Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Ректороманоскопія в Івано-Франківську

За даними статистики, більшість проктологічних пацієнтів скаржаться на інтенсивні болі в ділянці прямої кишки. У чому причина? До яких методів обстеження варто вдатися? Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» знають як вам допомогти!

Ректороманоскопія – доволі поширений метод діагностики у сучасній проктологічній практиці. Суть даного методу полягає у візуальному обстеженні слизової оболонки прямої та нижніх відділів сигмовидної кишки. Дана процедура виконується лікарем-проктологом з використанням спеціального приладу – ректороманоскопа, який вводиться через задній прохід на глибину близько 20-25 см.

Показання та протипоказання до ректороманоскопії

Лікарі рекомендують проводити діагностичну ректороманоскопію у даних випадках:

  • наявність кров’яних, слизових або гнійних виділень під час дефекації;

  • біль та дискомфорт під час дефекації;

  • підозра на доброякісні або злоякісні новоутворення прямої та сигмовидної кишки;

  • з профілактичною метою для пацієнтів, у яких в анамнезі наявна онкопатологія;

  • при систематичних закрепах або діареї;

До відносних протипоказань для проведення ректороманоскопії відносять гострі запальні стани заднього проходу, хімічні або термічні опіки, патологічне звуження заднього проходу, тромбоз гемороїдальних вен.

Особливості проведення ректороманоскопії в МЦ «Оксфорд Медікал»

При появі принаймі однієї із вищеперерахованих ознак, варто звернутися до лікаря-проктолога. Перед прийомом лікаря варто провести певну підготовку, а саме: за одну-дві години потрібно провести очищення кишківника – очисну клізму. Ви можете використати теплу переварену воду у кількості 1 л., або спеціальний розчин з аптеки. Також лікарі рекомендують за 2-3 дні до прийому виключити з раціону продукти, які сприяють газоутворенню та закрепам: бобові, молочні продукти, яйця та інші.

Під час прийому спеціаліст проводить загальний огляд, який включає в себе візуальний огляд відхідника, пальцеве дослідження прямої кишки, відеоаноскопію (ендоскопічне обстеження на глибину 5-7 см). Після збору анамнезу, скарг пацієнта та огляду, лікар приймає рішення у доцільності проведення ректороманоскопії. Процедура є фактично безболісною, проте пацієнт може відчувати певний дискомфорт. Тому, за потреби, лікар вдається до місцевого знеболення – зрошення слизової оболонки анестетиком. Ми гарантуємо комфорт та абсолютну безпечність під час даного медичного обстеження.

Чому варто обрати саме Оксфорд Медікал?

Спеціалісти медичного центру «Оксфорд Медікал» гарантують високий професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, повну конфіденційність, проведення діагностики та лікування з використанням новітнього обладнання. Наші методики лікування перевірені роками та схвальними відгуками пацієнтів!

Тому, при виявленні перших ознак  хвороби у вас або ваших близьких – не відкладайте візит до лікаря! Пам’ятайте – своєчасна діагностика та лікування є запорукою вашого здоров’я! Саме у нас вам нададуть професійну медичну допомогу на європейському рівні. 

Також не варто забувати про важливість профілактичного обстеження особам, старшим 45 років, пацієнтам зі спадковою схильністю.

Для запису варто зателефонувати нам за вказаними номерами телефону: +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299, +38(097) 4 777 299. Також можна внести свої контактні дані у формі внизу, і працівник контакт-центру зателефонує вам у зручний для вас час. Ми працюємо без обідньої перерви та вихідних!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Приймак Оксана 14-12-2021 Хочу подякувати Гайдуку Ярославу Олеговичу за проведену операцію і за прекрасний результат. Чудовий лікар, професіонал своєї справи і хороша людина.Ярослав Олегович, Ваш професіоналізм та вміння працювати з людьми доводять, що є такі лікарі, для яких кожен пацієнт важливий.Щиро дякую!

відділення: Проктологія

Оксана 04-06-2021 Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Я дуже вдячна Богу що попала з своєю проблемою до найкращого лікаря Тетяни Тарасівної. Ще неймовірно хороша людина, і сильний спеціаліст ❤ Нехай Бог вам посилає міцне здоров'я, що б ви могли надалі довгі роки допомагати людям у важких обставинах.

відділення: Проктологія

Ольга 23-03-2021 Хороша клініка, привітний персонал, окрема подяка Марущак Наталії Михайлівні. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Успіху Вам у такій нелегкій роботі!

відділення: Проктологія

Галина 25-01-2021 Щиро хочу подякувати Олесі Мирославівні за неймовірний результат. Це одна з найкращих лікарів у своїй професії. Я вдячна їй за всю допомогу надану мені, розуміння, доброту і щирість. Це лікар з великої букви, висококваліфікований спеціаліст. Здоров'я і Успіхів Вам! Рекомендую!!!

відділення: Проктологія

Ольга 10-01-2021 Хочу подякувати , пані Олесі , за уважність та професіоналізм !Рекомендую ! Чудовий Лікар !

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом