УЗД легень в Івано-Франківську

Кожен організм індивідуальний. Процеси адаптації та реакція на критичні стани в людей значно відрізняються. Але є одна вагома спільна риса – жоден людський організм не може й 10 хвилин протягнути без кисню. Кисень бере участь фактично у всіх процесах всередині організму: під час синтезу чи розщеплення, утворення нових клітин шляхом поділу та їх природної гибелі.

Нестача кисню може бути гострою (при удушенні, при асфіксії, при отруєнні різними газами) та хронічною. Хронічна дихальна недостатність є зазвичай наслідком порушення циркуляції газів крізь аерогематичний бар’єр. Це явище ми можемо спостерігати при хронічних бронхообструкціях, професійних пилових патологіях, азбестозах, пневмоконіозах, і звісно ж при пневмонії. 

Вкрай важливо вчасно діагностувати патології легеневої тканини. Для цього лікарі користуються фізикальними (аускультація, перкутування, визначення голосового тремтіння) та інструментальними методами обстеження (цифрова рентгенографія, КТ, МРТ, УЗД легень).

В чому полягає суть УЗД легень?

Принцип роботи ультразвукової діагностики полягає у проникній здатності УЗД хвиль крізь тканини з різною щільністю. Відповідно, УЗД апарат швидко вловлює зміну ехогенності тканини, фіксує рельєф тканин.

Але сама фраза «УЗД легень» викликає дисонанс. Порожнина альвеол в нормі повинна бути заповнена повітрям, а не спадатися альвеолам допомагає сурфактант. Справа в тому, що УЗ-хвилі не проходять через повітря. Тому, в нормі лікар на екрані нічого не побачить. УЗД може показати саме патологію – набухання альвеол, різні атипові ущільнення, деякі дефекти тканин, при яких альвеоли фізично не можуть виконувати свою функцію. Особливої актуальності УЗД-обстеження набуло для діагностики COVID-асоційованих пневмоній.

Які стани діагностують з допомогою УЗД легень?

УЗД легень є одним із найбільш оптимальних методів обстеження таких станів:

  • пневмонії вірусного та бактеріального генезу;

  • об’ємні новоутворення легень та плеври (обмежені гнійні новоутворення, доброякісні та злоякісні новоутворення);

  • паразитарна інвазія;

  • накопичення гною чи крові у плевральній порожнині та ін.

Показаннями до проведення УЗД легень є біль у грудях, тривалий затяжний кашель, підозра на пневмонію, вимушене положення на одному боці, часті задишки, біль при кашлі. Оскільки процедура є абсолютно безпечною та безболісною, протипоказань до УЗД нема.

Переваги проведення УЗД легень в Оксфорд Медікал

УЗД легень є передовим методом діагностики, адже доступність обстеження, інформативність та ціна не залишають байдужим жодного пацієнта. Ультразвукові хвилі не несуть абсолютно ніякого впливу на функцію тканин, тому вже роками УЗД вважається найбезпечнішим методом діагностики (порівняно із рентгеном та КТ).

УЗД не потребує особливої підготовки є швидким та простим обстеженням, що є важливим для працюючих людей, для яких кожна година вільного часу на вагу золота. Професійна апаратура дає високоякісне зображення для лікаря-діагноста в ході обстеження. Важливою ознакою УЗД є можливість динамічного ведення пацієнтів для можливості корекції курсу лікування.

Перевагами Оксфорд Медікал Івано-Франківськ є досвідчені лікарі, високотехнологічне забезпечення, якісний сервіс, комфортні умови, відсутність «живих» черг і доступна медична допомога. 

Ми гарантуємо якісні медичні послуги, адже турбуємося про кожного пацієнта! Довіртесь професіоналам! Запис на обстеження можна здійснити, зателефонувавши: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Юлія 05-07-2021 Дуже задоволена, що УЗД постійно роблю у лікаря Микитинська Н.І. Професійний лікар діагност і приємна людина.
Наталія 16-06-2021 Хочу подякувати лікарю УЗД Микитинській Надії Іванівні за високий професіоналізм , доброзичливісь, гарні людські якості і ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена і всім раджу. Вітаю всіх лікарів з професійним святом! Всім бажаю бути здоровими!
Марія 26-11-2020 Я вже не один раз була на УЗД у Надії Іванівни...Не буду довго писати скажу одне це надзвичайно хороший лікар та дуже приємна та чуйна людина...Попри те що гарно робить УЗД та є професіоналом своєї справи щей дуже і дуже гарна людина...Бути в неї на прийомі одне задоволення..Таких людей не часто зустрінеш у наш час навіть у приватних клініках....Дякую Вам щиро)Завжди буду тільки у Вас)
Ірина 08-11-2020 Олександра Степанівна Бойчук професіонал своєї справи. Відповідальна, розумна, та просто чудова людина На прийом до Неї іду із задоволенням.
Чернец Катерина 03-11-2020 Дуже приємне враження! Чистота, порядок, ввічливість, небайдужість. Ціна по місту найнижча з платних клінік на послугу, яка мене цікавила. Була записана лише на діагностику, а отримала повноцінну консультацію. Рекомендую. Сама буду звертатись і надалі, хоча краще б не довелось))
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом