Первинний прийом офтальмолога в Івано-Франківську

Зір, слух, нюх, смак, відчуття рівноваги - саме ці 5 відчуттів допомагають  людині обробляти та сприймати навколишнє середовище, у якому ми живемо. Не даремно на першому місці стоїть саме зір, адже 90% інформації про світ, що нас оточує,  ми сприймаємо саме завдяки зоровому аналізатору.

Чітке бачення нашого оточення  забезпечується унікальною та досить складною оптичною системою ока людини. І навіть такий невеликий орган нашого організму може зазнавати ушкоджень та страждати на різного роду патології.

Прийом офтальмолога в Івано-ФранківськуКоли слід звернутися до лікаря-офтальмолога?

Офтальмолог (окуліст)- це лікар який спеціалізується на лікуванні, діагностиці, та профілактиці очних хвороб. На первинний прийом до лікаря-офтальмолога потрібно записатися, якщо ви помітили у себе чи в своїх близьких дані симптоми:

 • почервоніння очей;

 • сльозотеча;

 • біль в оці або навколо нього;

 • почервоніння та набряк повік;

 • порушення координації;

 • втрата гостроти зору;

 • світлобоязнь;

 • «мурашки» перед очима;

 • викривлення зображення;

 • відчуття розпирання в оці;

Дана симптоматика може вказувати на початковий прояв тієї чи іншої патології очей. Щоб своєчасно запобігти розвитку патологій зорового аналізатора, потрібно консультуватися у лікаря-офтальмолога хоча б один раз на рік.

Прийом лікаря офтальмолога в «Оксфорд Медікал»

На первинному прийомі лікар-офтальмолог збирає анамнез у пацієнта та скарги на момент первинного огляду, перевіряє гостроту зору за допомогою добре нам відомої «таблиці Савцева» . Опісля проводиться візуальний огляд , та огляд за допомогою щілинної лампи (апарат для визначення біомікроскопії ока). 

За необхідності додатково проводиться: офтальмоскопія (дослідження очного дна, що включає в себе: обстеження сітківки та її судин, зорового нерва, судину оболонку)  та тонометрія (вимір внутрішньоочного тиску, пальпаторно та апланаційно використовуючи циліндричні тягарці Філатова-Кальфа ). 

Для уточнення діагнозу можуть проводитися додаткові лабораторні та інструментальні методи обстеження, консультації інших спеціалістів, адже проблеми із зором можуть виникати через супутні захворювання такі як: цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, струс головного мозку, авітамінози та інші.

Первинна консультація офтальмолога в Івано-ФранківськуЧому варто обрати «Оксфорд Медікал»?

Медичний центр «Оксфорд Медікал» пропонує вам  надання всього спектру діагностичних послуг в офтальмологічній практиці використовуючи новітнє та сучасне обладнання. Професіоналізм та досвід наших спеціалістів є гарантією вашого здоров’я.

Пам’ятайте! Рання діагностика та виявлення проблеми може зберегти ваш зір, не вдаючись до оперативної корекції зору. Недбайливе ставлення до власного зору може призвести до часткової або повної його втрати. Якщо ви помітили в себе або у своїх близьких дану симптоматику, працівники медичного центру «Оксфорд Медікал» закликають: не зволікайте, запишіться на прийом до лікаря!

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я на сьогоднішній день налічується близько 45 мільйонів незрячих людей, «левину» долю яких можна було б вилікувати провівши вчасну діагностику, що запобігла б прогресії даної патології серед населення.

На первинний прийом до лікаря-офтальмолога ви можете записатись за вказаною адресою : місто Івано-Франківськ, вулиця Василіянок 1 та вулиця Незалежності 93 А, або зателефонувавши за даними номерами телефонів : +38(067) 3 777 299, +38(050) 3 777 299, +38(097) 4 777 299. Ми працюємо без перерв та вихідних, для вашого комфорту.

Дивіться на світ в чітких та кольорових тонах разом із «Оксфорд Медікал»!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЦимбалюк Ірена Володимирівна Лікар-офтальмолог вищої категорії

інформація про лікаря

1992р. – закінчила Івано-Франківський Медичний Інститут, спеціальність «Лікувальна справа»;

1992-1995рр. – проходила інтернатуру на базі Івано-Франківської ОКЛ, спеціальність «Офтальмологія»;

1995р. – лікар-офтальмолог Івано-Франківської дитячої ОКЛ та лікар-офтальмолог по наданню екстреної консультативної допомоги стаціонару дитячої ОКЛ;

1996р. – лікар-офтальмолог поліклінічного відділення Івано-Франківської ОКЛ;

1996р.  – лікар-офтальмолог по екстрених випадках ОКЛ;

2006р. – присвоєння вищої кваліфікаційної категорії спеціальності «Офтальмологія»;

2008р. – лікар-офтальмолог офтальмологічного відділення ОКЛ, лікар по наданню екстреної допомоги відділення мікрохірургії ока;

2015р. – ТУ «Глаукома» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика;

2016р. –ПАЦ «Офтальмологія»на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького;

Травень 2019р. – лікар-офтальмолог медичного центру «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ»

показати повний текст
Кравців Уляна Михайлівнa Лікар-офтальмолог

інформація про лікаря

09.2010  - 06.2016. – закінчила Івано-Франківський Національний Медичний Університет. Лікувальна справа..

  З 27.06.2018р – лікар інтерн на базі ОКЛ (мікрохірургія ока) м.Івано-Франківськ.

  З 2013р. - Приймала участь в науково-практичних конференціях по офтальмології в Івано-Франківську, Львові, Києві, Одесі. Володіє даними методами обстежень як: візометрія, тонометрія, офтальмоскопія, скіаскопія, біомікроскопія, периметрія.

  З 2018р. – лікар-офтальмолог МЦ «Оксфорд Медікал»

  показати повний текст

  відгуки
  Христина 26-07-2020 Хочу подякувати офтальмологу Цимбалюк Ірені - Ви лікар з великої букви! Дуже приємна і розумна жінка!!!

  відділення: Офтальмологія

  Богдан 27-02-2020 Пані Уляна - дуже приємна лікарка, детально описала проблему та відповіла на питання, порадила додатково ліки. Бажаю вам та вашій родині міцного здоров'я.

  відділення: Офтальмологія

  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом