Ректороманоскопія в Івано-Франківську

За даними статистики, більшість проктологічних пацієнтів скаржаться на інтенсивні болі в ділянці прямої кишки. У чому причина? До яких методів обстеження варто вдатися? Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» знають як вам допомогти!

Ректороманоскопія – доволі поширений метод діагностики у сучасній проктологічній практиці. Суть даного методу полягає у візуальному обстеженні слизової оболонки прямої та нижніх відділів сигмовидної кишки. Дана процедура виконується лікарем-проктологом з використанням спеціального приладу – ректороманоскопа, який вводиться через задній прохід на глибину близько 20-25 см.

Показання та протипоказання до ректороманоскопії

Лікарі рекомендують проводити діагностичну ректороманоскопію у даних випадках:

 • наявність кров’яних, слизових або гнійних виділень під час дефекації;

 • біль та дискомфорт під час дефекації;

 • підозра на доброякісні або злоякісні новоутворення прямої та сигмовидної кишки;

 • з профілактичною метою для пацієнтів, у яких в анамнезі наявна онкопатологія;

 • при систематичних закрепах або діареї;

До відносних протипоказань для проведення ректороманоскопії відносять гострі запальні стани заднього проходу, хімічні або термічні опіки, патологічне звуження заднього проходу, тромбоз гемороїдальних вен.

Особливості проведення ректороманоскопії в МЦ «Оксфорд Медікал»

При появі принаймі однієї із вищеперерахованих ознак, варто звернутися до лікаря-проктолога. Перед прийомом лікаря варто провести певну підготовку, а саме: за одну-дві години потрібно провести очищення кишківника – очисну клізму. Ви можете використати теплу переварену воду у кількості 1 л., або спеціальний розчин з аптеки. Також лікарі рекомендують за 2-3 дні до прийому виключити з раціону продукти, які сприяють газоутворенню та закрепам: бобові, молочні продукти, яйця та інші.

Під час прийому спеціаліст проводить загальний огляд, який включає в себе візуальний огляд відхідника, пальцеве дослідження прямої кишки, відеоаноскопію (ендоскопічне обстеження на глибину 5-7 см). Після збору анамнезу, скарг пацієнта та огляду, лікар приймає рішення у доцільності проведення ректороманоскопії. Процедура є фактично безболісною, проте пацієнт може відчувати певний дискомфорт. Тому, за потреби, лікар вдається до місцевого знеболення – зрошення слизової оболонки анестетиком. Ми гарантуємо комфорт та абсолютну безпечність під час даного медичного обстеження.

Чому варто обрати саме Оксфорд Медікал?

Спеціалісти медичного центру «Оксфорд Медікал» гарантують високий професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, повну конфіденційність, проведення діагностики та лікування з використанням новітнього обладнання. Наші методики лікування перевірені роками та схвальними відгуками пацієнтів!

Тому, при виявленні перших ознак  хвороби у вас або ваших близьких – не відкладайте візит до лікаря! Пам’ятайте – своєчасна діагностика та лікування є запорукою вашого здоров’я! Саме у нас вам нададуть професійну медичну допомогу на європейському рівні. 

Також не варто забувати про важливість профілактичного обстеження особам, старшим 45 років, пацієнтам зі спадковою схильністю та жінкам, які перенесли пологи.

Для запису варто зателефонувати нам за вказаними номерами телефону: +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299, +38(097) 4 777 299. Також можна внести свої контактні дані у формі внизу, і працівник контакт-центру зателефонує вам у зручний для вас час. Ми працюємо без обідньої перерви та вихідних!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМельник Олег Ігорович лікар хірург-проктолог
Мельник Олег Ігоровичлікар хірург-проктолог Відео-візитка

Незалежності 93А;

інформація про лікаря

 • 2004-2010рр.- навчався в Івано-Франківському національному медичному  університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”.
 • 2010- 2013рр.- інтернатура на базі ЦМКЛ за спеціальністю “Хірургія”.
 • 2013р. лікар-хірург у ДЗВЛ станції Івано-Франківськ ДТГО “Львівська залізниця”
 • 2015р. – спеціалізація по проктології при Львівському НМУ ім. Данила Галицького
 • 2015р. -  лікар-хірург проктолог МЦ “Оксфорд Медікал”.
показати повний текст
Гаврилюк Олена Миколаївна Лікар хірург-проктолог
ІІ кваліфікаційної категорії
Гаврилюк Олена МиколаївнаЛікар хірург-проктолог
ІІ кваліфікаційної категорії
Відео-візитка

інформація про лікаря

 • 2006 - 2012рр. - Навчалась в  Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобула кваліфікацію лікаря.

 • 2012 - 2015 рр. - проходила інтернатуру на базі Тернопільської університетської лікарні.

 • 2015 - 2018 рр. - проходила клінічну ординатуру при державному вищому навчальному закладі «ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України» за спеціальністю «хірургія».

 • В березні 2017 р. -  пройшла спеціалізацію за спеціальністю «Проктологія» в м.Київ на базі НМАПО ім.П.Л. Шупика.

 • З травня 2013 р. - член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів.

 • 2018 р. пройшла передатестаційний цикл «Хірургія» в м. Київ на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.

 • 2018 р.-  присвоєння другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «хірургія».

 • 2018 — 2019 рр. працювала в ТОВ «Проктологічна амбулаторія» на посаді лікаря хірурга-проктолога.

 • З листопада 2018 р. -  лікар хірург в Монастириській РТМО.

 • З січня 2019р. – лікар хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ»  

показати повний текст

інформація про лікаря

 • 2004-2010 рр. – навчався в Івано-Франківському національному медичному університеті за спеціальністю “Лікувальна справа”;

 • 2010-2013 рр. – проходив інтернатуру на базі хірургічного відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні за спеціальністю ”Хірургія”;

 • з 2013 р. по даний час – лікар хірург хірургічного відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні;

 • 2017 р. – присвоєно другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю “Хірургія”;

 • з 2018 р. лікар хірург МЦ “Оксфорд Медікал”.

показати повний текст
Тимофійчук Олеся Мирославівна Лікар хірург-проктолог

інформація про лікаря

2010-2016рр. - Навчалася в Івано-Франківському національному медичному університеті за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

2016-2019рр. - Проходила інтернатуру на базі Міської клінічної лікарні N 1 м.Івано-Франківська. 

З лютого по квітень 2020р. - Пройшла спеціалізацію «Проктологія» в м.Київ на базі НМАПО ім.Шупика

показати повний текст

відгуки
28-05-2020 Гаврилюк Олена Миколаївна , то є лікар від Бога!!!!! Була на прийомі у неї, вона мені допомогла встановити точний діагноз, тоді, коли інші сумнівались та мало не відправили мене на той світ !!! Чуйна, добра, розумна. Надала мені швидко першу медичну допомогу. Дала направлення і добрі поради !!! Звертайтеся, не пошкодуєте.

відділення: Проктологія

17-04-2019 Доброго дня, була на прийомі в п. Світлани, довший час шукала проктолога жінку, був дискомфорт в прямій кишці, було трохи страшно, але все пройшло швидко, п.Світлана чудовий лікар, все добре пояснила.

відділення: Проктологія

01-01-1970 Доброго дня! Лікар хірург-проктолог Олена Гаврилюк, чуйна, ввічлива. Як фахівець правильно встановила діагноз в якому засумнівався інший хірург із ЦМЛ.!!!!!!! Оглянула і направила на операцію. Рекомендую !!!!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом