УЗД судин нижніх кінцівок в Івано-Франківську

Відчуваєте біль у ногах після тривалої ходьби? Дискомфорт, набряклість, скутість? Дані ознаки вказують на наявність серйозної проблеми - захворювання судин нижніх кінцівок!

Чому виникають проблеми з венами? 

На сьогоднішній час, найбільшої актуальності набули проблеми саме із судинами, адже сидячий та малорухомий спосіб життя погіршує адекватний кровоплин в судинах нижніх кінцівок. За певних умов у людини виникає слабкість венозної стінки і недостатність венозних клапанів. В нормі, завдяки цим компонентам,  кров у венах ніг рухається знизу і до серця, діючи супротив гравітації. 

При їх недостатності виникає повернення венозної крові в протилежну сторону, що надалі спричинює венозний застій. Внаслідок цього збільшується тиск у венах, деформуючи саму судину, що при прогресуванні хвороби ми бачимо візуально. 

  До першопричинних факторів у виникненні патологій судин нижніх кінцівок лікарі відносять:

 • паління цигарок;

 • ожиріння;

 • спадкова схильність;

 • гіподинамія;

 • порушення функціонування венозних клапанів;

 • важкі фізичні навантаження.

Як же ж вчасно виявити проблему? Лікарі відділення флебології Оксфорд Медікал знають, як вам допомогти! 

Що являє собою доплерографія судин ніг?

Доплерографія (УЗД) судин нижніх кінцівок – це один із найбільш інформативних, доступних, і, що найголовніше,  - безпечних методів обстеження вен ніг, яке дозволяє лікарю з великою точністю оцінити стан судини, виключити чи підтвердити наявність патологічного вогнища навіть на ранніх його проявах. Дане обстеження проводить лікар-флеболог під час первинного огляду пацієнта. Наголошуємо, що дана процедура не потребує проведення складної попередньої підготовки. Проте, лікарі радять не вживати напої, що містять алкоголь, за 2-3 дні до обстеження та не палити. 

Що може діагностувати лікар-флеболог під час дослідження:

 • тромби;

 • оклюзію (закупорку);

 • наявність перегинів;

 • стенози (звуження);

 • судинні клубочки.

Як проходить дана процедура?

 Сканування судин нижніх кінцівок за допомогою ультразвуку проводять для оцінки кровотоку та виявлення тієї  чи іншої патології.

На ногу досліджуваного лікар наносить спеціальний гель,  що слугує для покращення ультразвукової проникності через  поверхневі тканини організму. Це дослідження є цілком безпечним, та безболісним, а вся процедура займає близько години у випадку необхідності зафіксувати швидкість току крові по судинам.

Дані, що отримані після дослідження, зберігаються в електронному варіанті для подальшого перегляду, оцінки «до і після» при виявленні патології та її ліквідації, та оцінки і консультації іншими спеціалістами.

Доказовою медициною підтверджено, що сканування організму ультразвуковою хвилею є цілком безпечним, тому що не наносить жодної шкоди нашому організму.

Лікарі-флебологи медичного центру Оксфорд Медікал наголошують: щоб наші з вами судини були завжди в тонусі, потрібно більше рухатись, адже помірне навантаження слугує покращенню кровообігу. Також варто позбавитись надлишкової ваги, яка слугує додатковим навантаженням на судини. Не носіть одяг, що обтискає вас, та тісне взуття, а жінкам наполегливо рекомендується обмежити ходіння на підборах вищих за 4 сантиметри до мінімуму.

Чому потрібно обрати саме медичний центр «Оксфорд Медікал»? Сучасне обладнання, європейський підхід до пацієнта, професіоналізм та досвід лікарів є головними , проте, далеко не єдиними перевагами  нашого центру!

За детальною інформацією ви можете звернутися за адресою: вул. Василіянок 1, вул. Незалежності 93а. Або зателефонувавши нам на номери, що вказані на екрані: 067 3 777 299, 050 3 777 299

Будьте здоровими та бадьорими разом з Оксфорд Медікал!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Юлія 05-07-2021 Дуже задоволена, що УЗД постійно роблю у лікаря Микитинська Н.І. Професійний лікар діагност і приємна людина.
Наталія 16-06-2021 Хочу подякувати лікарю УЗД Микитинській Надії Іванівні за високий професіоналізм , доброзичливісь, гарні людські якості і ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена і всім раджу. Вітаю всіх лікарів з професійним святом! Всім бажаю бути здоровими!
Марія 26-11-2020 Я вже не один раз була на УЗД у Надії Іванівни...Не буду довго писати скажу одне це надзвичайно хороший лікар та дуже приємна та чуйна людина...Попри те що гарно робить УЗД та є професіоналом своєї справи щей дуже і дуже гарна людина...Бути в неї на прийомі одне задоволення..Таких людей не часто зустрінеш у наш час навіть у приватних клініках....Дякую Вам щиро)Завжди буду тільки у Вас)
Ірина 08-11-2020 Олександра Степанівна Бойчук професіонал своєї справи. Відповідальна, розумна, та просто чудова людина На прийом до Неї іду із задоволенням.
Чернец Катерина 03-11-2020 Дуже приємне враження! Чистота, порядок, ввічливість, небайдужість. Ціна по місту найнижча з платних клінік на послугу, яка мене цікавила. Була записана лише на діагностику, а отримала повноцінну консультацію. Рекомендую. Сама буду звертатись і надалі, хоча краще б не довелось))
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом