Рентгенографія приносових пазух в Івано-Франківську

Приносові пазухи – це порожнини, стінки яких утворені кістковою тканиною, а сама порожнина заповнена повітрям, адже вона напряму з’єднується з носовою порожниною. До додаткових пазух носа відносять фронтальна, решітчасті, клиноподібна та гайморові пазухи. Додаткові пазухи відіграють важливу роль у регулюванні тиску в носовій порожнині, при формуванні голосу, під час вироблення захисного слизу.

Захворювання приносових пазух

На жаль, через вплив маси негативних факторів (затяжні риніти, порушення відходу слизу, викривлення перегородки носа, різного роду інфекційні захворювання) ми в своїй практиці все частіше зустрічаємо синусити – запальне ураження приносових пазух із накопиченням ексудату (серозного, гнійного та ін.)

Як діяти? Оскільки симптоми синуситів є вкрай неприємними, лікарі радять негайно звернутися до лікаря у таких випадках:

 • нестерпний головний біль, що посилюється при рухах головою і особливо при нахилі вперед;

 • біль спочатку має чітку локалізацію в певні зоні лицевого черепа, а потім поширюється на всю голову;

 • зниження або повна втрата нюху;

 • утруднене дихання через закладеність носа;

 • рясні виділення з носа (серозні чи гнійні);

 • загальна слабість та нездужання, підвищення температури тіла.

Основні методи діагностики захворювань приносових пазух

Одним з найбільш інформативних методів є пункція при носової пазухи та посів отриманих виділень. Але пункція є болючою для пацієнта та завдає значного дискомфорту, має високий ризик ускладнень та не показує поширеність процесу.

Спеціалісти медичного центру Оксфорд Медікал пропонують гідну альтернативу – інформативну, безпечну, сучасну та не болючу, а саме цифрову рентгенографію приносових пазух! Метод цифрової рентгенографії полягає у проникненні рентгенівських променів крізь тканини з різною щільністю та проектування результату на екран. На знімку лікар може чітко бачити стінку, контури порожнини, наявність рідини та її рівень, сторонні тіла, новоутворення.

Метод рентгенографії дозволяє виявити:

 • кістозні, поліпоматозні та пухлинні утворення;

 • вроджені та набуті дефекти;

 • перелом кісток носа;

 • сторонні тіла в пазухах;

 • запальний процес та ін.

Особливості проведення рентгенографії приносових пазух в Оксфорд Медікал

Рентгенографія приносових пазух призначається лікарем-оториноларингологом після огляду пацієнта та оцінки даних анамнезу. Протипоказаною процедура є для майбутніх та годуючи мам, для пацієнтів із тяжкою серцево-судинною патологією, для пацієнтів із анемією і тяжкими захворюваннями системи крові.

Також на обстеження можна записатися, зателефонувавши у коллцентр медичного центру Оксфорд Медікал. Ми застосовуємо метод цифрової рентгенографії, перевагами якої є значно нижче променеве навантаження, швидке виконання, безпека і комфорт для пацієнта, висока результативність та чітке зображення. 

Під час обстеження лікар або лаборант надає пацієнту відповідного положення і просить протягом кількох секунд не рухатися. Проводиться знімок у кількох проекціях, на якому лікар оцінює стан пазух. У випадку норми зображення буде однорідним, патологія, в свою чергу, буде чітко вирізнятися. Буквально через пів години пацієнт отримує детальний опис знімка. Важливим є факт, що інтерпретацією даних та формуванням курсу лікування займається лікар, який скерував пацієнта на обстеження.

Обирайте якість та комфорт – довіртесь спеціалістам Оксфорд Медікал! Запис на обстеження: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом