Лікування синдрому «сухого ока» в Івано-Франківську

Чи бувало в вас відчуття болю, стискання та швидкої втомлюваності в очах після робочого дня ?

На час сьогодення ми стикаємось із все новими та новими захворюваннями, які в тій чи іншій мірі пов’язані із стрімким науково-технічним прогресом. Прагнення покращити життя наступного покоління запустили механізм утворення так званих «хвороб цивілізації». В офтальмологічній практиці однією із таких недуг є сухий кератокон’юктивіт, або синдром «сухого ока».

Що являє собою синдром «сухого ока» та яка його етіологія?

Синдром сухого ока в молоді роки прийнято називати «офісною» хворобою. З одного боку це пояснюється інтенсивнішим випаровуванням очної плівки, яка слугує для зволоження ока, у зв’язку із конденціонуванням приміщення, а з другого боку із зменшенням частоти моргальних рухів. 

Справа у тім, що під час роботи за комп’ютером, довготривалому читанні, чи банальному спогляданні в екран смартфону частота наших з вами моргальних рухів знижується втричі, при нормі 10-15 за одну хвилину. Спробуйте перевірити самі, читаючи даний текст.

Цікавим фактом є те ,що вироблення кількості та якості сльози на пряму залежить  від гормонального стану організму, тому у прекрасної половини людства цей симптом виникає частіше , аніж у чоловіків. До цього списку лікарі офтальмологи також відносять різного роду запальні захворювання типу блефаритів, конюктивітів, кератитів, та інших.

Всі вищеперераховані фактори зовнішнього, внутрішнього середовища, запальні процеси, можуть призвести до стрімкішого випаровування рідини із поверхні очного яблука та, чи на зменшення кількості і якості її утворення в залозах зовнішньої секреції.

Симптоматика синдрому «сухого ока»

Синдром сухого ока спричинений  дисфункцією сльозового апарату людини. Це призводить до порушення утворення сльозової плівки, яка потрібна для зволоження ока та захисту його від потрапляння чужорідних тіл. Недостатня продукція сльози призводить до появи очного дискомфорту, що включає в себе:

 • відчуття чужорідного тіла в оці;

 • печіння очного яблука;

 • сухість ока;

 • погіршення  зору в цілому.

Протягом життя  кожний із нас стикався з даною симптоматикою, адже схожі відчуття ми відчуваємо при контакті  нашого очного аналізатора із факторами навколишнього середовища, такими як дим, пил, яскраве світло, і, якщо в даному випадку ці відчуття переважно є швидкоплинними і проходять «самі по собі», то систематичне і довготривале ураження слизистої оболонки ока може призвести до серйозних наслідків .

Лікування синдрому сухого ока в Оксфорд Медікал

Даний недуг є доволі багатофакторним. Тому у випадку, якщо цей симптом утворився на фоні ендокринних, системних порушень, -  потрібно лікувати основне захворювання. При запальних захворюваннях додатків ока призначається лікування в залежності від специфіки запального процесу.

Проте в любому випадку потрібно застосовувати очні краплі для зовнішнього застосування, які є так званими замінниками сльози, тобто їх склад фактично ідентичний людській сльозі.

Чому потрібно обирати саме наш медичний центр? Тому що багатопрофільність  в Оксфорд Медікал Івано-Франківськ, новітнє обладнання та знання своєї справи є гарантом в правильній діагностиці та лікуванні проблеми, із якою ви до нас звернулися.  До нас приходять за результатом!

Ви можете завітати на прийом до лікаря-офтальмолога за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Василіянок 1 та вулиця Незалежності 93а.

За детальною інформацією звертайтеся за контактним телефоном, вказаним на екрані: 067 3 777 299, 097 4 777 299, 050 3 777 299.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЦимбалюк Ірена Володимирівна Лікар-офтальмолог вищої категорії

інформація про лікаря

1992р. – закінчила Івано-Франківський Медичний Інститут, спеціальність «Лікувальна справа»;

1992-1995рр. – проходила інтернатуру на базі Івано-Франківської ОКЛ, спеціальність «Офтальмологія»;

1995р. – лікар-офтальмолог Івано-Франківської дитячої ОКЛ та лікар-офтальмолог по наданню екстреної консультативної допомоги стаціонару дитячої ОКЛ;

1996р. – лікар-офтальмолог поліклінічного відділення Івано-Франківської ОКЛ;

1996р.  – лікар-офтальмолог по екстрених випадках ОКЛ;

2006р. – присвоєння вищої кваліфікаційної категорії спеціальності «Офтальмологія»;

2008р. – лікар-офтальмолог офтальмологічного відділення ОКЛ, лікар по наданню екстреної допомоги відділення мікрохірургії ока;

2015р. – ТУ «Глаукома» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика;

2016р. –ПАЦ «Офтальмологія»на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького;

Травень 2019р. – лікар-офтальмолог медичного центру «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ»

показати повний текст
Кравців Уляна Михайлівнa Лікар-офтальмолог

інформація про лікаря

09.2010  - 06.2016. – закінчила Івано-Франківський Національний Медичний Університет. Лікувальна справа..

  З 27.06.2018р – лікар інтерн на базі ОКЛ (мікрохірургія ока) м.Івано-Франківськ.

  З 2013р. - Приймала участь в науково-практичних конференціях по офтальмології в Івано-Франківську, Львові, Києві, Одесі. Володіє даними методами обстежень як: візометрія, тонометрія, офтальмоскопія, скіаскопія, біомікроскопія, периметрія.

  З 2018р. – лікар-офтальмолог МЦ «Оксфорд Медікал»

  показати повний текст

  відгуки
  Богдан 27-02-2020 Пані Уляна - дуже приємна лікарка, детально описала проблему та відповіла на питання, порадила додатково ліки. Бажаю вам та вашій родині міцного здоров'я.

  відділення: Офтальмологія

  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Спасибо!

  Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

  Оставить сообщение для администрации клиники
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом