Флюорографія: цифрове обстеження в Івано-Франківську

Ми маємо усі можливості для успішної ранньої діагностики багатьох захворювань, інфекційних, та онкологічних, запальних та аутоімунних. Головною ланкою цього процесу є скринінгові обстеження. Найпопулярнішим скринінговим обстеженням в Україні є флюорографія. 

Флюорографію необхідно проводити усім без винятку, віком від 15 років щорічно. Чому? На жаль, в Україні масово поширені захворювання легень, такі як туберкульоз, бронхообструктивні стани, онкопатологія. Тому для вашої безпеки ат безпеки людей, які вас оточують, необхідно щороку проходити класичне обстеження ОГК.

Не підписана декларація із сімейним лікарем, прив’язаність до місця прописки, необхідність направлення, черги, відсутність лікаря – у нас ви не зустрінете цих проблем, адже в Оксфорд Медікал лікарі працюють щодня, без вихідних! Зателефонувавши до нас, ви буквально через 30 хвилин будете у кабінеті лікаря.

Флюорографія: альтернативне цифрове обстеження

Флюорографія – знайоме нам усім обстеження, яке входить до переліку основних при профоглядах. Лікар не підпише жодне довідку без результатів флюорографії, людина не має права працювати в закладах освіти., громадського харчування, у медичних закладах без результатів флюорографії, дітям не проводять першу вакцинацію проти туберкульозу без результатів флюорографії батьків.

Суть обстеження полягає у тому, що рентгенівські промені, які генерує рентгенівська трубка, проникають крізь тканини людини з різною щільністю, що відбивається на плівці або на екрані. Чим менша щільність тканини – тим більше просвітлення.

В медичному центрі Оксфорд Медікал відмовилися від застарілого методу флюорографії, ми пропонуємо альтернативне безпечне і інформативне рішення – цифрову рентгенографію легень!

Особливості підготовки та проведення флюорографії

Наскільки ви розумієте, в Оксфорд Медікал цифрове обстеження легень можна пройти у зручний для вас час, не чекаючи у черзі. Усе завдяки можливості попереднього запису, який можна здійснити по телефону або у режимі онлайн. Цифрові рентген-дослідження в медичному центрі Оксфорд Медікал проводяться з залученням діагностичної апаратури останнього покоління німецького виробника – Siemens Multix Impact. Обстеження доступне у ціні для кожного і вирізняється наступними перевагами:

  • мінімальна доза опромінення;

  • висока якість зображення;

  • цифровий формат, який дозволяє копіювати та зберігати дані на електронний носій;

  • відсутність побічних ефектів;

  • висока інформативність отриманих даних;

  • простота і доступність у виконанні;

  • швидке отримання результатів: буквально через 30 хвилин ви отримуєте знімок та заключення лікаря-рентгенолога.

Обстеження не потребує специфічної підготовки і виконується швидко та просто. Пацієнта проводять у кабінет, просять оголити грудну клітину, зняти прикраси з шиї та зібрати волосся у пучок. Лікар фіксує положення пацієнта, просить затримати дихання на кілька секунд, апарат робить знімок, на даних якого лікар робить опис та заключення.

Швидко, безпечно та доступно. В медичному центрі Оксфорд Медікал Івано-Франківськ надають перевагу цифровій рентгенографії, адже інформативність обстеження залишає банальну флюорографію далеко позаду. Цифрова рентгенографія ОГК є чудовою альтернативою для профоглядів та інших спеціальних призначень. Завдяки методу, лікар може на ранніх стадіях діагностувати патологію легень, органів середостіння, плеври та ін.

Обирайте якість та комфорт! Запис: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом