Діагностика та лікування глаукоми в Івано-Франківську

Глаукома – комплексне захворювання в офтальмологічній практиці, що характеризується прогресуючим перебігом і призводить до руйнування зорового нерва та повної втрати зору. Дане захворювання спричинене стійким підвищенням внутрішньоочного тиску. За умов пізнього виявлення та без адекватного лікування підвищення внутрішньоочного тиску сприяє дегенерації зорового нерва, що веде за собою неминучу сліпоту.

Станом на 2019 рік, в нашій державі 74% людей, що мають інвалідність по зору, отримали її внаслідок нейродегенеративних змін, серед яких перше місце належить саме глаукомі.

Симптоматика глаукоми

Зі слів людей, які втратили зір через розвиток у них глаукоми, можна зазначити: втрата зору відбувається начебто непомітно, поступово, безболісно, неначе так і має бути з віком. Тому люди сприймають це як належне, відтягуючи зі зверненням до спеціаліста. І в більшості випадків, це і є фатальною помилкою, після якої відновити зір стає неможливим.

Виділяють три основні клінічні симптоми, які вказують на глаукому:

 • підвищення внутрішньоочного тиску;

 • атрофія зорового нерва;

 • звуження поля зору.

Також виділяють такі передвісники цієї недуги:

 • наявність так званих «мушок» перед очима;

 • при погляді на світло - наявність райдужних кілець;

 • затуманення зору.

Якщо ви виявили в себе чи в близьких хоча б одну із вищезазначених ознак, рекомендовано негайно звернутися до лікаря офтальмолога.

Як уражається зоровий нерв при глаукомі?

Нерв може уражається через безліч факторів, але найчастіше це буває через погіршення кровопостачання, порушення відтоку рідини із очного яблука, травматизації, інфекції.

До групи ризику належать :

 • люди,у яких в анамнезі є спадкова схильність до даного захворювання;

 • наявність супутньої патології (цукровий діабет, гіпертонічна хвороба та ін.);

 • вік старше 40 років;

 • тютюнопаління та зловживання алкоголем;

 • вродженні вади ока;

 • стійкі стреси та інші.

Пам’ятайте: втрата зору як наслідок глаукоми – це незворотній процес! Проте можна запобігти цьому!

Діагностика та лікування глаукоми в МЦ Оксфорд Медікал

Підвищення внутрішньоочного тиску свідчить про те, що ви є в групі ризику на дане захворювання.

Тому такі діагностичні критерії як вимірювання внутрішньоочного тиску, вимірювання поля зору, огляд очного дна, визначення гостроти зору, - є обов’язковими в своєчасній діагностиці цього підступного захворювання. Пам’ятайте, що лікування на початковій стадії є запорукою успіху і допоможе зберегти ваш зір. Воно завжди спрямоване на нормалізацію внутрішньоочного тиску, відновлення адекватного кровопостачання зорового нерва.

Лікарі медичного центру Оксфорд Медікал наголошують, що глаукома - це недуга, при якій варто проходити систематичні огляди у лікаря та чітко дотримуватись його рекомендацій. Самолікування, народні методи чи ігнорування даних симптомів призведе  тільки до погіршення та швидшого прогресування хвороби, що в кінцевому результаті призведе до повної втрати зору.

Не зволікайте із приходом на консультацію. Наші спеціалісти зможуть надати вам та вашим близьким повноцінну діагностику та підібрати найефективніший курс лікування. Кваліфіковані лікарі, європейське обладнання та багаторічний досвід - це складові, які допоможуть вам зберегти ваш зір!

Знайти нас ви зможете за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Василіянок 1, вулиця Незалежності 93а.

За детальнішою інформацією та записом звертайтеся за контактними номерами телефонів: +38(067)3777299 або +38(050)3777299.

Дивіться на світ в повному об’ємі  разом із Оксфорд Медікал!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ОфтальмологіяЦіна
Первинна консультація офтальмолога (первинний прийом лікаря включає: консультацію лікаря; огляд очного яблука, придатків ока; дослідження гостроти зору; вимірювання внутрішньоочного тиску з використанням тонометра Маклакова (за потреби); дослідження реакції зіниць на світло; біомікроскопію ока; обстеження синхронності м’язів ока)) 450.00 грн
Повторна консультація офтальмолога 300.00 грн
Вимірювання внутрішньоочного тиску 80.00 грн
Масаж повік 80.00 грн
Підбір окулярів 80.00 грн
Визначення рефракції 80.00 грн
Розтин ячменю 800.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (034) 2 777 2 99

відгуки
Христина 26-07-2020 Хочу подякувати офтальмологу Цимбалюк Ірені - Ви лікар з великої букви! Дуже приємна і розумна жінка!!!

відділення: Офтальмологія

Богдан 27-02-2020 Пані Уляна - дуже приємна лікарка, детально описала проблему та відповіла на питання, порадила додатково ліки. Бажаю вам та вашій родині міцного здоров'я.

відділення: Офтальмологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом