;

 • не впливає на кардіостимулятори;

 • абсолютно безпечний при проведенні маніпуляцій у прямій кишці.

На даний момент метод інфрачервоної коагуляції можна назвати одним із найефективніших та найкомфортніших методів лікування геморою на 1 та 2 стадіях захворювання. При дотриманні рекомендацій лікаря, а саме при веденні активного способу життя, ймовірність рецидиву захворювання фактично рівна нулю! Також варто звернути особливу увагу на раціональне харчування та відмовитись від значних навантажень та силових тренувань.


Не затягуйте з лікуванням, зверніться до спеціаліста! Саме в медичному центрі «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» ви отримаєте якісну своєчасну допомогу провідних спеціалістів! Варто тільки зателефонувати за вказаним номером телефону, або внести ваші контакти у формі, що знаходиться внизу сторінки. Саме у нас Ви позбавитесь проблеми за лічені хвилини!

Запис до лікаря-проктолога за телефоном: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ростислав 04-07-2024 Дуже дякую пану Тарасу.Професіонал своєї справи. Я отримав чіткий діагноз та рекомендації по лікуванні.Мені все детально пояснили, розказали про інші опції.Щиро рекомендую

відділення: Проктологія

Марʼяна 10-06-2024 Велика подяка лікарю Тарасу Володимировичу! У цього лікаря «золоті руки», це лікар від Бога! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно і головне без болю! Рекомендую! Дякую !

відділення: Проктологія

Ігор 12-05-2024 Я хотів би висловити свою вдячність лікарю-проктологу Тарасу Володимировичу. Перед записом на прийом я дещо переживав, адже проблема, з якою я звернувся, була досить неприємною. Проте лікар зміг прибрати всі мої сумніви та невпевненість і внести ясність у ситуацію.З першої ж нашої зустрічі стало зрозуміло, що Тарас Володимирович - справжній професіонал. Він швидко зрозумів суть моєї проблеми і вже на першому прийомі знайшов шлях до її вирішення. Це було дуже важливо, адже я хотів якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів та дискомфорту.Тарас Володимирович також дав мені низку важливих рекомендацій, які були висловлені в максимально зрозумілій формі. Я впевнений, що ці поради допоможуть мені уникнути подібних проблем у майбутньому.Загалом, я вражений професіоналізмом і чуйністю лікаря. Він не просто вирішив мою проблему, а й допоміг мені зрозуміти, як дбати про своє здоров'я. З радістю рекомендую звернутися до Тараса Володимировича всім, хто шукає висококваліфікованого спеціаліста.

відділення: Проктологія

Роман 09-05-2024 Лікувався у Тараса Володимировича ще наприкінці 2022 року, лікування було успішним і нічого не турбувало. Зараз проходив повторне обстеження і хотів би подякувати лікарю за професіоналізм, комфортний прийом (наскільки це можливо, враховуючи з яким питанням я звертався) і корисні поради!

відділення: Проктологія

Наталія 12-04-2024 Велика подяка лікарю-проктологу Король Т.В. за уважність, чуйність,професійність. Довго не наважувалась на консультацію, боялась, не думала , що все відбудеться так легко. Дякую . Рекомендую , лікар професіонал.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом