УЗД колінних суглобів в Івано-Франківську

Ультразвукова  діагностика вважається лідером серед методів обстеження завдяки беззаперечним перевагам, таким як неінвазивність процедури,  висока інформативність і динамічний контроль за варіативними змінами на різних стадіях патологічного процесу.

 

Вроджені або набуті захворювання суглобів зачіпають третину сучасно населення. Від уражень суглобів сьогодні страждають не тільки літні, але також цілком молоді люди і навіть маленькі діти.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПАТОЛОГІЙ СУГЛОБІВ

Колінний суглоб є другим по величині суглобом опорно-рухового апарату людини і по праву вважається найбільш вразливим, адже даний суглоб вважається комплексним і має велику кількість різних утворів. Основними факторами, що сприяють ураженню колінного суглоба, вважають:

 • частий травматизм кісток, сухожиль, зв'язок;

 • надмірна вага тіла;

 • малорухомий спосіб життя;

 • недостатня фізична активність при тривалому сидінні за комп’ютером;

 • надмірні навантаження на суглоби під час важкої фізичної праці, спортивних тренувань;

 • захворювання аутоімунної етіології та ендокринної системи;

 • бактеріальні, вірусні інфекційні процеси в організмі;

 • спадковий фактор - частіше страждають люди, які мають генетичну схильність.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ВАРТО ПРОВОДИТИ УЗД СУГЛОБІВ?

Патологічні зміни в колінному суглобі відбуваються при різних захворюваннях - деформуючий остоартроз, ревматоїдний артрит, спондилоартрити, мікрокристалічні артропатії, хондроматози, травми.

 

Особливо актуальним є раннє виявлення ураження колінного суглобу у хворих деформуючим  остеартрозом, так як це найбільш розповсюджене захворювання суглобів, для якого характерне значне погіршення якості життя, високий процент передчасного обмеження працездатності та інвалідизації.

 

Згідно даних статистики, остеоартрозом хворіє від 10 до 20% дорослого населення, ймовірність хвороби суттєво збільшується з віком. У багатьох хворих остеоартроз  починає розвиватись в молодому віці, проте на ранніх етапах захворювання часто не завжди діагностується, тим паче, що клінічна картина остеоартрозу не завжди відповідає ступеню пошкодження суглобів. У 90% людей старших 40 років є рентгенологічні ознаки  остеоартрозу, проте тільки 30% з даних осіб мають скарги на біль в суглобах. Тому рання діагностика остеоартрозу має велике практичне значення, так як дозволяє почати своєчасне лікування і профілактично зменшити навантаження на пошкоджені суглоби.

 

Також значне ураження суглобів наявне при ревматоїдному артриті. Ревматоїдний артрит  – найбільш поширене аутоімунне захворювання, яке буквально протягом перших років від появи патології веде до втрати працездатності та інвалідності. Однією з найбільш поширених причин  втрати працездатності у хворих на ревматоїдний артрит є ураження колінних суглобів, яке діагностують в 70% випадків. Ультразвуковий метод діагностики дає змогу встановити діагноз на ранніх стадіях.

ЩО МОЖНА ПОБАЧИТИ ПРИ УЗД СУГЛОБІВ?

Ультразвукова діагностика  – це високоінформативний, найбільш безпечний та зручний метод візуалізації структур колінного суглобу, а саме:

 • сухожиль;

 • зв’язкового апарату;

 • м’язів;

 • наколінника;

 • менісків;

 • суглобового хряща;

 • стану суглобових сумок (випіт, його кількість, ехоструктура вмісту, синовіальна оболонка);

 • суглобових поверхонь;

 • м’яких тканин навколо суглобу.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» ви можете пройти ультразвукову діагностику без зайвих черг та очікування, завдяки можливості попереднього запису до лікаря-УЗД. Зручність, комфортні умови перебування, гнучка цінова політика – одні з основних переваг «Оксфорд Медікал»!

Запис до лікаря за вказаними номерами телефону: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

( Рейтинг: 4.78, голосів: 27 )

відгуки
Юлія 05-07-2021 Дуже задоволена, що УЗД постійно роблю у лікаря Микитинська Н.І. Професійний лікар діагност і приємна людина.
Наталія 16-06-2021 Хочу подякувати лікарю УЗД Микитинській Надії Іванівні за високий професіоналізм , доброзичливісь, гарні людські якості і ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена і всім раджу. Вітаю всіх лікарів з професійним святом! Всім бажаю бути здоровими!
Марія 26-11-2020 Я вже не один раз була на УЗД у Надії Іванівни...Не буду довго писати скажу одне це надзвичайно хороший лікар та дуже приємна та чуйна людина...Попри те що гарно робить УЗД та є професіоналом своєї справи щей дуже і дуже гарна людина...Бути в неї на прийомі одне задоволення..Таких людей не часто зустрінеш у наш час навіть у приватних клініках....Дякую Вам щиро)Завжди буду тільки у Вас)
Ірина 08-11-2020 Олександра Степанівна Бойчук професіонал своєї справи. Відповідальна, розумна, та просто чудова людина На прийом до Неї іду із задоволенням.
Чернец Катерина 03-11-2020 Дуже приємне враження! Чистота, порядок, ввічливість, небайдужість. Ціна по місту найнижча з платних клінік на послугу, яка мене цікавила. Була записана лише на діагностику, а отримала повноцінну консультацію. Рекомендую. Сама буду звертатись і надалі, хоча краще б не довелось))
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом