УЗД лімфатичних вузлів в Івано-Франківську

Лімфатичні вузли – це одна з найважливіших складових імунної системи, яка слугує так званим бар’єром для шкідливих мікроорганізмів. Лімфатичні вузли утворюються шляхом злиття лімфатичних судин. Розрізняють такі групи лімфатичних вузлів: потиличні, шийні, аксилярні, пахові, мезентеріальні, пахвові та ін.

Коли у організм потрапляє якась інфекція, коли розпочинається онкологічна патологія чи, наприклад, аутоімунний процес -  лімфовузли реагують на це майже миттєво. Тому для детальної діагностики патології лімфатичних вузлів, лікарі вдаються до найдоступнішого та найбезпечнішого методу – УЗД.

Коли варто проводити УЗД лімфатичних вузлів?

Показаннями для ультразвукового обстеження лімфатичних вузлів є такі ознаки:

 • збільшення групи лімфовузлів;

 • болючість лімфовузлів;

 • зміна кольору шкіри та припухлість у ділянці над лімфовузлом;

 • тривала гарячка;

 • локальне підвищення температури у зоні розміщення лімфовузлів;

 • зміни форми та структури лімфовузлів;

 • аутоімунні захворювання;

 • лімфаденопатії;

 • підозра на онкологічні захворювання органів, що знаходяться поблизу відповідної групи лімфатичних вузлів та ін.

Протипоказаннями до проведення обстеження є локальні ураження шкіри в зоні обстеження – опік, поранення, дерматологічні захворювання.

Що показує УЗД лімфатичних вузлів?

УЗД – це метод що дозволяє побачити лікареві візуальну картину про стан лімфатичних вузлів, їх розміри, контури, розміщення, щільність, наявність атипових пухлин, оцінити судинний візерунок лімфатичних вузлів, визначити локалізацію патологічного процесу, провести диференціальну діагностику між інфекційними та аутоімунними патологіями, виявити різні захворювання на початковій стадії!

Оскільки процедура УЗД є абсолютно безпечною, лікар може спостерігати за динамікою захворювання і одразу проводити корекцію лікування. 

УЗД лімфатичних вузлів – обстеження в Оксфорд Медікал

Для того, щоб пройти дане обстеження, направлення лікаря не є обов’язковим. Достатньо зателефонувати нам за номерами: 0673777299, 0503777299 і здійснити запис до лікаря УЗД на комфортний для вас час. 

Перед проведенням УЗД лімфатичних вузлів нема особливої підготовки, тільки для обстеження групи за очеревинних лімфовузлів. У даному випадку підготовка ідентична до УЗД органів черевної порожнини:

 • під час обстеження бути натще;

 • за день до обстеження не вживати продукти, що можуть викликати газоутворення.

Під час самого обстеження, лікар УЗД пропонує розміститися на кушетці,пацієнт звільняє відповідну ділянку від одягу, лікар наносить спеціальний гель, що дозволяє датчику щільно прилягати до шкіри, і проводить саме обстеження. Загалом вся процедура триває приблизно біля 20 хвилин. УЗД не завдає пацієнту болю чи дискомфорту та є повністю безпечною як для лікаря, так і для пацієнта. Дану процедуру можна проводити особам будь-якого віку, як чоловікам, так і жінкам.

Після обстеження лікар УЗД видає фото і заключення. Мусимо зауважити, що УЗД-заключення – це не діагноз, тому, якщо виявлені певні відхилення від норми, варто вернутися до відповідного спеціаліста, який за потреби призначить додаткові обстеження і відповідне лікування!

Чому варто звернутися саме в Оксфорд Медікал? Саме у нас ви отримаєте відповідну медичну допомогу у комфортних умовах та у зручний для вас час! Ми проводимо обстеження тільки з використанням якісного та сучасного обладнання!

Для запису ви можете зателефонувати нам: 0673777299, 0503777299. Онлайн запис на прийом у формі внизу сторінки.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Юлія 05-07-2021 Дуже задоволена, що УЗД постійно роблю у лікаря Микитинська Н.І. Професійний лікар діагност і приємна людина.
Наталія 16-06-2021 Хочу подякувати лікарю УЗД Микитинській Надії Іванівні за високий професіоналізм , доброзичливісь, гарні людські якості і ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена і всім раджу. Вітаю всіх лікарів з професійним святом! Всім бажаю бути здоровими!
Марія 26-11-2020 Я вже не один раз була на УЗД у Надії Іванівни...Не буду довго писати скажу одне це надзвичайно хороший лікар та дуже приємна та чуйна людина...Попри те що гарно робить УЗД та є професіоналом своєї справи щей дуже і дуже гарна людина...Бути в неї на прийомі одне задоволення..Таких людей не часто зустрінеш у наш час навіть у приватних клініках....Дякую Вам щиро)Завжди буду тільки у Вас)
Ірина 08-11-2020 Олександра Степанівна Бойчук професіонал своєї справи. Відповідальна, розумна, та просто чудова людина На прийом до Неї іду із задоволенням.
Чернец Катерина 03-11-2020 Дуже приємне враження! Чистота, порядок, ввічливість, небайдужість. Ціна по місту найнижча з платних клінік на послугу, яка мене цікавила. Була записана лише на діагностику, а отримала повноцінну консультацію. Рекомендую. Сама буду звертатись і надалі, хоча краще б не довелось))
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом