Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

Дослідження внутрішньоочного тиску в Івано-Франківську

Зоровий аналізатор містить спеціальні камери, що містять рідину, призначену для живлення ока. В нормі ця рідина циркулює завдяки відтоку. Існують патології, при яких порушується відтік цієї рідини, що спричиняє підвищення внутрішньоочного тиску.  

Причинами цього явища можуть бути міопія, запальні захворювання ока та його придатків, травми ока, вікові зміни, атеросклероз, цукровий діабет, тривале вживання глюкокортикостероїдів. Головним наслідком підвищення внутрішньоочного тиску є глаукома та абсолютна втрата зору.

Як визначити рівень внутрішньоочного тиску?

Ми чудово знаємо, як виміряти артеріальний тиск і як виглядає тонометр. Процедура під силу кожному, хто бодай частково розуміє суть обстеження. Проте вимірювання внутрішньоочного тиску є дещо складнішою процедурою, тому вимагає професійної обізнаності. 

В медичному центрі Оксфорд Медікал можна отримати інформацію про рівень внутрішньоочного тиску та отримати необхідні рекомендації щодо його корекції завдяки тонометрії за Маклаковим.

Суть методу полягає у визначенні опору очного яблука спеціальним тягарцям, що відображає рівень тиску в орбіті. Метод є контактний і в його основі лежить принцип відштовхувальної здатності та сплющення рогівки.

Показання до проведення тонометрії за Маклаковим

Вимірювання внутрішньоочного тиску рекомендовано проводити усім людям віком від 40 років, особам з обтяженою спадковістю, пацієнтам із хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, цукровим діабетом, підвищеним ризиком розвитку глаукоми.

Також про необхідність тонометрії свідчать симптоми, притаманні підвищенню ВОТ, а саме:

  • тривалий головний біль та біль в очах;

  • випадіння полів зору по периферії;

  • різке погіршення гостроти зору;

  • поява кіл перед очима при погляді на джерело світла;

  • різке зниження чіткості зору при переході з темного приміщення у світле;

  • швидка втома очей;

  • затуманений зір зранку;

  • біль при рухах оком;

  • біль у скронях при погляді вгору.

Вимірювання внутрішньоочного тиску та інтерпретація результатів

Вимірювання внутрішньоочного тиску є однією із складових первинного профілактичного огляду в лікаря-офтальмолога. Завдяки професійним діям лікаря і місцевому знеболенню (закапування анестезуючого розчину в кон’юктивальний мішок) процедура є комфортною та безболісною для пацієнта і триває буквально кілька секунд.

Перш за все лікар проводить загальний огляд та опитування, дослідження очного дна, рефрактометрію, дослідження гостроти зору. Потім лікар вводить спеціальний анестезуючий розчин під нижню повіку, що дозволяє знечулити рогівку. Це необхідно не тільки для усунення дискомфорту, а й для тимчасового «приспання» рогівкового рефлексу, щоб ніщо не могло завадити отриманню чіткого результату.

Після знеболення, пацієнту пропонують прилягти на спину, просять широко відкрити очі і не кліпати. За допомогою спеціального тримача лікар почергово ставить не кожне око спеціальний тягарець, змочений безпечним барвником. Забравши тягарець, лікар робить його відбиток на папері, отримуючи кільцевидне зображення. Надалі спеціальною лінійкою вимірюються результати та звіряються із нормою.

Показник норми є відносним та залежить від індивідуальних особливостей. В середньому норма межує від 15 до 26 мм.рт.ст. Отримавши результати, лікар може формувати рекомендації щодо подальшого лікування.

Всього кілька хвилин вашого часу можуть врятувати зір! Заплануйте профілактичний візит до офтальмолога! Запис: 0503777299, 0673777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ОфтальмологіяЦіна
Консультація офтальмолога (Вимірювання гостроти зору, вимірювання очного дна на вузьку/широку зіницю, визначення рефракції, проведення біомікроскопії) 500.00 грн
Консультація офтальмолога (повторна) 350.00 грн
Вимірювання внутрішньоочного тиску 90.00 грн
Масаж повік 90.00 грн
Підбір окулярів 90.00 грн
Визначення рефракції 90.00 грн
Розтин ячменю 880.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Христина 26-07-2020 Хочу подякувати офтальмологу Цимбалюк Ірені - Ви лікар з великої букви! Дуже приємна і розумна жінка!!!

відділення: Офтальмологія

Богдан 27-02-2020 Пані Уляна - дуже приємна лікарка, детально описала проблему та відповіла на питання, порадила додатково ліки. Бажаю вам та вашій родині міцного здоров'я.

відділення: Офтальмологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом