УЗД молочних залоз зі знижкою 50%! Кількість місць обмежена! Запис за тел: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

Лікування хвороби Бехчета в Івано-Франківську

Системний васкуліт – це запальний процес, що залучає судини усього організму. Одним з різновидів системного васкуліту є хвороба Бехчета.

 

Хвороба Бехчета – це системне захворювання, що проявляється численними виразками шкіри та слизових оболонок. З часом у процес залучаються органи зору, статеві органи, суглоби. Захворювання не є дуже поширеним на території України: приблизно 5-10 випадків на 100 тис. населення. Середній вік прояву патології припадає на 20-35 років, хворіють як чоловіки, так і жінки.

ЕТІОЛОГІЯ ЗАХВОРЮВАННЯ

Остаточної причини появи хвороби Бехчета достеменно не встановлено. Як і при інших системних захворюваннях, першочергову роль відіграє аутоімунний чинник. Систематичне проникнення в організм людини різного роду бактерій та вірусів сприяють активації аутоімунного механізму. Це все підкріплюється такими факторами як генетична схильність, кліматичні умови, а саме теплий субтропічний та тропічний клімат.

СИМПТОМИ ХВОРОБИ БЕХЧЕТА

Враховуючи той факт, що ця патологія прогресує досить повільно, то й симптоматика не одразу ж розкривається повністю. Це, в свою чергу, досить часто ускладнює діагностику та диференціацію хвороби Бехчета від інших системних захворювань і не тільки.

Лікування хвороби Бехчета Оксфорд МедікалТому варто вчасно виявити спорідненість досить різних симптомів, котрі разом розкривають картину класичного прояву хвороби Бехчета. Сюди відносять:

 1. Поява виразок в порожнині рота. Утворення у формі везикул, які найчастіше вистилають слизову оболонку щік, ясен, язик, мають прозорий вміст. Надалі везикули розкриваються, утворюючи виразки яскраво-червоного кольору. Також запальний процес переходить на глотку, гортань.

 2. Утворення виразок на статевих органах. Виразки зливаються між собою і утворюють великі ерозивні області. Часто цей симптом помилково наводить підозру на наявність інфекції, що ускладнює діагностику.

 3. Ураження органів зору. Починається це з таких симптомів як світлобоязнь, різі, біль, зниження гостроти зору, сльозотечі. Ураження очей є досить серйозним ускладненням, адже воно призводить до абсолютної втрати зору (якщо не проводити вчасне лікування).

 4. Ураження суглобів, що значно ускладнює рухи у суглобах і супроводжується сильним болем.

 5. Патології судин. Сильного удару зазнають судини різного калібру. Тому, відповідно, порушення кровопостачання переходить на всі внутрішні органи: серце (ураження вінцевих судин), легені (аневризма легеневої артерії).

 6. Патології внутрішніх органів. Значні порушення наявні в роботі шлунково-кишкового тракту (нудота, біль у шлунку, шлунково-кишкові кровотечі), ураження периферійної та центральної нервової системи.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРОБИ БЕХЧЕТА

В першу чергу варто визначити клініку захворювання. Лікар повинен вияснити абсолютно усі ознаки, симптоми, фактори, що в тому чи іншому виді проявляли себе з початку захворювання. Значно спрощує діагностику верифікація симптомів з Міжнародними критеріями: наявність виразок у роті, на шкірі, ураження очей і позитивний патергічний тест дають 80% гарантію того, що у пацієнта хвороба Бехчета.

 

Проте результат варто підкріпити лабораторними обстеженнями, УЗД внутрішніх органів, УЗД суглобів (за потреби пункція суглобової впадини).

Лікування хвороби Бехчета спрямоване на досягнення повної ремісії захворювання, попередження появи ускладнень з боку органів зору та внутрішніх органів. Специфічного лікування суто цієї патології не існує. Проте лікарі-ревматологи проводять декілька різних підходів до усунення чинників і симптомів.

Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал проводять комплексний індивідуальний план лікування:

 • імуносупресивна терапія;

 • антикоагулянтна та антиагрегатна терапія;

 • анти-ФНП терапія (при відповідних показаннях);

Звертайтеся до фахівців Оксфорд Медікал і не дайте хворобі жодного шансу забрати усі барви вашого життя!

Запис за телефоном: 777 299

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМисліборська Зоряна Зіновіївна лікар-ревматолог вищої категорії
Мисліборська Зоряна Зіновіївналікар-ревматолог вищої категорії

Незалежності 93А;

інформація про лікаря

 • 1994р. -  закінчила Івано-Франківську державну медичну академію, медичний факультет.
 • Диплом з відзнакою
 • 28.06.1996р. – присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Терапія»
 • 3 1996р. – лікар ревматолог ЦМКЛ, м. Івано-Франківськ
 • 2002р. - ТУ «Вибрані питання кардіології  та ревматології»
 • 2002р. – ПАЦ «Ревматологія» при Львівському Державному Медичному університеті ім. Короля Данила Галицького
 • 2002р. – присвоєння другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Ревматологія»
 • З 1.08.2011 року - Завідуюча ревматологічним відділенням ЦМКЛ з
 • З 1.08.2011 року – позаштатний міський ревматолог
 • 05.12.2011 – присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Ревматологія»
 • З 2018р. – лікар-ревматолог МЦ «Оксфорд Медікал»
показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом