Інфрачервона фотокоагуляція в Івано-Франківську

Метод інфрачервоної фотокоагуляції (ІРФ) – один з найбільш популярних та ефективних методів лікування геморою на І та ІІ стадії захворювання, який також широко використовується в гінекології, дерматології, хірургії.

Використовуючи дану методику, лікування ураженого місця  відбувається не під дією електричного струму, а під дією інфрачервоного випромінювання. Ця енергія перетворюється в тепло, котре краще і швидше проникає в тканини.

Показання та протипоказання до проведення інфрачервоної фотокоагуляції

Клінічно доведено, що метод інфрачервоної фотокоагуляції ефективно та надійно використовується при:

 • лікуванні внутрішнього геморою І-ІІ стадії;

 • видаленні папілом;

 • видаленні гострокінцевих кондилом;

 • зупинці кровотечі після видалення ректальних поліпів, після біопсії слизової оболонки;

 • зупинці кровотечі при лікуванні геморою 3 і 4 стадій.

Протипокази до використання інфрачервоної коагуляції:

 • не рекомендовано використовувати метод ІРФ при наявності запалення тканин;

 • при ускладнених та задавнених варіантах хвороби;

 • не бажано використовувати на площах більше 1 см² одномоментно.

Інфрачервона фотокоагуляція в Оксфорд Медікал

Метод інфрачервоної коагуляції призначає лікар-проктолог після проведення обстеження та попередньої оцінки доцільності даного методу.

Суть принципу роботи інфрачервоного коагулятора полягає в заміщенні уражених судин рубцевою тканиною. Як результат: немає судини - немає вузлів! Враховуючи розміри вузлів, лікар може змінювати час і глибину дії інфрачервоного коагулятора.

Процедури займають до 3-5 хвилин часу та не потребують застосування місцевих знеболюючих препаратів. Можливі відчуття тепла або поколювання. Після даної методики лікування пацієнт може відразу іти на роботу, тому наголошуємо, що завдяки даному методу ви одразу ж можете не відволікатися від звичного способу життя!

Рани загоюються за 2-3 тижні. При цьому можливі тільки незначні відчуття дискомфорту при дефекації та кількаразова поява кров'янистих виділень з анального отвору. Вже за 3-4 тижні в місцях після процедур проростає нормальна слизова оболонка.

Переваги методу інфрачервоної фотокоагуляції

Перевагами даного методу лікування є:

 • можливість зберігати контроль часу коагуляції;

 • усунення проблеми прилипання тканин до наконечника апарата;

 • точно регульована і контрольована глибина некрозу;

 • комфортніший та ефективніший, ніж лікування ін'єкціями;

 • працює з безпечно низькою напругою;

 • процедура не потребує подальшого перебування у стаціонарі;

 • не впливає на кардіостимулятори;

 • абсолютно безпечний при проведенні маніпуляцій у прямій кишці.

На даний момент метод інфрачервоної коагуляції можна назвати одним із найефективніших та найкомфортніших методів лікування геморою на 1 та 2 стадіях захворювання. При дотриманні рекомендацій лікаря, а саме при веденні активного способу життя, ймовірність рецидиву захворювання фактично рівна нулю! Також варто звернути особливу увагу на раціональне харчування та відмовитись від значних навантажень та силових тренувань.


Не затягуйте з лікуванням, зверніться до спеціаліста! Саме в медичному центрі «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» ви отримаєте якісну своєчасну допомогу провідних спеціалістів! Варто тільки зателефонувати за вказаним номером телефону, або внести ваші контакти у формі, що знаходиться внизу сторінки. Саме у нас Ви позбавитесь проблеми за лічені хвилини!

Запис до лікаря-проктолога за телефоном: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Семенова Марина 04-08-2022 Добрий день! Хотіла подякувати чудовому лікарю Король Тарасу Володимировичу за професіоналізм та медичну допомогу.Вперше звернулась до вашої клініки та була приємно здивована відношенням медперсоналу та якістю послуг! Дякую!

відділення: Проктологія

Юрій 30-07-2022 Подяка Гайдуку Ярославу Олеговичу. Консультація і план лікування розумні, зрозумілі. Своєю справою займається професійно.

відділення: Проктологія

Іванна 27-03-2022 Я,дочка пацієнтки Шіманської Галини,Щиро дякуємо за професіоналізм, уважність присутність милосердя та постійну підтримку лікарки проктолога Олесі Мирославівни,вона й справді дуже переживала за мою маму інваліда завжди була на зв'язку і давала рекомендації.Мама її так і називала Ангелом .....Наявність такого лікаря, як Ви, спонукає думати про майбутнє. Лікарю, я Вам щиро вдячна. Я ніколи не забуду все, що вона зробила для моєї мами.Дякуємо Вам Олеся Мирославівна, від щирого серця,нехай Матінка Божа вас завжли охороняє.

відділення: Проктологія

Карабін Андрій Миронович 22-01-2022 Дякую за чудову консультацію Одесі Мирославівні дуже хороший лікар

відділення: Проктологія

Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом