УЗД молочних залоз зі знижкою 50%! Кількість місць обмежена! Запис за тел: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

Лікування тиреоїдиту в Івано-Франківську

Лікування тиреоїдитуТиреоїдит – захворювання щитоподібної залози, що обов’язково супроводжується запальним процесом. Розрізняють гостру, підгостру і хронічну (аутоімунну, фібринозно-інвазивну та специфічну) форми.

ЩО СПРИЧИНЯЄ ДАНУ ПАТОЛОГІЮ?

Зазвичай тиреоїдит є наслідком перенесених хвороб вірусної і бактеріальної етіології. Також спричинити дане захворювання можуть:

  • асептичне запалення після перенесеної травми;
  • променева терапія ділянки щитоподібної залози;
  • потрапляння мікроорганізмів з первинних вогнищ інфекції

СИМПТОМИ ТИРЕОЇДИТУ

В залежності від форми даного захворювання, пацієнти скаржаться на різні проблеми:

  1. При гострому гнійному тиреоїдиті наявні скарги на біль в передній частині шиї, що іррадіює в потилицю і посилюється під час жування і ковтання. Також відмічається збільшення регіонарних лімфовузлів. У пацієнта стійке підвищення температури тіла, озноб. При пальпації щитоподібної залози відчувається її патологічне збільшення і різка болючість.
  2. Підгострий тиреоїдит характеризується різким підвищенням температури тіла, болючістю щитоподібної залози. При пальпації – щитоподібна залоза щільна, помірно збільшена.
  3. При аутоімунному тиреоїдиті хворі звертаються до лікаря з підозрою на зоб або гіпотиреоз, оскільки при даній патології дуже схожа клінічна картина. Больвий синдром відсутній, проте дане захворювання часто супроводжується анемією і багатьма аутоімунними процесами.
  4. Фібринозно-інвазивний тиреоїдит має певну особливість, яка допомагає диференціювати його від інших форм. В даному випадку відзначається велике збільшення залози і її надзвичайна щільність. Виражена зміна голосу, внаслідок зміщення залозою трахеї. Це захворювання небезпечне тим, що може викликати параліч гортані.
  5. Специфічна форма тиреоїдиту виникає як супроводжуюче ускладнення при основній хворобі. І симптоматика безпосередньо залежить від первинної патології.

ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ

Діагностика тиреоїдиту проводиться на базі даних скарг, анамнезу, пальпації. Також проводиться лабораторне обстеження. При загальному аналізі крові відзначаються типові запальні зміни (зсув лейкоцитарної формули вліво, підвищення швидкості осідання еритроцитів(ШОЕ)). За призначенням лікаря проводиться пункцій на біопсія. Великий вклад в діагностику дає ультразвукове обстеження (УЗД).

ЛІКУВАННЯ ТИРЕОЇДИТУ

Саме лікування залежить суто від форми наявного тиреоїдиту. Переважаючою є антибіотикотерапія, призначена для усунення самого збудника захворювання. Велике значення також має симптоматична терапія, яка створена для усунення больового синдрому, гіпертермії і створення якомога комфортніших умов для пацієнта.

У «Оксфорд Медікал» ми гарантуємо вам повне обстеження, консультацію досвідченого спеціаліста, адекватне і ефективне лікування, спрямоване на повне видужання і попередження ускладнень та рецидивів.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРІВ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» ТА ОТРИМАЙТЕ ШВИДКУ КВАЛІФІКОВАНУ ТА КОНФІДЕНЦІЙНУ ДОПОМОГУ!

Записатися на прийом ви можете за номером (0342) 777-299

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом