Увага! 18.01.22 ми працюємо до 17:00

УЗД плечового суглоба в Івано-Франківську

УЗД плечового суглоба в Оксфорд Медікал Івано-ФранківськПлечовий суглоб – це місце з’єднання верхньої кінцівки з плечовим поясом тулуба. Даний суглоб має активну рухову та функціональну діяльність, завдяки наявності сухожиль, зв’язок та правильної амортизації. Оскільки будова плечового суглоба є досить складною, то будь-яка травматизація несе великий збиток та дискомфорт для людини.

Звичайно, при травмах, забоях та інших ураженнях плечового суглоба, пацієнта скеровують на рентген суглоба. Але варто зазначити, що рентген має кілька недоліків, а саме неможливість детального дослідження м’яких тканин, тому без УЗД обстеження спеціалісту буде важко сформувати дійсно вірний діагноз.

Що являє собою УЗД плечового суглоба

Не можемо не пригадати, що ультразвукове дослідження є неінвазивим методом і звичайно є головною його перевагою є доступність та безпека для пацієнта. УЗД, на відміну від рентгенографії, дозволяє дослідити суглоб у динаміці, визначити приховану патологію під час руху кінцівки, продіагностувати розвиток запального процесу у суглобі, провести дослідження багаторазово.

УЗД плечового суглоба проводиться без попередньої специфічної підготовки, варто тільки звільнити ділянку від одягу. Під час виконання процедури у різних положеннях, лікар УЗД може дослідити такі анатомічні структури:

 • головку двоголового м’яза плеча, його прикріплення;

 • підлопатковий м’яз;

 • сухожилля та гіалінові хрящі;

 • передньо-бокове з’єднання плече-лопаткового суглоба;

 • окістя плечової кістки;

 • зчленування ключиці з плечовим відростком лопатки;

 • сухожильний апарат внутрішньї суглобової оболонки;

 • малий круглий м’яз.

Показання до проведення УЗД плечового суглоба

УЗД плечового суглоба проводиться як за призначенням лікаря (сімейного лікаря, ревматолога, травматолога, хірурга) так і за самостійним рішенням пацієнта.

Основними показаннями до проведення обстеження є такі стани:

 • механічне травмування плечового суглоба;

 • аутоімунні захворювання;

 • системні захворювання, що прицільно уражають сполучну тканину;

 • дистрофічні остеохондропатії;

 • скарги пацієнта на неможливість рухів у суглобі;

 • біль у плечовому суглобі;

 • набряк.

Також зосереджуємо увагу на тому, що люди, у яких професійна діяльність пов’язана з постійним залученням плечового суглоба у роботу, повинні взяти собі за звичку профілактичне обстеження суглоба. Це сточується вантажників, будівельників, стоматологів, музикантів, спортсменів.

УЗД плечового суглоба в Оксфорд Медікал

Професіоналізм та досвід лікаря і сучасна діагностична апаратура – це саме той тандем, який створює оптимальні умови для діагностики різноманітних патологій плечового суглоба. Особливо таких, як тендовагініт (запалення суглобової оболонки), синовіальна кіста, деструктивні ураження суглобового апарату, ерозивний артрит, розрив суглобової губи, запальні зміни структур плечового суглоба та інші. Після проведення дослідження лікар УЗД видає протокол обстеження з УЗ заключенням. Нагадуємо, що заключення УЗД не є остаточним діагнозом! Виставлення діагнозу – це прерогатива лікаря відповідної спеціалізації!

Правильна УЗ-діагностика дозволяє в подальшому провести діагностику та провести ефективне своєчасне лікування для блага пацієнта. Вчасне звернення до лікаря у більшості випадків є гарантією вашого благополуччя, економії часу та коштів!

Звертайтесь до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал»! Саме у нас ви отримаєте якісну допомогу без турбот та зайвого очікування! Для запису варто попередньо зателефонувати: 067 3 777 299, 050 3 777 299

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Юлія 05-07-2021 Дуже задоволена, що УЗД постійно роблю у лікаря Микитинська Н.І. Професійний лікар діагност і приємна людина.
Наталія 16-06-2021 Хочу подякувати лікарю УЗД Микитинській Надії Іванівні за високий професіоналізм , доброзичливісь, гарні людські якості і ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена і всім раджу. Вітаю всіх лікарів з професійним святом! Всім бажаю бути здоровими!
Марія 26-11-2020 Я вже не один раз була на УЗД у Надії Іванівни...Не буду довго писати скажу одне це надзвичайно хороший лікар та дуже приємна та чуйна людина...Попри те що гарно робить УЗД та є професіоналом своєї справи щей дуже і дуже гарна людина...Бути в неї на прийомі одне задоволення..Таких людей не часто зустрінеш у наш час навіть у приватних клініках....Дякую Вам щиро)Завжди буду тільки у Вас)
Ірина 08-11-2020 Олександра Степанівна Бойчук професіонал своєї справи. Відповідальна, розумна, та просто чудова людина На прийом до Неї іду із задоволенням.
Чернец Катерина 03-11-2020 Дуже приємне враження! Чистота, порядок, ввічливість, небайдужість. Ціна по місту найнижча з платних клінік на послугу, яка мене цікавила. Була записана лише на діагностику, а отримала повноцінну консультацію. Рекомендую. Сама буду звертатись і надалі, хоча краще б не довелось))
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом