(034) 2 777 2 99
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Акція: - 40% знижки на професійне відбілювання зубів Magic Smile

УЗД легень в Івано-Франківську

Кожен організм індивідуальний. Процеси адаптації та реакція на критичні стани в людей значно відрізняються. Але є одна вагома спільна риса – жоден людський організм не може й 10 хвилин протягнути без кисню. Кисень бере участь фактично у всіх процесах всередині організму: під час синтезу чи розщеплення, утворення нових клітин шляхом поділу та їх природної гибелі.

Нестача кисню може бути гострою (при удушенні, при асфіксії, при отруєнні різними газами) та хронічною. Хронічна дихальна недостатність є зазвичай наслідком порушення циркуляції газів крізь аерогематичний бар’єр. Це явище ми можемо спостерігати при хронічних бронхообструкціях, професійних пилових патологіях, азбестозах, пневмоконіозах, і звісно ж при пневмонії. 

Вкрай важливо вчасно діагностувати патології легеневої тканини. Для цього лікарі користуються фізикальними (аускультація, перкутування, визначення голосового тремтіння) та інструментальними методами обстеження (цифрова рентгенографія, КТ, МРТ, УЗД легень).

В чому полягає суть УЗД легень?

Принцип роботи ультразвукової діагностики полягає у проникній здатності УЗД хвиль крізь тканини з різною щільністю. Відповідно, УЗД апарат швидко вловлює зміну ехогенності тканини, фіксує рельєф тканин.

Але сама фраза «УЗД легень» викликає дисонанс. Порожнина альвеол в нормі повинна бути заповнена повітрям, а не спадатися альвеолам допомагає сурфактант. Справа в тому, що УЗ-хвилі не проходять через повітря. Тому, в нормі лікар на екрані нічого не побачить. УЗД може показати саме патологію – набухання альвеол, різні атипові ущільнення, деякі дефекти тканин, при яких альвеоли фізично не можуть виконувати свою функцію. Особливої актуальності УЗД-обстеження набуло для діагностики COVID-асоційованих пневмоній.

Які стани діагностують з допомогою УЗД легень?

УЗД легень є одним із найбільш оптимальних методів обстеження таких станів:

  • пневмонії вірусного та бактеріального генезу;

  • об’ємні новоутворення легень та плеври (обмежені гнійні новоутворення, доброякісні та злоякісні новоутворення);

  • паразитарна інвазія;

  • накопичення гною чи крові у плевральній порожнині та ін.

Показаннями до проведення УЗД легень є біль у грудях, тривалий затяжний кашель, підозра на пневмонію, вимушене положення на одному боці, часті задишки, біль при кашлі. Оскільки процедура є абсолютно безпечною та безболісною, протипоказань до УЗД нема.

Переваги проведення УЗД легень в Оксфорд Медікал

УЗД легень є передовим методом діагностики, адже доступність обстеження, інформативність та ціна не залишають байдужим жодного пацієнта. Ультразвукові хвилі не несуть абсолютно ніякого впливу на функцію тканин, тому вже роками УЗД вважається найбезпечнішим методом діагностики (порівняно із рентгеном та КТ).

УЗД не потребує особливої підготовки є швидким та простим обстеженням, що є важливим для працюючих людей, для яких кожна година вільного часу на вагу золота. Професійна апаратура дає високоякісне зображення для лікаря-діагноста в ході обстеження. Важливою ознакою УЗД є можливість динамічного ведення пацієнтів для можливості корекції курсу лікування.

Перевагами Оксфорд Медікал Івано-Франківськ є досвідчені лікарі, високотехнологічне забезпечення, якісний сервіс, комфортні умови, відсутність «живих» черг і доступна медична допомога. 

Ми гарантуємо якісні медичні послуги, адже турбуємося про кожного пацієнта! Довіртесь професіоналам! Запис на обстеження можна здійснити, зателефонувавши: 0673777299, 0503777299

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Даша 28-03-2024 Микитинська Надія надзвичайно професійний та чуйний лікар, все розповіла, пояснила. Дуже приємне враження від прийому!
Валерій 26-06-2023 Дякую що працюєте в неділю дуже зручно. В Загальному все класно!
Богдан 03-08-2022 Хочу подякувати Бойчук Олександрі Степанівні! Вона професіонал своєї справи, адже це єдиний лікар який мені при УЗД не просто обстежив розміри та розташування проблеми, але й перевірила кровопостачання, підживлення та вміст утворення, я навіть не знав, що УЗД апарат має такі можливості. Дякую, що підійшли до моєї проблеми відповідально! Дуже рекомендую!
Юлія 05-07-2021 Дуже задоволена, що УЗД постійно роблю у лікаря Микитинська Н.І. Професійний лікар діагност і приємна людина.
Наталія 16-06-2021 Хочу подякувати лікарю УЗД Микитинській Надії Іванівні за високий професіоналізм , доброзичливісь, гарні людські якості і ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена і всім раджу. Вітаю всіх лікарів з професійним святом! Всім бажаю бути здоровими!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом