Лікування цукрового діабету 1 і 2 типу в Івано-Франківську

Лікування діабетуЦукровий діабет – патологія ендокринної системи, яка характеризується значним і водночас стійким підвищенням рівня глюкози в крові. Це обумовлюється недостатнім виробленням підшлунковою залозою інсуліну. Інсулін – гормон що відповідає за нормалізацію вуглеводневого обміну у нашому організмі.

Цукровий діабет буває двох типів – інсулінозалежний (первинний) і інсулінонезалежний (набутий). В усьому світі зареєстровано рекордну кількість осіб, які страждають на цукровий діабет – близько 350 мільйонів. І щороку ця цифра має схильність до зростання.

СИМПТОМИ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ І ЙОГО ДІАГНОСТИКА

Дане захворювання виникає повільно і важко запідозрити його появу, оскільки ознаки не є сильно вираженими. Проте, якщо ви помітите за собою ряд перелічених нижче симптомів, то це буде першим покликом до того, щоб здати аналізи на наявність підвищеного вмісту глюкози.

Ознаки, що можуть вказувати на наявність цукрового діабету:

 • поліурія – збільшення кількості і частоти сечовипускання;
 • полідипсія – постійна спрага, яка саме й зумовлена значним виділенням сечі з організму;
 • поліфагія – постійний невгамовний голод і тяга до солодкого, що згодом призводить до збільшення зайвої ваги і ожиріння;
 • сухість шкіри і слизових оболонок;
 • зниження гостроти зору;
 • зниження загальної стійкості організму до хвороб;
 • часті зміни настрою, дратівливість;
 • постійна втома, сонливість.

Якщо ви за даними критеріями запідозрили, що у вас можливий розвиток цукрового діабету, бажано проконсультуватися з лікарем-ендокринологом, який призначить ряд необхідних обстежень, а саме:

 • аналіз крові на вміст глюкози;
 • аналіз сечі на виявлення глюкози і на наявність ацетону;
 • аналіз крові на рівень глюкованого гемоглобіну;
 • глюкозотолерантний тест.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

При правильному лікуванні саме захворювання не є важким. Проте, страшними є його наслідки і ускладнення, які виникають внаслідок недотримання правильного режиму харчування, неадекватного прийому  препаратів інсуліну, зловживання алкоголем. Найбільш важкими загрозами є гіперглікемічна (діабетична) і гіпоглікемічна коми. Вони виникають при неправильному лікуванні цукрового діабету і є невідкладними станами, тобто потребують невідкладної спеціалізованої допомоги.

Також при цьому захворюванні часто уражаються нирки і навіть можливий розвиток нефропатії. Поширеними серед хворих є точкові крововиливи на сітківці ока, порушення роботи серця з подальшим розвитком, гангрена стопи.

ЛІКУВАННЯ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Лікування діабетуПри інсулінозалежному цукровому діабеті головним аспектом лікування є замісна інсулінотерапія. Вона призначається виключно лікарем-ендокринологом на базі даних обстеження пацієнта. В жодному разі не можна самостійно приймати інсулін, оскільки для кожного хворого призначається індивідуальна доза в розрахунку до одиниць дії. Тож введення надто малої або надто великої кількості інсуліну може призвести до тяжких і незворотніх наслідків.

Також при цукровому діабеті призначається симптоматична терапія, що створена для попередження будь-яких ускладнень. І пацієнтам завжди варто пам’ятати про постійне дотримання дієти, а саме виключення з раціону солодощів, цукру, алкоголю. І в разі виникнення проблем одразу звертатися за допомогою до лікаря.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРІВ МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» ТА ОТРИМАЙТЕ ШВИДКУ КВАЛІФІКОВАНУ ТА КОНФІДЕНЦІЙНУ ДОПОМОГУ!

Записатися на прийом ви можете за номером (0342) 777-299

( Рейтинг: 4.81, голосів: 37 )
послуги Відділення ЕндокринологіяЦіна
Консультація ендокринолога 450.00 грн
Консультація ендокринолога (повторна) 350.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом