Первинний прийом ревматолога в Івано-Франківську

Чомусь ми вважаємо, що проблеми із суглобами – це далека від нас річ, яка актуальна у віці наших бабусі з дідусем. Більшість з нас взагалі не знають, що являє собою ревматологія, при тому кожен стикався із тими чи іншими проявами ревматологічних порушень – болем у суглобах, скутістю та ін. Ревматологічні захворювання часто вражають молодь і навіть дітей, тому актуальність сучасної ревматології є досить значною.

Чим займається сучасна ревматологія?

Ревматологія – це галузь медицини, яка вивчає методи діагностики та консервативного лікування системних захворювань сполучної тканини та аутоімунних патологій. Грубо кажучи, ревматолог лікує захворювання суглобів, опорно-рухового апарату, зв’язок, сухожиль та ін.

Спеціалізацію лікаря-ревматолога можна систематизувати таким чином:

 • Діагностика та лікування запального ураження суглобів різного походження (ревматоїдний артрит, реактивний, ревматичний, псоріатичний та ін.).

 • Діагностика та лікування дистрофічно-дегенеративних захворювань суглобів (гонартрозу, коксартрозу,  остеоартрозу та ін.).

 • Діагностика та лікування системних васкулітів (аутоімунного запального ураження судин).

 • Діагностика та лікування системних захворювань сполучної тканини (системна склеродермія, СЧВ, дерматополіміозит).

 • Діагностика та лікування запальних захворювань навколосуглобових тканин.

Коли рекомендовано звернутися до ревматолога?

Щоб чітко розуміти, що пора відвідати ревматолога, варто ретельно прислухатися до сигналів свого організму. Ревматологічні патології характерні такими симптомами:

 • порушення росту у дитинстві, часті переломи кісток та їх деформація;

 • часті ангіни, мінімум двічі на рік;

 • тривале та стійке підвищення загальної температури тіла;

 • біль у суглобах;

 • обмеження руху у суглобах;

 • набряк суглобів, їх деформація;

 • ломота в тілі;

 • скутість у суглобах, особливо зранку;

 • нарости на суглобах;

 • порушення роботи серця, нирок.

Також звертайте увагу на специфічні симптоми, наприклад почервоніння шкіри на щоках та спинці носа, набряки навколо очей, стоншення та стягнення шкіри та інші. Це так звані патогномонічні ознаки, які дають 70% вірогідність того чи іншого ревматологічного захворювання. Саме вчасне виявлення цих ознак дозволяє виявити патологію на початку її розвитку.

Особливості первинного прийому ревматолога в Оксфорд Медікал

Щоб зрозуміти, що проблема полягає у ревматологічній патологій, зверніть увагу на особливості ваших симптомів, пригадайте, чи не було травм, забиття в анамнезі, спитайте у батьків, чи не турбують їх подібні симптоми. Частіш за все до ревматолога пацієнтів скеровує терапевт та травматолог.

Ревматолог, в свою чергу, проводить ретельний збір анамнестичних даних, опитує його на рахунок скарг, проводить детальний візуальний огляд ураженої зони. Якщо в никає проблема із суглобами, лікар оглядає суглоб, перевіряє симетричність, амплітуду рухів, визначає специфічні симптоми. 

Для верифікації ревматологічних патологій, визначення ключових діагностичних ознак не достатньо. Тому лікарі призначають додаткові обстеження, які можна пройти на базі центру, а саме всі види лабораторної діагностики, УЗД різних груп суглобів, УЗД лімфатичних вузлів та ін.

Прийом лікаря значно відрізняється від звичних вам медичних структур. Лікарі-ревматологи приймають чітко по запису у конкретний час, що дозволяє не витрачати нерви і зайвий час пацієнта на черги під кабінетами. Ми гарантуємо усім пацієнтам професійний підхід, якісний результат та дотримання конфіденційності!

Контакти для запису на прийом: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення РевматологіяЦіна
Консультація ревматолога 400.00 грн
Консультація ревматолога (повторна) 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Леся 28-08-2020 Я була на прийомі у лікаря- ревматолога Христини Рибак вона дуже хороша, приємна ,відповідальна лікарка .Я рада,що є такі молоді талановиті лікарі,мені вона дуже допомогла,надала правильні рекомендації, і допомогла вирішити проблему.Велике дякую за правельне лікування,і відношення.Клініка супер,обладнення і хороші спеціалісти.Бажаю міцного здоров'я та наснаги вам Христина у подальшій праці.

відділення: Ревматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом